Коста Рика - Примера Дивисион (2026 - Апертура)
четвъртък, 15 октомври, 2026
02:00
Перес Селедон
Ескорпионес Белен
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Ескорпионес Белен
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
3.30 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.30 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Исидро, а гостите от Белен.
Разстоянието между двата града е 86.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Мунисипал Перес Селедон,
който има капацитет от
6 000 места.
Размерите на терена са 100 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Мунисипал Перес Селедон.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Перес Селедон - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Примера Дивисион |
Интер Сан Карлос |
1 - 1 |
Перес Селедон |
1.66 |
3.62 |
4.37 |
| 19.09.2026 |
Примера Дивисион |
Перес Селедон |
1 - 2 |
Сп. Сан Хосе |
3.31 |
3.18 |
2.05 |
| 12.09.2026 |
Примера Дивисион |
Перес Селедон |
0 - 2 |
Сан Карлос |
2.72 |
3.17 |
2.35 |
| 06.09.2026 |
Примера Дивисион |
Ередиано |
2 - 3 |
Перес Селедон |
1.48 |
3.92 |
5.65 |
| 30.08.2026 |
Примера Дивисион |
Перес Селедон |
1 - 1 |
ЛД Алахуеленсе |
3.80 |
3.36 |
1.83 |
| 22.08.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 0 |
Перес Селедон |
1.83 |
3.54 |
3.60 |
| 17.08.2026 |
Примера Дивисион |
Перес Селедон |
0 - 1 |
Интер Сан Карлос |
2.39 |
3.41 |
2.53 |
| 09.08.2026 |
Примера Дивисион |
Ескорп. Белен |
0 - 0 |
Перес Селедон |
1.83 |
3.39 |
3.79 |
| 04.08.2026 |
Примера Дивисион |
Перес Селедон |
1 - 0 |
Картахинес |
3.49 |
3.25 |
1.94 |
| 25.07.2026 |
Примера Дивисион |
Депортиво Саприса |
5 - 1 |
Перес Селедон |
1.25 |
5.12 |
9.16 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Ескорпионес Белен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Примера Дивисион |
Ескорп. Белен |
1 - 0 |
Депортиво Саприса |
6.55 |
4.26 |
1.39 |
| 20.09.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 0 |
Ескорп. Белен |
1.67 |
3.62 |
4.39 |
| 13.09.2026 |
Примера Дивисион |
Ескорп. Белен |
0 - 2 |
Ередиано |
5.04 |
3.75 |
1.56 |
| 05.09.2026 |
Примера Дивисион |
Ескорп. Белен |
0 - 2 |
Интер Сан Карлос |
3.80 |
3.64 |
1.76 |
| 31.08.2026 |
Примера Дивисион |
Депортиво Саприса |
2 - 1 |
Ескорп. Белен |
1.22 |
5.41 |
10.01 |
| 23.08.2026 |
Примера Дивисион |
Ескорп. Белен |
1 - 4 |
Картахинес |
2.99 |
3.20 |
2.17 |
| 18.08.2026 |
Примера Дивисион |
Сп. Сан Хосе |
2 - 0 |
Ескорп. Белен |
1.59 |
3.63 |
4.96 |
| 09.08.2026 |
Примера Дивисион |
Ескорп. Белен |
0 - 0 |
Перес Селедон |
1.83 |
3.39 |
3.79 |
| 02.08.2026 |
Примера Дивисион |
ЛД Алахуеленсе |
2 - 1 |
Ескорп. Белен |
1.48 |
3.98 |
5.64 |
| 27.07.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
0 - 3 |
Ескорп. Белен *** |
2.18 |
3.31 |
2.95 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Примера Дивисион |
Ескорп. Белен |
0 - 0 |
Перес Селедон |
1.83 |
3.39 |
3.79 |
Примера Дивисион класиране към 15.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Депортиво Саприса |
10 |
7 |
0 |
3 |
20 |
11 |
+9 |
21 |
| 2 |
Спортинг Сан Хосе |
10 |
6 |
2 |
2 |
19 |
9 |
+10 |
20 |
| 3 |
Картахинес |
10 |
6 |
0 |
4 |
19 |
13 |
+6 |
18 |
| 4 |
Сан Карлос |
10 |
6 |
0 |
4 |
9 |
9 |
0 |
18 |
| 5 |
ЛД Алахуеленсе |
10 |
4 |
3 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
15 |
| 6 |
Интер Сан Карлос |
10 |
4 |
3 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
15 |
| 7 |
Пунтаренас |
10 |
3 |
3 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
12 |
| 8 |
Перес Селедон |
10 |
2 |
3 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
9 |
| 9 |
Ередиано |
10 |
2 |
1 |
7 |
8 |
15 |
-7 |
7 |
| 10 |
Ескорпионес Белен |
10 |
2 |
1 |
7 |
7 |
15 |
-8 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Перес Селедон |
|
| Ескорпионес Белен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Перес Селедон |
Перес Селедон |
|
Ескорпионес Белен |
Ескорпионес Белен |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Депортиво Саприса |
|
5 - 1 |
|
|
1 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Спортинг Сан Хосе |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Картахинес |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 4 |
|
|
| 4 |
Сан Карлос |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
0 - 3* |
0 - 3* |
| 5 |
ЛД Алахуеленсе |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Интер Сан Карлос |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
0 - 2 |
|
|
| 7 |
Пунтаренас |
|
1 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Перес Селедон |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
| 9 |
Ередиано |
|
2 - 3 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 10 |
Ескорпионес Белен |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Перес Селедон |
Ескорпионес Белен |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
5 |
7 |
| Вкарани Голове |
8 |
7 |
| Получени Голове |
15 |
15 |
| Средно Вкарани |
0.80 |
0.70 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
60% |
50% |
| Мачове Получил |
80% |
70% |
| Гол/Гол |
50% |
30% |
| Над 1.5 |
60% |
70% |
| Над 2.5 |
30% |
40% |
| Над 3.5 |
20% |
10% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
3 |
5 |
| Получени Голове |
6 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.60 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.20 |
1.40 |
| Мачове Вкарал |
60% |
60% |
| Мачове Получил |
80% |
80% |
| Гол/Гол |
40% |
40% |
| Над 1.5 |
60% |
80% |
| Над 2.5 |
20% |
60% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
3.30 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.30 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Ескорпионес Белен
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака