Турция - ТФФ Първа Лига (2026 - 2027)
вторник, 13 октомври, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
3.60 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
2.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пендик, а гостите от Ван.
Разстоянието между двата града е 1 237.5 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пендикспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Първа Лига |
Сивасспор |
4 - 1 |
Пендикспор |
2.33 |
3.27 |
2.71 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Пендикспор |
3 - 3 |
Галатасарай |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
1 - 1 |
Бодрум |
1.92 |
3.26 |
3.63 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
1 - 1 |
Пендикспор |
6.99 |
4.53 |
1.35 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
1 - 0 |
Юмраниеспор |
1.72 |
3.46 |
4.27 |
| 01.09.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
2 - 0 |
Пендикспор |
2.20 |
3.24 |
2.96 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
1 - 1 |
Бандърмаспор |
2.04 |
3.22 |
3.30 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Анталияспор |
2 - 3 |
Пендикспор |
2.20 |
3.30 |
2.90 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
4 - 1 |
Пендикспор |
2.19 |
3.27 |
2.91 |
| 10.08.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
2 - 2 |
Батман Петрол. |
2.12 |
3.33 |
2.99 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 равенства
в последните 5 домакинства.
Ванспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
0 - 2 |
Бандърмаспор |
2.98 |
3.26 |
2.17 |
| 20.09.2026 |
Първа Лига |
Анталияспор |
3 - 0 |
Ванспор |
1.55 |
3.91 |
4.97 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
1 - 1 |
Кечиоренгуджу |
3.58 |
3.52 |
1.85 |
| 06.09.2026 |
Първа Лига |
Мугласпор |
2 - 2 |
Ванспор |
1.80 |
3.29 |
4.08 |
| 02.09.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
0 - 2 |
Батман Петрол. |
3.01 |
3.30 |
2.13 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Мардин 1969 Спор |
1 - 1 |
Ванспор |
1.52 |
3.77 |
5.55 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
3 - 2 |
Истанбулспор |
3.28 |
3.36 |
1.99 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Маниса ФК |
4 - 1 |
Ванспор |
1.72 |
3.49 |
4.24 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
0 - 2 |
Кайзериспор |
3.01 |
3.22 |
2.16 |
| 01.05.2026 |
Първа Лига |
Хатайспор |
3 - 1 |
Ванспор |
9.83 |
6.09 |
1.19 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.03.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
1 - 1 |
Ванспор |
1.83 |
3.37 |
3.71 |
| 18.10.2025 |
Първа Лига |
Ванспор |
1 - 1 |
Пендикспор |
2.43 |
3.30 |
2.53 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Пендикспор имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
ТФФ Първа Лига класиране към 13.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кайзериспор |
9 |
7 |
1 |
1 |
18 |
5 |
+13 |
22 |
| 2 |
Бурсаспор |
9 |
6 |
1 |
2 |
17 |
9 |
+8 |
19 |
| 3 |
Ъгдър |
9 |
6 |
1 |
2 |
14 |
8 |
+6 |
19 |
| 4 |
Кечиоренгуджу |
9 |
4 |
4 |
1 |
19 |
10 |
+9 |
16 |
| 5 |
Батман Петролспор |
9 |
5 |
1 |
3 |
16 |
15 |
+1 |
16 |
| 6 |
Мардин 1969 Спор |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
15 |
| 7 |
Анталияспор |
9 |
5 |
0 |
4 |
15 |
13 |
+2 |
15 |
| 8 |
Саръйер |
9 |
4 |
3 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 9 |
Бандърмаспор |
9 |
3 |
4 |
2 |
14 |
5 |
+9 |
13 |
| 10 |
Фатих Карагюмрук |
9 |
3 |
4 |
2 |
13 |
12 |
+1 |
13 |
| 11 |
Мугласпор |
9 |
2 |
6 |
1 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 12 |
Сивасспор |
9 |
2 |
5 |
2 |
13 |
12 |
+1 |
11 |
| 13 |
Пендикспор |
9 |
2 |
4 |
3 |
11 |
17 |
-6 |
10 |
| 14 |
Маниса ФК |
9 |
2 |
3 |
4 |
14 |
15 |
-1 |
9 |
| 15 |
Бодрум |
9 |
1 |
5 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
8 |
| 16 |
Есенлер Ерокспор |
9 |
1 |
5 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
8 |
| 17 |
Юмраниеспор |
9 |
1 |
4 |
4 |
7 |
10 |
-3 |
7 |
| 18 |
Ванспор |
9 |
1 |
3 |
5 |
8 |
19 |
-11 |
6 |
| 19 |
Истанбулспор |
9 |
1 |
2 |
6 |
7 |
20 |
-13 |
5 |
| 20 |
Болуспор |
9 |
0 |
1 |
8 |
3 |
21 |
-18 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Пендикспор |
|
| Ванспор |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Пендикспор |
Пендикспор |
|
Ванспор |
Ванспор |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Кайзериспор |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 2 |
Бурсаспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Ъгдър |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Кечиоренгуджу |
|
4 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Батман Петролспор |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
| 6 |
Мардин 1969 Спор |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Анталияспор |
|
2 - 3 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 8 |
Саръйер |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Бандърмаспор |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
0 - 2 |
|
|
| 10 |
Фатих Карагюмрук |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Мугласпор |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Сивасспор |
|
4 - 1 |
|
|
|
|
|
| 13 |
Пендикспор |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Маниса ФК |
|
|
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 15 |
Бодрум |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 16 |
Есенлер Ерокспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Юмраниеспор |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 18 |
Ванспор |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 19 |
Истанбулспор |
|
|
|
|
3 - 2 |
|
|
| 20 |
Болуспор |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Пендикспор |
Ванспор |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
11 |
8 |
| Получени Голове |
17 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.22 |
0.89 |
| Средно Получени |
1.89 |
2.11 |
| Мачове Вкарал |
89% |
56% |
| Мачове Получил |
89% |
100% |
| Гол/Гол |
78% |
56% |
| Над 1.5 |
89% |
100% |
| Над 2.5 |
44% |
44% |
| Над 3.5 |
44% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
5 |
4 |
| Получени Голове |
4 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
75% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
25% |
75% |
| Над 3.5 |
25% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
3.60 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
2.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака