Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
17:00
Пенафиел
Авеш
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 2.90 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.42 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пенафиел, а гостите от Вила даш Авеш. Разстоянието между двата града е 19.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Мунисипал 25 Април, който има капацитет от 5 103 места. Размерите на терена са 105 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Мунисипал 25 Април. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пенафиел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2016 | Купа на Португалия | Академика Коимбра | 1 - 0 | Пенафиел | 2.17 | 2.90 | 3.51 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Пенафиел | 2.28 | 2.70 | 3.49 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 2 | Фреамунде | 1.72 | 3.08 | 5.18 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | Пенафиел | 2.28 | 2.95 | 3.14 |
| 23.11.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Академико Визеу | 1.74 | 3.19 | 4.85 |
| 20.11.2016 | Купа на Португалия | Визела | 0 - 1 | Пенафиел | 3.35 | 2.92 | 2.20 |
| 05.11.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | Пенафиел | 2.47 | 2.82 | 2.98 |
| 30.10.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Варзин | 1.96 | 3.06 | 3.86 |
| 26.10.2016 | Купа на Лигата | Пенафиел | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.13 | 3.00 | 3.48 |
| 23.10.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 0 | Пенафиел | 2.15 | 3.07 | 3.22 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Авеш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Авеш | 3 - 1 | Униао Мадейра | 1.75 | 3.17 | 4.80 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 0 | Авеш | 2.58 | 2.90 | 2.73 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Авеш | 1 - 0 | Портимонензе | 2.48 | 2.89 | 2.87 |
| 23.11.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 0 - 2 | Авеш | 2.18 | 2.94 | 3.36 |
| 05.11.2016 | Лига Португал 2 | Авеш | 2 - 0 | Академика Коимбра | 1.90 | 3.11 | 4.00 |
| 30.10.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 2 | Авеш | 2.50 | 2.96 | 2.77 |
| 23.10.2016 | Лига Португал 2 | Авеш | 2 - 1 | Фреамунде | 1.63 | 3.40 | 5.21 |
| 19.10.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 2 | Авеш | 3.20 | 3.20 | 2.11 |
| 15.10.2016 | Купа на Португалия | Авеш | 0 - 0 | Пасош Ферейра | 2.90 | 3.04 | 2.37 |
| 09.10.2016 | Лига Португал 2 | Авеш | 2 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 1.67 | 3.46 | 4.80 |
Общо 8 победи и 2 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.03.2016 | Лига Португал 2 | Авеш | 0 - 1 | Пенафиел | 2.20 | 2.97 | 3.26 |
| 04.11.2015 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 2 | Авеш | 1.96 | 3.15 | 3.70 |
| 23.11.2014 | Купа на Португалия | Пенафиел | 1 - 0 | Авеш | 2.25 | 3.02 | 3.12 |
| 02.03.2014 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 1 | Авеш | 2.00 | 3.04 | 3.65 |
| 23.10.2013 | Лига Португал 2 | Авеш | 0 - 1 | Пенафиел | 2.11 | 3.05 | 3.28 |
| 24.03.2013 | Лига Португал 2 | Авеш | 2 - 2 | Пенафиел | 2.01 | 3.21 | 3.65 |
| 18.11.2012 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 1 | Авеш | 2.58 | 2.89 | 2.74 |
| 29.04.2012 | Лига Португал 2 | Авеш | 2 - 0 | Пенафиел | 1.52 | 3.59 | 6.29 |
| 28.12.2011 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 1 | Авеш | 2.04 | 3.16 | 3.42 |
| 03.04.2011 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 0 | Авеш | 2.43 | 2.95 | 2.79 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пенафиел имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 18.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 19 | +26 | 46 |
| 2 | Авеш | 18 | +16 | 39 |
| 3 | Кова Да Пиедаде | 19 | +3 | 32 |
| 4 | Санта Клара | 18 | +3 | 31 |
| 5 | Академика Коимбра | 18 | +5 | 30 |
| 6 | Бенфика Б | 19 | +1 | 28 |
| 7 | Пенафиел | 18 | 0 | 28 |
| 8 | Визела | 19 | +2 | 26 |
| 9 | Спортинг Лисабон Б | 19 | -2 | 25 |
| 10 | Спортинг Брага Б | 19 | +5 | 24 |
| 11 | Варзин | 19 | -1 | 24 |
| 12 | Порто Б | 19 | -3 | 24 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 18 | -2 | 22 |
| 14 | Униао Мадейра | 19 | -4 | 22 |
| 15 | Жил Висенте | 18 | -2 | 21 |
| 16 | Фамаликао | 19 | -5 | 21 |
| 17 | Витория Гимараеш Б | 18 | -6 | 21 |
| 18 | Фафе | 18 | -8 | 19 |
| 19 | Академико Визеу | 19 | -7 | 18 |
| 20 | Фреамунде | 19 | -6 | 15 |
| 21 | Лейшоес | 18 | -5 | 14 |
| 22 | Олянензе | 18 | -10 | 13 |
Хронология в първенството
| Пенафиел | |
| Авеш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пенафиел | Пенафиел | Авеш | Авеш | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 3 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 2 | Авеш | - | - | - | ||||
| 3 | Кова Да Пиедаде | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 4 | Санта Клара | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 5 | Академика Коимбра | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 6 | Бенфика Б | 2 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 7 | Пенафиел | - | - | - | ||||
| 8 | Визела | 1 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 9 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | 2 - 0 | |||||
| 10 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 11 | Варзин | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 12 | Порто Б | 2 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 13 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 14 | Униао Мадейра | 0 - 0 | 3 - 1 | |||||
| 15 | Жил Висенте | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 16 | Фамаликао | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 17 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 18 | Фафе | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 19 | Академико Визеу | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | ||||
| 20 | Фреамунде | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 21 | Лейшоес | 1 - 1 | ||||||
| 22 | Олянензе | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
Класиране в шампионата
| Пенафиел | Авеш | |
| Позиция | 7 | 2 |
| Точки | 28 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 22 | 16 |
Форма в шампионата
| Пенафиел | Авеш | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 6 |
11
6 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
1 1 |
4
4 0 |
Голове в шампионата
| Пенафиел | Авеш | |
|
Вкарани
Получени |
19
19 |
30
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
6 |
11
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 2.90 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.42 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
