Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
18:00
Пенафиел
Лейшоес
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.20 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пенафиел, а гостите от Матузиньош. Разстоянието между двата града е 34.1 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Мунисипал 25 Април, който има капацитет от 5 103 места. Размерите на терена са 105 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Мунисипал 25 Април. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пенафиел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Лига Португал 2 | Авеш | 2 - 1 | Пенафиел | 1.57 | 3.54 | 5.51 |
| 30.04.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Санта Клара | 1.98 | 3.11 | 3.65 |
| 23.04.2017 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 1 - 2 | Пенафиел | 1.72 | 3.19 | 4.92 |
| 19.04.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Спортинг Лисабон Б | 2.12 | 3.18 | 3.18 |
| 15.04.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 2 | Пенафиел | 2.26 | 3.09 | 2.99 |
| 09.04.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Спортинг Брага Б | 2.11 | 3.11 | 3.30 |
| 02.04.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Пенафиел | 2.02 | 3.15 | 3.51 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.04 | 3.26 | 3.32 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 3 - 1 | Пенафиел | 2.37 | 2.97 | 2.93 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 0 | Визела | 1.77 | 3.21 | 4.51 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Лейшоес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 3 | Спортинг Ковиля | 1.53 | 3.66 | 5.71 |
| 29.04.2017 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 3 - 3 | Лейшоес | 2.10 | 3.09 | 3.33 |
| 23.04.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 3 - 0 | Олянензе | 1.27 | 4.73 | 9.91 |
| 19.04.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 3 - 0 | Лейшоес | 2.36 | 2.88 | 3.04 |
| 14.04.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 1 | Академика Коимбра | 2.25 | 2.92 | 3.20 |
| 09.04.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 0 | Фреамунде | 1.79 | 3.12 | 4.52 |
| 02.04.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 2 - 2 | Лейшоес | 2.38 | 3.01 | 2.89 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 2 | Спортинг Лисабон Б | 2.00 | 3.21 | 3.45 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 1 | Лейшоес | 2.07 | 3.14 | 3.35 |
| 12.03.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Авеш | 2.97 | 2.91 | 2.38 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 1 | Пенафиел | 3.17 | 2.67 | 2.45 |
| 10.01.2016 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 0 | Пенафиел | 2.42 | 2.95 | 2.91 |
| 08.08.2015 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 0 | Лейшоес | 1.62 | 3.44 | 5.07 |
| 23.02.2014 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 0 - 2 | Пенафиел | 2.68 | 2.89 | 2.60 |
| 06.10.2013 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 0 | Лейшоес | 2.29 | 2.96 | 3.04 |
| 27.07.2013 | Купа на Лигата | Пенафиел | 2 - 0 | Лейшоес | 2.62 | 3.08 | 2.54 |
| 28.04.2013 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Пенафиел | 1.66 | 3.38 | 4.96 |
| 09.12.2012 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 1 | Лейшоес | 2.49 | 2.97 | 2.77 |
| 01.08.2012 | Купа на Лигата | Лейшоес | 1 - 1 | Пенафиел | 2.21 | 3.11 | 3.15 |
| 25.03.2012 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 1 | Лейшоес | 2.21 | 3.02 | 3.14 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пенафиел имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 14.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Авеш | 41 | +22 | 78 |
| 2 | Портимонензе | 40 | +29 | 77 |
| 3 | Бенфика Б | 40 | +2 | 63 |
| 4 | Пенафиел | 40 | +3 | 62 |
| 5 | Варзин | 40 | +1 | 61 |
| 6 | Порто Б | 41 | +4 | 60 |
| 7 | Санта Клара | 40 | +3 | 59 |
| 8 | Спортинг Брага Б | 40 | +11 | 58 |
| 9 | Спортинг Ковиля | 40 | +9 | 58 |
| 10 | Униао Мадейра | 40 | +3 | 58 |
| 11 | Витория Гимараеш Б | 41 | +3 | 57 |
| 12 | Жил Висенте | 40 | +4 | 56 |
| 13 | Академика Коимбра | 40 | +5 | 56 |
| 14 | Спортинг Лисабон Б | 40 | +3 | 54 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 41 | -15 | 52 |
| 16 | Академико Визеу | 40 | -4 | 51 |
| 17 | Фамаликао | 40 | -6 | 47 |
| 18 | Лейшоес | 40 | -2 | 45 |
| 19 | Фафе | 40 | -11 | 42 |
| 20 | Визела | 40 | -13 | 42 |
| 21 | Фреамунде | 40 | -12 | 39 |
| 22 | Олянензе | 40 | -39 | 25 |
Хронология в първенството
| Пенафиел | |
| Лейшоес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пенафиел | Пенафиел | Лейшоес | Лейшоес | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Авеш | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Портимонензе | 2 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 3 | Бенфика Б | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Пенафиел | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 5 | Варзин | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Порто Б | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Санта Клара | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 8 | Спортинг Брага Б | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Униао Мадейра | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 11 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Жил Висенте | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 13 | Академика Коимбра | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Академико Визеу | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 17 | Фамаликао | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 18 | Лейшоес | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 19 | Фафе | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 20 | Визела | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 21 | Фреамунде | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 22 | Олянензе | 4 - 0 | 4 - 0 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Пенафиел | Лейшоес | |
| Позиция | 4 | 18 |
| Точки | 62 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 18 |
| Точки | 44 | 16 |
Форма в шампионата
| Пенафиел | Лейшоес | |
|
Победи
Равни Загуби |
18
8 14 |
10
15 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
2 4 |
3
7 10 |
Голове в шампионата
| Пенафиел | Лейшоес | |
|
Вкарани
Получени |
55
52 |
44
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
30
18 |
18
28 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.20 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
