Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
13:15
Пенафиел
Бенфика Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.30 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.34 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.03.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пенафиел, а гостите от Лисабон. Разстоянието между двата града е 286.4 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Мунисипал 25 Април, който има капацитет от 5 103 места. Размерите на терена са 105 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Мунисипал 25 Април. Мачът ще се играе в 11:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пенафиел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 3 - 1 | Пенафиел | 2.37 | 2.97 | 2.93 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 0 | Визела | 1.77 | 3.21 | 4.51 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 0 | Пенафиел | 2.30 | 3.22 | 2.86 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 2 | Фамаликао | 2.13 | 3.11 | 3.28 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 3 - 3 | Пенафиел | 2.73 | 3.04 | 2.48 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 2 | Порто Б | 1.96 | 3.23 | 3.64 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Пенафиел | 2.66 | 2.99 | 2.58 |
| 05.02.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 1 | Униао Мадейра | 2.17 | 3.07 | 3.20 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 3 - 2 | Пенафиел | 1.92 | 2.99 | 4.10 |
| 21.01.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 2 | Портимонензе | 2.95 | 2.80 | 2.51 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Бенфика Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 3 | Портимонензе | 2.45 | 3.22 | 2.62 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Бенфика Б | 1.92 | 3.12 | 3.87 |
| 03.03.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Олянензе | 1.58 | 3.74 | 5.10 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 2 | Бенфика Б | 1.94 | 3.21 | 3.73 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Фреамунде | 2.26 | 3.09 | 3.03 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.34 | 3.10 | 2.89 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 4 - 2 | Авеш | 3.13 | 3.19 | 2.15 |
| 03.02.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Визела | 1.68 | 3.44 | 4.78 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 1 - 1 | Бенфика Б | 2.20 | 3.02 | 3.18 |
| 23.01.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 2 | Варзин | 2.16 | 3.20 | 3.10 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 0 | Пенафиел | 2.15 | 3.07 | 3.22 |
| 17.01.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Бенфика Б | 2.01 | 3.13 | 3.55 |
| 15.08.2015 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 0 | Пенафиел | 2.26 | 3.14 | 2.94 |
| 22.01.2014 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 2 | Пенафиел | 1.79 | 3.31 | 4.16 |
| 01.09.2013 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 1 | Бенфика Б | 2.32 | 3.11 | 2.86 |
| 17.03.2013 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 4 - 1 | Пенафиел | 2.18 | 3.14 | 3.22 |
| 28.10.2012 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.60 | 3.22 | 2.47 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Пенафиел имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 19.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 32 | +32 | 70 |
| 2 | Авеш | 32 | +15 | 58 |
| 3 | Варзин | 31 | +7 | 51 |
| 4 | Бенфика Б | 32 | +4 | 50 |
| 5 | Санта Клара | 31 | -1 | 48 |
| 6 | Академика Коимбра | 31 | +7 | 48 |
| 7 | Спортинг Брага Б | 32 | +10 | 46 |
| 8 | Униао Мадейра | 32 | 0 | 46 |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 32 | +5 | 44 |
| 10 | Пенафиел | 32 | -2 | 43 |
| 11 | Спортинг Ковиля | 32 | +1 | 42 |
| 12 | Жил Висенте | 32 | +1 | 42 |
| 13 | Порто Б | 32 | -4 | 40 |
| 14 | Спортинг Лисабон Б | 32 | -5 | 40 |
| 15 | Фамаликао | 32 | -5 | 39 |
| 16 | Кова Да Пиедаде | 32 | -10 | 39 |
| 17 | Визела | 32 | -8 | 36 |
| 18 | Фреамунде | 32 | -6 | 35 |
| 19 | Академико Визеу | 31 | -7 | 35 |
| 20 | Фафе | 32 | -8 | 34 |
| 21 | Лейшоес | 32 | -1 | 34 |
| 22 | Олянензе | 32 | -25 | 21 |
Хронология в първенството
| Пенафиел | |
| Бенфика Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пенафиел | Пенафиел | Бенфика Б | Бенфика Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 2 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Авеш | 1 - 3 | 1 - 3 | 4 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 3 | Варзин | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 4 | Бенфика Б | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 5 | Санта Клара | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Академика Коимбра | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 7 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 8 | Униао Мадейра | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 9 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | |||
| 10 | Пенафиел | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 11 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 2 | |||
| 12 | Жил Висенте | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Порто Б | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 14 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 15 | Фамаликао | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 16 | Кова Да Пиедаде | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 17 | Визела | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 18 | Фреамунде | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 19 | Академико Визеу | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 20 | Фафе | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 0 - 1 | |||
| 21 | Лейшоес | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 22 | Олянензе | 4 - 0 | 4 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Пенафиел | Бенфика Б | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 43 | 50 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 7 |
| Точки | 32 | 19 |
Форма в шампионата
| Пенафиел | Бенфика Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
7 13 |
14
8 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
2 4 |
5
4 7 |
Голове в шампионата
| Пенафиел | Бенфика Б | |
|
Вкарани
Получени |
43
45 |
44
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
16 |
16
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.30 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.34 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.03.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
