Черна Гора - Първа Лига (2026 - 2027)
понеделник, 14 септември, 2026
20:00
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.22 |
5.01 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.27 |
2.04 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.23 |
3.65 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.61 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.52 |
2.32 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.44 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.58 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.09.2026 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Петровац, а гостите от Тиват.
Разстоянието между двата града е 31.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Митар Мичо Голиш,
който има капацитет от
1 630 места.
Снимки от Google карта
стадион Митар Мичо Голиш.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Петровац - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.09.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
1 - 1 |
Петровац |
2.29 |
2.78 |
3.18 |
| 04.09.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
0 - 0 |
Сутиеска Никшич |
2.52 |
2.85 |
2.72 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
1 - 1 |
Морнар Бар |
2.71 |
2.90 |
2.49 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Младост Д. Гор. |
0 - 0 |
Петровац |
3.37 |
3.00 |
2.04 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
3 - 0 |
Йезеро Плав |
1.83 |
3.04 |
4.16 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Отрант-Олимпик |
0 - 0 |
Петровац |
2.67 |
2.84 |
2.58 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
0 - 1 |
Бокели Котор |
1.79 |
3.08 |
4.33 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Жалгирис Вилнюс |
2 - 1 |
Петровац |
1.40 |
4.44 |
6.94 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Петровац |
1 - 3 |
Жалгирис Вилнюс |
3.19 |
3.28 |
2.14 |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
Елбасани |
2 - 1 |
Петровац |
- |
- |
- |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Арсенал Тиват - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.09.2026 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
0 - 1 |
Младост Д. Гор. |
2.28 |
2.98 |
2.87 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
5 - 2 |
Арсенал Тиват |
2.29 |
2.86 |
3.03 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
1 - 2 |
Отрант-Олимпик |
2.08 |
3.07 |
3.27 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.17 |
2.95 |
3.18 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
0 - 0 |
Будучност Подгорица |
3.15 |
2.81 |
2.27 |
| 07.08.2026 |
Първа Лига |
Морнар Бар |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.59 |
3.30 |
5.50 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.77 |
3.18 |
4.27 |
| 16.07.2026 |
Приятелски срещи |
Жрински Мостар |
6 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.24 |
5.39 |
9.25 |
| 08.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бокели Котор |
3 - 1 |
Арсенал Тиват |
2.48 |
3.26 |
2.49 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дечич Тузи |
4 - 1 |
Арсенал Тиват |
2.08 |
3.08 |
3.25 |
Общо 4 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 4 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
3 - 1 |
Петровац |
2.91 |
2.71 |
2.47 |
| 01.03.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
1 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.71 |
3.14 |
4.70 |
| 29.10.2025 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
3 - 2 |
Петровац |
3.68 |
2.92 |
1.97 |
| 24.08.2025 |
Първа Лига |
Петровац |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.06 |
3.02 |
3.31 |
| 04.05.2025 |
Първа Лига |
Петровац |
2 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.10 |
3.13 |
3.07 |
| 08.03.2025 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
1 - 2 |
Петровац |
2.98 |
2.86 |
2.28 |
| 27.10.2024 |
Първа Лига |
Петровац |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.93 |
3.08 |
3.68 |
| 25.08.2024 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
1 - 1 |
Петровац |
2.56 |
2.98 |
2.57 |
| 12.05.2024 |
Първа Лига |
Петровац |
2 - 2 |
Арсенал Тиват |
2.24 |
2.92 |
3.18 |
| 13.03.2024 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
1 - 1 |
Петровац |
2.56 |
2.83 |
2.74 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 2 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Петровац имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 14.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дечич Тузи |
8 |
4 |
2 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
14 |
| 2 |
Морнар Бар |
7 |
3 |
3 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
12 |
| 3 |
Сутиеска Никшич |
8 |
3 |
2 |
3 |
9 |
7 |
+2 |
11 |
| 4 |
Бокели Котор |
7 |
3 |
2 |
2 |
4 |
4 |
0 |
11 |
| 5 |
Отрант-Олимпик Улцин |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
10 |
| 6 |
Младост Доня Горица |
7 |
3 |
1 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
10 |
| 7 |
Петровац |
7 |
1 |
5 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
8 |
| 8 |
Будучност Подгорица |
7 |
2 |
2 |
3 |
5 |
6 |
-1 |
8 |
| 9 |
Йезеро Плав |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
8 |
| 10 |
Арсенал Тиват |
7 |
0 |
4 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Петровац |
|
| Арсенал Тиват |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Петровац |
Петровац |
|
Арсенал Тиват |
Арсенал Тиват |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дечич Тузи |
|
1 - 1 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
Морнар Бар |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Сутиеска Никшич |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 4 |
Бокели Котор |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 5 |
Отрант-Олимпик Улцин |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 6 |
Младост Доня Горица |
|
0 - 0 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 7 |
Петровац |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Будучност Подгорица |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 9 |
Йезеро Плав |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
5 - 2 |
5 - 2 |
| 10 |
Арсенал Тиват |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Петровац |
Арсенал Тиват |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
5 |
4 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
5 |
3 |
| Получени Голове |
3 |
8 |
| Средно Вкарани |
0.71 |
0.43 |
| Средно Получени |
0.43 |
1.14 |
| Мачове Вкарал |
43% |
29% |
| Мачове Получил |
43% |
43% |
| Гол/Гол |
29% |
29% |
| Над 1.5 |
43% |
29% |
| Над 2.5 |
14% |
29% |
| Над 3.5 |
0% |
14% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.50 |
| Средно Получени |
0.50 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
50% |
25% |
| Мачове Получил |
50% |
25% |
| Гол/Гол |
25% |
25% |
| Над 1.5 |
50% |
25% |
| Над 2.5 |
25% |
25% |
| Над 3.5 |
0% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.22 |
5.01 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.27 |
2.04 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.23 |
3.65 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.61 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.52 |
2.32 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.44 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.58 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.09.2026 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите