Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Пенафиел
Оливейрензе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.29 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.34 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пенафиел, а гостите от Оливейра ди Аземейш. Разстоянието между двата града е 43.9 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Мунисипал 25 Април, който има капацитет от 5 103 места. Размерите на терена са 105 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Мунисипал 25 Април. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пенафиел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 0 | Пенафиел | 2.27 | 3.08 | 2.99 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 1 | Пенафиел | 2.86 | 3.08 | 2.35 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 1 | Бенфика Б | 1.59 | 3.69 | 5.00 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 2 - 1 | Пенафиел | 2.91 | 3.00 | 2.37 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 0 | Санта Клара | 2.33 | 2.93 | 3.04 |
| 14.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 4 | Пенафиел | 3.57 | 3.18 | 1.99 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 0 | Униао Мадейра | 1.72 | 3.33 | 4.59 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 1 - 1 | Пенафиел | 1.72 | 3.38 | 4.51 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Реал СК Кейлуж | 1.84 | 3.26 | 3.96 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 3 | Пенафиел | 2.48 | 2.94 | 2.83 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Оливейрензе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 1 | Жил Висенте | 2.02 | 3.14 | 3.49 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 3 - 2 | Оливейрензе | 2.25 | 3.02 | 3.07 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 4 - 2 | Спортинг Лисабон Б | 1.54 | 3.85 | 5.36 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 0 - 2 | Оливейрензе | 1.43 | 3.96 | 6.55 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 1 - 0 | Оливейрензе | 1.88 | 3.26 | 3.83 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 2 - 1 | Униао Мадейра | 2.01 | 3.10 | 3.57 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 0 - 0 | Варзин | 2.27 | 2.94 | 3.13 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 0 - 2 | Оливейрензе | 1.60 | 3.52 | 5.26 |
| 01.03.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 1 | Оливейрензе | 1.54 | 3.65 | 5.70 |
| 24.02.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 2 - 3 | Спортинг Брага Б | 1.97 | 3.12 | 3.64 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2017 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 2 - 1 | Пенафиел | 2.53 | 2.96 | 2.77 |
| 23.07.2017 | Купа на Лигата | Пенафиел | 0 - 1 | Оливейрензе | 1.71 | 3.34 | 4.95 |
| 25.09.2016 | Купа на Португалия | Оливейрензе | 0 - 0 | Пенафиел | 3.92 | 3.31 | 1.79 |
| 13.02.2016 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 1 | Пенафиел | 2.89 | 3.18 | 2.28 |
| 12.09.2015 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 2 | Оливейрензе | 1.70 | 3.37 | 4.64 |
| 22.12.2013 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 0 - 0 | Пенафиел | 2.55 | 3.06 | 2.59 |
| 11.08.2013 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Оливейрензе | 1.97 | 3.20 | 3.52 |
| 08.05.2013 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 1 | Оливейрензе | 2.15 | 3.07 | 3.24 |
| 23.12.2012 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 0 - 0 | Пенафиел | 2.00 | 2.95 | 3.83 |
| 06.05.2012 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Оливейрензе | 2.24 | 2.93 | 3.21 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пенафиел имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 22.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 34 | +25 | 63 |
| 2 | Ароука | 34 | +11 | 58 |
| 3 | Санта Клара | 34 | +10 | 57 |
| 4 | Академика Коимбра | 34 | +19 | 57 |
| 5 | Пенафиел | 34 | +9 | 55 |
| 6 | Академико Визеу | 34 | +7 | 54 |
| 7 | Лейшоес | 34 | +9 | 54 |
| 8 | Порто Б | 33 | +1 | 52 |
| 9 | Фамаликао | 34 | +1 | 47 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 34 | -4 | 46 |
| 11 | Спортинг Ковиля | 35 | -9 | 43 |
| 12 | Оливейрензе | 34 | -3 | 43 |
| 13 | Варзин | 34 | -2 | 43 |
| 14 | Бенфика Б | 34 | -9 | 42 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 34 | -6 | 41 |
| 16 | Спортинг Брага Б | 34 | -7 | 39 |
| 17 | Униао Мадейра | 35 | -10 | 38 |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 34 | -18 | 36 |
| 19 | Жил Висенте | 34 | -14 | 34 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 35 | -10 | 31 |
Хронология в първенството
| Пенафиел | |
| Оливейрензе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пенафиел | Пенафиел | Оливейрензе | Оливейрензе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Ароука | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 3 | Санта Клара | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 4 | Академика Коимбра | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 5 | Пенафиел | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 6 | Академико Визеу | 1 - 4 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 7 | Лейшоес | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 8 | Порто Б | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Фамаликао | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Спортинг Ковиля | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 12 | Оливейрензе | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 13 | Варзин | 2 - 3 | 3 - 0 | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 14 | Бенфика Б | 1 - 1 | 3 - 4 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 16 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 17 | Униао Мадейра | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 4 - 1 | 3 - 4 | 4 - 1 | 4 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 19 | Жил Висенте | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Пенафиел | Оливейрензе | |
| Позиция | 5 | 12 |
| Точки | 55 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 32 | 19 |
Форма в шампионата
| Пенафиел | Оливейрензе | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
10 9 |
11
10 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
5 3 |
5
4 8 |
Голове в шампионата
| Пенафиел | Оливейрензе | |
|
Вкарани
Получени |
49
40 |
40
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
13 |
16
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.29 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.34 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
