Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
15:00
Пембрук Атлета
Хамрун Спартанс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 4.20 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.22 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пембрук, а гостите от Хамрун. Разстоянието между двата града е 4.6 км. Мачът ще се играе на стадион Пембрук Граундс, който има капацитет от 1 000 места. Снимки от Google карта стадион Пембрук Граундс. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пембрук Атлета - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 7 - 1 | Пембрук Атлета | 1.66 | 3.90 | 3.96 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 2 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 2.79 | 3.59 | 2.11 |
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 0 | Пембрук Атлета | 1.28 | 4.98 | 7.83 |
| 18.12.2016 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 0 | Гзира Юнайтед | 2.56 | 3.38 | 2.35 |
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 1 | Пембрук Атлета | 1.18 | 6.02 | 10.41 |
| 03.12.2016 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 3 | Валета | 10.02 | 5.44 | 1.21 |
| 27.11.2016 | Премиер Лига | Балзан | 4 - 0 | Пембрук Атлета | 1.26 | 5.17 | 8.34 |
| 20.11.2016 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 1 - 2 | Флориана | 3.84 | 3.63 | 1.73 |
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 3 | Пембрук Атлета | 1.72 | 4.01 | 3.55 |
| 29.10.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 1 | Пембрук Атлета | 1.91 | 3.59 | 3.19 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Хамрун Спартанс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 3 - 0 | Моста ФК | 1.81 | 3.72 | 3.43 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 2 | Хамрун Спартанс | 1.91 | 3.73 | 3.09 |
| 07.01.2017 | Премиер Лига | Флориана | 5 - 1 | Хамрун Спартанс | 1.55 | 3.94 | 4.66 |
| 18.12.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 3 | Таршин Рейнбоус | 2.76 | 3.44 | 2.15 |
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 3 - 1 | Хамрун Спартанс | 2.98 | 3.72 | 1.97 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 0 | Биркиркара | 6.05 | 4.95 | 1.33 |
| 26.11.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 2 | Хамрун Спартанс | 2.25 | 3.49 | 2.63 |
| 20.11.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 4 | Хибърниънс | 6.80 | 4.81 | 1.32 |
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 3 | Валета | 5.24 | 4.04 | 1.48 |
| 29.10.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 1 | Пембрук Атлета | 1.91 | 3.59 | 3.19 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 1 | Пембрук Атлета | 1.91 | 3.59 | 3.19 |
Премиер Лига класиране към 28.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балзан | 19 | +15 | 41 |
| 2 | Хибърниънс | 19 | +15 | 40 |
| 3 | Валета | 19 | +13 | 36 |
| 4 | Флориана | 19 | +11 | 33 |
| 5 | Биркиркара | 19 | +19 | 31 |
| 6 | Таршин Рейнбоус | 19 | +3 | 27 |
| 7 | Слима Уондърърс | 19 | +1 | 27 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 19 | -4 | 26 |
| 9 | Сейнт Андрюс ФК | 19 | -7 | 21 |
| 10 | Гзира Юнайтед | 19 | -15 | 13 |
| 11 | Пембрук Атлета | 19 | -27 | 10 |
| 12 | Моста ФК | 19 | -24 | 5 |
Хронология в първенството
| Пембрук Атлета | |
| Хамрун Спартанс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пембрук Атлета | Пембрук Атлета | Хамрун Спартанс | Хамрун Спартанс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Балзан | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 2 | Хибърниънс | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 3 | Валета | 0 - 3 | 5 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 4 | Флориана | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 5 | Биркиркара | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Таршин Рейнбоус | 2 - 2 | 7 - 1 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Слима Уондърърс | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 8 | Хамрун Спартанс | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Сейнт Андрюс ФК | 2 - 2 | 4 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Гзира Юнайтед | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 11 | Пембрук Атлета | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 12 | Моста ФК | 0 - 3 | 3 - 0 | 2 - 5 | 2 - 5 | |||
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Пембрук Атлета | Хамрун Спартанс | |
| Позиция | 11 | 8 |
| Точки | 10 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 7 |
| Точки | 6 | 12 |
Форма в шампионата
| Пембрук Атлета | Хамрун Спартанс | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
4 13 |
8
2 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
3 5 |
4
0 5 |
Голове в шампионата
| Пембрук Атлета | Хамрун Спартанс | |
|
Вкарани
Получени |
18
45 |
32
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
15 |
17
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 4.20 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.22 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
