Андора - Първа Дивизия (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
12:00
Пеня Енкарнада
ФК Рейнджърс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.80 |
4.00 |
1.44 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.32 |
1.15 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.25 |
1.14 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.65 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.37 |
2.65 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.81 |
1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Андора ла Веля.
Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пеня Енкарнада - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
0 - 0 |
Пеня Енкарнада |
1.12 |
6.27 |
12.32 |
| 25.10.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
0 - 1 |
Есперанса Анд. |
2.84 |
3.32 |
2.09 |
| 18.10.2026 |
Първа Дивизия |
Каза де Португал |
3 - 0 |
Пеня Енкарнада |
1.97 |
3.39 |
2.98 |
| 11.10.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
2 - 0 |
Спортинг Еск. |
1.40 |
4.05 |
5.46 |
| 19.09.2026 |
Първа Дивизия |
Карой |
2 - 2 |
Пеня Енкарнада |
8.78 |
4.49 |
1.24 |
| 13.09.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Санта Колома |
4 - 0 |
Пеня Енкарнада |
1.30 |
4.45 |
6.76 |
| 06.09.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
1 - 1 |
Атлетик Ескалдес |
4.20 |
3.46 |
1.65 |
| 17.05.2026 |
Първа Дивизия |
Атлетик Ескалдес |
2 - 0 |
Пеня Енкарнада |
1.44 |
3.81 |
5.52 |
| 10.05.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
1 - 2 |
ФК Рейнджърс |
6.53 |
3.99 |
1.32 |
| 26.04.2026 |
Първа Дивизия |
Ордино |
0 - 1 |
Пеня Енкарнада |
2.01 |
3.08 |
3.12 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
ФК Рейнджърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
0 - 2 |
ФК Санта Колома |
3.58 |
3.45 |
1.76 |
| 25.10.2026 |
Първа Дивизия |
Атлетик Ескалдес |
1 - 1 |
ФК Рейнджърс |
2.09 |
3.41 |
2.77 |
| 17.10.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
0 - 1 |
Ордино |
1.11 |
6.51 |
15.13 |
| 11.10.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
3 - 0 |
Карой |
1.15 |
5.82 |
11.06 |
| 20.09.2026 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
3 - 0 |
ФК Рейнджърс |
1.66 |
3.56 |
3.92 |
| 13.09.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
2 - 1 |
Есперанса Анд. |
1.29 |
4.71 |
6.55 |
| 06.09.2026 |
Първа Дивизия |
Каза де Португал |
1 - 1 |
ФК Рейнджърс |
- |
- |
- |
| 16.05.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
2 - 0 |
ФК Санта Колома |
2.84 |
3.24 |
2.12 |
| 10.05.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
1 - 2 |
ФК Рейнджърс |
6.53 |
3.99 |
1.32 |
| 25.04.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
3 - 5 |
Интер Ескалдес |
3.28 |
3.19 |
1.98 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
1 - 2 |
ФК Рейнджърс |
6.53 |
3.99 |
1.32 |
| 24.01.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
4 - 0 |
Пеня Енкарнада |
1.25 |
4.89 |
9.31 |
| 11.01.2026 |
Купа на Андора |
Пеня Енкарнада |
0 - 3 |
ФК Рейнджърс |
5.48 |
3.70 |
1.54 |
| 23.11.2025 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
1 - 3 |
ФК Рейнджърс |
7.79 |
4.20 |
1.33 |
| 01.03.2025 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
6 - 2 |
Пеня Енкарнада |
1.28 |
4.68 |
8.13 |
| 08.12.2024 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
0 - 0 |
ФК Рейнджърс |
- |
- |
- |
| 02.11.2024 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
0 - 6 |
ФК Рейнджърс |
- |
- |
- |
В последните 7 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 6 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Пеня Енкарнада имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФК Санта Колома |
7 |
6 |
1 |
0 |
22 |
3 |
+19 |
19 |
| 2 |
Интер Клуб Ескалдес |
7 |
4 |
3 |
0 |
17 |
5 |
+12 |
15 |
| 3 |
Атлетик Клуб Ескалдес |
7 |
3 |
3 |
1 |
14 |
8 |
+6 |
12 |
| 4 |
Ордино |
7 |
4 |
0 |
3 |
9 |
15 |
-6 |
12 |
| 5 |
Есперанса д'Андора |
7 |
3 |
2 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
11 |
| 6 |
ФК Рейнджърс |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
8 |
| 7 |
Каза де Португал |
7 |
2 |
2 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
8 |
| 8 |
Пеня Енкарнада |
7 |
1 |
3 |
3 |
5 |
11 |
-6 |
6 |
| 9 |
Спортинг Клуб Ескалдес |
7 |
1 |
1 |
5 |
6 |
19 |
-13 |
4 |
| 10 |
Карой |
7 |
0 |
1 |
6 |
4 |
18 |
-14 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Пеня Енкарнада |
|
| ФК Рейнджърс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Пеня Енкарнада |
Пеня Енкарнада |
|
ФК Рейнджърс |
ФК Рейнджърс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФК Санта Колома |
|
4 - 0 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 2 |
Интер Клуб Ескалдес |
|
0 - 0 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
Атлетик Клуб Ескалдес |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Ордино |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 5 |
Есперанса д'Андора |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 6 |
ФК Рейнджърс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Каза де Португал |
|
3 - 0 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Пеня Енкарнада |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Спортинг Клуб Ескалдес |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 10 |
Карой |
|
2 - 2 |
|
|
3 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Пеня Енкарнада |
ФК Рейнджърс |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
5 |
7 |
| Получени Голове |
11 |
9 |
| Средно Вкарани |
0.71 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.57 |
1.29 |
| Мачове Вкарал |
43% |
57% |
| Мачове Получил |
71% |
86% |
| Гол/Гол |
29% |
43% |
| Над 1.5 |
71% |
86% |
| Над 2.5 |
43% |
43% |
| Над 3.5 |
29% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.67 |
| Средно Получени |
0.67 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.80 |
4.00 |
1.44 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.32 |
1.15 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.25 |
1.14 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.65 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.37 |
2.65 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.81 |
1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака