Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2017 - 2018)
18:00
Пеня Спорт
Расинг Сантандер
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 3.39 | 1.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.30 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тафая, а гостите от Сантандер. Разстоянието между двата града е 202.2 км. Треньорът на гостите е Хосе Алберто (Исп). Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пеня Спорт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Спортинг Хихон Б | 1 - 1 | Пеня Спорт | 1.20 | 5.70 | 9.72 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 1 - 3 | Мирандес | 4.81 | 3.43 | 1.63 |
| 20.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 3 - 1 | Пеня Спорт | 1.55 | 3.54 | 5.55 |
| 14.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 3 - 3 | Аренас Клуб де Гечо | 2.91 | 2.95 | 2.36 |
| 07.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 0 - 0 | Пеня Спорт | 1.52 | 3.52 | 5.92 |
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Реал Сосиедад Б | 1 - 1 | Пеня Спорт | 1.31 | 4.37 | 8.48 |
| 09.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 1 - 1 | УД Логронес | 4.35 | 3.31 | 1.74 |
| 03.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Туделано | 0 - 1 | Пеня Спорт | 1.34 | 4.13 | 7.91 |
| 26.11.2017 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 1 - 0 | Осасуна Б | 2.67 | 3.01 | 2.53 |
| 18.11.2017 | Примера РФЕФ 2 | Леалтад | 1 - 1 | Пеня Спорт | 1.55 | 3.58 | 5.44 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Расинг Сантандер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Расинг Сантандер | 0 - 0 | Лейоа | 1.54 | 3.47 | 5.87 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Расинг Сантандер | 1 - 2 | Спортинг Хихон Б | 2.03 | 3.09 | 3.41 |
| 21.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Мирандес | 0 - 1 | Расинг Сантандер | 2.00 | 3.13 | 3.48 |
| 14.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Расинг Сантандер | 1 - 0 | Герника Клуб | 1.57 | 3.43 | 5.57 |
| 07.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Аренас Клуб де Гечо | 3 - 1 | Расинг Сантандер | 3.09 | 2.92 | 2.27 |
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 1 - 3 | Расинг Сантандер | 2.97 | 2.86 | 2.37 |
| 10.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Расинг Сантандер | 0 - 0 | Реал Сосиедад Б | 1.71 | 3.27 | 4.56 |
| 03.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 2 - 1 | Расинг Сантандер | 2.70 | 2.88 | 2.56 |
| 26.11.2017 | Примера РФЕФ 2 | Расинг Сантандер | 1 - 1 | Туделано | 1.61 | 3.33 | 5.39 |
| 18.11.2017 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 1 - 2 | Расинг Сантандер | 3.56 | 3.10 | 1.98 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2017 | Примера РФЕФ 2 | Расинг Сантандер | 2 - 0 | Пеня Спорт | 1.17 | 5.68 | 12.95 |
| 07.02.2016 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Сантандер | 3 - 0 | Пеня Спорт | 1.22 | 4.79 | 12.04 |
| 19.09.2015 | Примера РФЕФ 1 | Пеня Спорт | 3 - 3 | Расинг Сантандер | 3.16 | 3.10 | 2.10 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Пеня Спорт имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 10.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спортинг Хихон Б | 24 | +22 | 52 |
| 2 | Мирандес | 24 | +13 | 49 |
| 3 | Расинг Сантандер | 24 | +9 | 44 |
| 4 | Реал Сосиедад Б | 24 | +8 | 41 |
| 5 | УД Логронес | 24 | +12 | 40 |
| 6 | Герника Клуб | 24 | +9 | 40 |
| 7 | Туделано | 24 | +9 | 39 |
| 8 | Билбао Атлетик | 24 | +11 | 38 |
| 9 | Бургос | 24 | +5 | 37 |
| 10 | Баракалдо | 23 | +7 | 34 |
| 11 | Лейоа | 24 | +5 | 32 |
| 12 | Аморебиета | 24 | +4 | 30 |
| 13 | Аренас Клуб де Гечо | 24 | +1 | 28 |
| 14 | Реал Унион | 24 | -15 | 28 |
| 15 | Исара | 24 | -15 | 25 |
| 16 | Витория-Гастейс | 24 | -7 | 21 |
| 17 | Осасуна Б | 23 | -16 | 18 |
| 18 | Леалтад | 24 | -16 | 18 |
| 19 | Пеня Спорт | 24 | -24 | 16 |
| 20 | Каудал Депортиво | 24 | -22 | 14 |
Хронология в първенството
| Пеня Спорт | |
| Расинг Сантандер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пеня Спорт | Пеня Спорт | Расинг Сантандер | Расинг Сантандер | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Спортинг Хихон Б | 1 - 6 | 1 - 1 | 1 - 6 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Мирандес | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 3 | Расинг Сантандер | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Реал Сосиедад Б | 1 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 5 | УД Логронес | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Герника Клуб | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 7 | Туделано | 0 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 8 | Билбао Атлетик | 4 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 9 | Бургос | 3 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 10 | Баракалдо | 2 - 0 | 3 - 2 | |||||
| 11 | Лейоа | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 12 | Аморебиета | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Аренас Клуб де Гечо | 3 - 3 | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 14 | Реал Унион | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 15 | Исара | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 16 | Витория-Гастейс | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 17 | Осасуна Б | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 18 | Леалтад | 1 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 19 | Пеня Спорт | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 20 | Каудал Депортиво | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Пеня Спорт | Расинг Сантандер | |
| Позиция | 19 | 3 |
| Точки | 16 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 3 |
| Точки | 9 | 20 |
Форма в шампионата
| Пеня Спорт | Расинг Сантандер | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
7 14 |
13
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 6 |
6
2 4 |
Голове в шампионата
| Пеня Спорт | Расинг Сантандер | |
|
Вкарани
Получени |
18
42 |
27
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
20 |
15
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 3.39 | 1.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.30 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
