Андора - Първа Дивизия (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
21:00
Пеня Енкарнада
Атлетик Клуб Ескалдес
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Атлетик Клуб Ескалдес
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.20 |
3.46 |
1.65 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
1.22 |
1.16 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.98 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.52 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.71 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.34 |
2.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
1.87 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Андора ла Веля, а гостите от Ескалдес-Енгордан.
Разстоянието между двата града е 1.6 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пеня Енкарнада - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.05.2026 |
Първа Дивизия |
Атлетик Ескалдес |
2 - 0 |
Пеня Енкарнада |
1.44 |
3.81 |
5.52 |
| 10.05.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
1 - 2 |
ФК Рейнджърс |
6.53 |
3.99 |
1.32 |
| 26.04.2026 |
Първа Дивизия |
Ордино |
0 - 1 |
Пеня Енкарнада |
2.01 |
3.08 |
3.12 |
| 18.04.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
0 - 2 |
УЕ Санта Колома |
9.06 |
4.52 |
1.25 |
| 13.04.2026 |
Първа Дивизия |
Есперанса Анд. |
0 - 1 |
Пеня Енкарнада |
3.33 |
3.03 |
1.95 |
| 21.03.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
0 - 1 |
ФК Санта Колома |
10.01 |
4.64 |
1.21 |
| 01.03.2026 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
2 - 1 |
Пеня Енкарнада |
1.17 |
5.34 |
10.95 |
| 22.02.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
0 - 0 |
Карой |
1.66 |
3.44 |
4.62 |
| 14.02.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
0 - 1 |
Интер Ескалдес |
19.54 |
7.07 |
1.10 |
| 07.02.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
2 - 1 |
УЕ Санта Колома |
14.95 |
6.57 |
1.12 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби
в последните 6 домакинства.
Атлетик Клуб Ескалдес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Атлетик Ескалдес |
0 - 2 |
Вадуц |
5.15 |
4.02 |
1.55 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Вадуц |
4 - 0 |
Атлетик Ескалдес |
1.30 |
4.94 |
8.69 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Морнар Бар |
1 - 2 |
Атлетик Ескалдес |
1.59 |
3.71 |
5.52 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Атлетик Ескалдес |
2 - 1 |
Морнар Бар |
2.59 |
3.27 |
2.54 |
| 23.05.2026 |
Купа на Андора |
ФК Санта Колома |
2 - 3 |
Атлетик Ескалдес |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Първа Дивизия |
Атлетик Ескалдес |
2 - 0 |
Пеня Енкарнада |
1.44 |
3.81 |
5.52 |
| 10.05.2026 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
3 - 1 |
Атлетик Ескалдес |
1.46 |
3.90 |
5.15 |
| 30.04.2026 |
Купа на Андора |
Атлетик Ескалдес |
2 - 1 |
Интер Ескалдес |
- |
- |
- |
| 26.04.2026 |
Първа Дивизия |
Атлетик Ескалдес |
3 - 0 |
Карой |
1.07 |
6.91 |
15.25 |
| 11.04.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
3 - 1 |
Атлетик Ескалдес |
1.99 |
3.04 |
3.03 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.05.2026 |
Първа Дивизия |
Атлетик Ескалдес |
2 - 0 |
Пеня Енкарнада |
1.44 |
3.81 |
5.52 |
| 14.12.2025 |
Първа Дивизия |
Атлетик Ескалдес |
2 - 0 |
Пеня Енкарнада |
1.29 |
4.52 |
8.27 |
| 01.11.2025 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
0 - 2 |
Атлетик Ескалдес |
6.93 |
5.19 |
1.28 |
| 30.03.2025 |
Първа Дивизия |
Атлетик Ескалдес |
1 - 0 |
Пеня Енкарнада |
1.12 |
6.45 |
13.60 |
| 15.12.2024 |
Първа Дивизия |
Атлетик Ескалдес |
6 - 1 |
Пеня Енкарнада |
1.40 |
4.24 |
5.95 |
| 15.09.2024 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
0 - 0 |
Атлетик Ескалдес *** |
5.69 |
4.19 |
1.41 |
| 07.04.2024 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
1 - 2 |
Атлетик Ескалдес |
4.69 |
4.03 |
1.56 |
| 17.12.2023 |
Първа Дивизия |
Атлетик Ескалдес |
3 - 0 |
Пеня Енкарнада |
1.69 |
3.74 |
4.02 |
| 04.11.2023 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
1 - 1 |
Атлетик Ескалдес |
5.15 |
4.15 |
1.51 |
| 07.05.2023 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
0 - 3 |
Атлетик Ескалдес |
7.00 |
3.95 |
1.37 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 8 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Пеня Енкарнада имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФК Санта Колома |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 2 |
Карой |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 3 |
Атлетик Клуб Ескалдес |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Есперанса д'Андора |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Интер Клуб Ескалдес |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Каза де Португал |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Ордино |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Пеня Енкарнада |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Спортинг Клуб Ескалдес |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
ФК Рейнджърс |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Пеня Енкарнада |
Атлетик Клуб Ескалдес |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.20 |
3.46 |
1.65 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
1.22 |
1.16 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.98 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.52 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.71 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.34 |
2.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
1.87 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Атлетик Клуб Ескалдес