Черна Гора - Първа Лига (2016 - 2017)
14:00
Петровац
Гарбал Радановичи
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.20 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.11.2016 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Петровац, а гостите от Радановичи. Разстоянието между двата града е 22.6 км. Мачът ще се играе на стадион Митар Мичо Голиш, който има капацитет от 1 630 места. Снимки от Google карта стадион Митар Мичо Голиш. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Петровац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2016 | Първа Лига | Петровац | 2 - 1 | Искра Даниловград | 2.30 | 3.02 | 2.84 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 5 - 0 | Петровац | 1.30 | 4.16 | 9.34 |
| 02.11.2016 | Купа Черна Гора | Петровац | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.85 | 3.04 | 2.28 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Петровац | 3 - 0 | Дечич Тузи | 2.39 | 3.00 | 2.73 |
| 26.10.2016 | Купа Черна Гора | Йединство Биело Поле | 2 - 0 | Петровац | - | - | - |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Петровац | 1 - 2 | Рудар Плевля | 6.52 | 4.64 | 1.36 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 0 | Петровац | 1.58 | 3.55 | 4.88 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Зета Голубовци | 2.56 | 3.21 | 2.38 |
| 28.09.2016 | Купа Черна Гора | Петровац | 3 - 0 | Йединство Биело Поле | 1.56 | 3.59 | 5.11 |
| 24.09.2016 | Първа Лига | Бокели Котор | 3 - 0 | Петровац | 1.92 | 3.19 | 3.54 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Гарбал Радановичи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Зета Голубовци | 2.42 | 2.98 | 2.71 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.37 | 2.97 | 2.78 |
| 02.11.2016 | Купа Черна Гора | Будучност Подгорица | 2 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.41 | 3.87 | 6.81 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 0 | Бокели Котор | 2.17 | 2.98 | 3.10 |
| 26.10.2016 | Купа Черна Гора | Титоград Подг. | 2 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.57 | 3.60 | 5.00 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 2 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.27 | 4.38 | 9.54 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Титоград Подг. | 3.01 | 3.22 | 2.11 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.83 | 3.32 | 3.64 |
| 28.09.2016 | Купа Черна Гора | Гарбал Радановичи | 3 - 1 | Титоград Подг. | - | - | - |
| 24.09.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 0 | Ловчен Цетине | 1.94 | 2.98 | 3.75 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 1 | Петровац | 1.90 | 3.20 | 3.60 |
| 30.04.2016 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.99 | 3.15 | 3.29 |
| 23.02.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 4 - 1 | Петровац | 2.48 | 3.12 | 2.51 |
| 19.09.2015 | Първа Лига | Петровац | 0 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.84 | 3.25 | 3.81 |
| 30.05.2015 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 3 - 1 | Петровац | - | - | - |
| 25.10.2014 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | Петровац | 2.23 | 3.20 | 2.81 |
| 08.08.2014 | Първа Лига | Петровац | 0 - 3 | Гарбал Радановичи | 2.07 | 3.08 | 3.12 |
| 24.05.2014 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | Петровац | 2.03 | 2.63 | 3.95 |
| 10.11.2013 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.10 | 3.28 | 3.03 |
| 24.08.2013 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 2 | Петровац | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Петровац имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 19.11.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 14 | +19 | 33 |
| 2 | Титоград Подгорица | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Сутиеска Никшич | 14 | +7 | 23 |
| 4 | Дечич Тузи | 14 | -4 | 21 |
| 5 | Гарбал Радановичи | 14 | +1 | 20 |
| 6 | Зета Голубовци | 14 | +4 | 18 |
| 7 | Петровац | 14 | -6 | 18 |
| 8 | Рудар Плевля | 14 | +4 | 16 |
| 9 | Искра Даниловград | 14 | -8 | 16 |
| 10 | Бокели Котор | 14 | -3 | 13 |
| 11 | Йединство Биело Поле | 14 | -18 | 7 |
| 12 | Ловчен Цетине | 14 | -9 | 5 |
Хронология в първенството
| Петровац | |
| Гарбал Радановичи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Петровац | Петровац | Гарбал Радановичи | Гарбал Радановичи | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Будучност Подгорица | 0 - 2 | 5 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 2 | Титоград Подгорица | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 0 | ||||
| 3 | Сутиеска Никшич | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 4 | Дечич Тузи | 3 - 0 | 1 - 4 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 5 | Гарбал Радановичи | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Зета Голубовци | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 7 | Петровац | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 8 | Рудар Плевля | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 9 | Искра Даниловград | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Бокели Котор | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 11 | Йединство Биело Поле | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 12 | Ловчен Цетине | 0 - 1 | 2 - 0 | |||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Петровац | Гарбал Радановичи | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 18 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 8 |
| Точки | 8 | 6 |
Форма в шампионата
| Петровац | Гарбал Радановичи | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 6 |
5
5 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
2 3 |
1
3 3 |
Голове в шампионата
| Петровац | Гарбал Радановичи | |
|
Вкарани
Получени |
13
19 |
10
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
9 |
4
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.20 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.11.2016 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
