Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Пенафиел
Бенфика Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.25 | 2.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пенафиел, а гостите от Лисабон. Разстоянието между двата града е 286.4 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Мунисипал 25 Април, който има капацитет от 5 103 места. Размерите на терена са 105 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Мунисипал 25 Април. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пенафиел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 2 - 1 | Пенафиел | 2.91 | 3.00 | 2.37 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 0 | Санта Клара | 2.33 | 2.93 | 3.04 |
| 14.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 4 | Пенафиел | 3.57 | 3.18 | 1.99 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 0 | Униао Мадейра | 1.72 | 3.33 | 4.59 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 1 - 1 | Пенафиел | 1.72 | 3.38 | 4.51 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Реал СК Кейлуж | 1.84 | 3.26 | 3.96 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 3 | Пенафиел | 2.48 | 2.94 | 2.83 |
| 10.02.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 3 | Варзин | 1.83 | 3.18 | 4.24 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 0 - 0 | Пенафиел | 2.43 | 3.10 | 2.75 |
| 31.01.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Порто Б | 2.10 | 3.22 | 3.28 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Бенфика Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 3 - 2 | Бенфика Б | 1.45 | 3.98 | 6.71 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 2 | Жил Висенте | 2.00 | 3.36 | 3.35 |
| 14.03.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 4 | Бенфика Б | 2.11 | 3.23 | 3.16 |
| 09.03.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 4 | Академика Коимбра | 3.05 | 3.28 | 2.16 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 3 | Бенфика Б | 2.13 | 3.11 | 3.26 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 1 | Кова Да Пиедаде | 2.06 | 3.25 | 3.25 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 5 - 1 | Бенфика Б | 2.20 | 3.25 | 2.97 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 5 | Академико Визеу | 2.27 | 3.18 | 2.93 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 3 | Бенфика Б | 2.08 | 3.18 | 3.32 |
| 30.01.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 5 - 0 | Фамаликао | 2.07 | 3.23 | 3.32 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 3 - 4 | Пенафиел | 2.04 | 3.27 | 3.32 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.04 | 3.26 | 3.32 |
| 23.10.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 0 | Пенафиел | 2.15 | 3.07 | 3.22 |
| 17.01.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Бенфика Б | 2.01 | 3.13 | 3.55 |
| 15.08.2015 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 0 | Пенафиел | 2.26 | 3.14 | 2.94 |
| 22.01.2014 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 2 | Пенафиел | 1.79 | 3.31 | 4.16 |
| 01.09.2013 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 1 | Бенфика Б | 2.32 | 3.11 | 2.86 |
| 17.03.2013 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 4 - 1 | Пенафиел | 2.18 | 3.14 | 3.22 |
| 28.10.2012 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.60 | 3.22 | 2.47 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Пенафиел имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 07.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 31 | +22 | 56 |
| 2 | Санта Клара | 31 | +11 | 55 |
| 3 | Ароука | 31 | +11 | 54 |
| 4 | Пенафиел | 31 | +10 | 53 |
| 5 | Академика Коимбра | 31 | +18 | 51 |
| 6 | Академико Визеу | 31 | +8 | 50 |
| 7 | Порто Б | 31 | +2 | 49 |
| 8 | Лейшоес | 31 | +6 | 45 |
| 9 | Фамаликао | 31 | 0 | 43 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 31 | -3 | 42 |
| 11 | Бенфика Б | 31 | -7 | 41 |
| 12 | Варзин | 31 | 0 | 40 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 31 | -7 | 39 |
| 14 | Оливейрензе | 31 | -4 | 39 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 32 | -7 | 37 |
| 16 | Спортинг Брага Б | 32 | -10 | 33 |
| 17 | Жил Висенте | 31 | -11 | 33 |
| 18 | Униао Мадейра | 31 | -10 | 32 |
| 19 | Спортинг Лисабон Б | 31 | -18 | 32 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 31 | -11 | 27 |
Хронология в първенството
| Пенафиел | |
| Бенфика Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пенафиел | Пенафиел | Бенфика Б | Бенфика Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Санта Клара | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 3 | Ароука | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 4 | Пенафиел | - | - | - | 3 - 4 | |||
| 5 | Академика Коимбра | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 6 | Академико Визеу | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Порто Б | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 8 | Лейшоес | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 9 | Фамаликао | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 5 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 11 | Бенфика Б | 3 - 4 | - | - | - | |||
| 12 | Варзин | 2 - 3 | 3 - 0 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 13 | Спортинг Ковиля | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 14 | Оливейрензе | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 15 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 16 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | |||
| 17 | Жил Висенте | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 18 | Униао Мадейра | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 19 | Спортинг Лисабон Б | 4 - 1 | 3 - 4 | 4 - 1 | 2 - 1 | |||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Пенафиел | Бенфика Б | |
| Позиция | 4 | 11 |
| Точки | 53 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 13 |
| Точки | 31 | 14 |
Форма в шампионата
| Пенафиел | Бенфика Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
8 8 |
12
5 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 3 |
4
2 9 |
Голове в шампионата
| Пенафиел | Бенфика Б | |
|
Вкарани
Получени |
47
37 |
46
53 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
12 |
17
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.25 | 2.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
