Черна Гора - Купа на Черна гора (2024 - 2025)
16:00
Петровац
Рудар Плевля
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.46 | 3.89 | 5.35 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.20 | 2.42 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.05 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.86 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.92 | 1.79 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Петровац, а гостите от Плевля. Разстоянието между двата града е 132.8 км. Мачът ще се играе на стадион Митар Мичо Голиш, който има капацитет от 1 630 места. Снимки от Google карта стадион Митар Мичо Голиш. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Петровац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2025 | Приятелски срещи | Рига ФК | 3 - 0 | Петровац | - | - | - |
| 07.12.2024 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 1 | Петровац | 1.54 | 3.61 | 5.27 |
| 01.12.2024 | Първа Лига | Петровац | 4 - 2 | Морнар Бар | 2.10 | 2.94 | 3.36 |
| 27.11.2024 | Първа Лига | Петровац | 1 - 4 | Будучност Подгорица | 3.87 | 3.23 | 1.82 |
| 23.11.2024 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 0 | Петровац | 2.08 | 2.98 | 3.35 |
| 10.11.2024 | Първа Лига | Петровац | 1 - 0 | Бокели Котор | 2.18 | 2.89 | 3.25 |
| 06.11.2024 | Купа Черна Гора | Петровац | 2 - 0 | Младост Д. Гор. | 1.54 | 3.67 | 5.15 |
| 02.11.2024 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 3 - 2 | Петровац | 2.99 | 2.87 | 2.30 |
| 27.10.2024 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Арсенал Тиват | 1.93 | 3.08 | 3.68 |
| 23.10.2024 | Първа Лига | Йезеро Плав | 0 - 1 | Петровац | 3.07 | 2.97 | 2.17 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Рудар Плевля - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2024 | Купа Черна Гора | Рудар Плевля | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 4.51 | 3.48 | 1.64 |
| 21.07.2024 | Приятелски срещи | Рудар Плевля | 1 - 2 | Йединство Биело Поле | - | - | - |
| 25.05.2024 | Първа Лига | Рудар Плевля | 2 - 1 | Сутиеска Никшич | 6.33 | 4.15 | 1.41 |
| 18.05.2024 | Първа Лига | Йезеро Плав | 2 - 1 | Рудар Плевля | - | - | - |
| 12.05.2024 | Първа Лига | Морнар Бар | 3 - 0 | Рудар Плевля | 1.28 | 5.16 | 8.15 |
| 08.05.2024 | Купа Черна Гора | Рудар Плевля | 0 - 0 | Будучност Подгорица | 5.90 | 4.30 | 1.43 |
| 04.05.2024 | Първа Лига | Рудар Плевля | 0 - 4 | Дечич Тузи | 7.20 | 3.66 | 1.45 |
| 27.04.2024 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 1 - 0 | Рудар Плевля | 1.93 | 3.16 | 3.74 |
| 21.04.2024 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Петровац | 2.95 | 3.14 | 2.26 |
| 17.04.2024 | Купа Черна Гора | Будучност Подгорица | 4 - 1 | Рудар Плевля | 1.33 | 4.33 | 8.66 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2024 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Петровац | 2.95 | 3.14 | 2.26 |
| 28.02.2024 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Рудар Плевля | 2.02 | 2.96 | 3.55 |
| 21.10.2023 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Петровац | 2.76 | 2.94 | 2.53 |
| 12.08.2023 | Първа Лига | Петровац | 2 - 0 | Рудар Плевля | 1.63 | 3.43 | 4.98 |
| 07.05.2023 | Първа Лига | Рудар Плевля | 4 - 2 | Петровац | 1.66 | 3.40 | 4.55 |
| 08.03.2023 | Първа Лига | Петровац | 2 - 3 | Рудар Плевля | 1.72 | 3.24 | 4.47 |
| 06.11.2022 | Първа Лига | Рудар Плевля | 0 - 1 | Петровац | 2.52 | 3.10 | 2.53 |
| 27.08.2022 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Рудар Плевля | 1.49 | 3.89 | 5.48 |
| 30.04.2022 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Петровац | - | - | - |
| 05.03.2022 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Рудар Плевля | 1.97 | 2.98 | 3.61 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Петровац имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Петровац класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 19 | +29 | 45 |
| 2 | Петровац | 19 | +5 | 33 |
| 3 | Бокели Котор | 19 | 0 | 30 |
| 4 | Дечич Тузи | 19 | +2 | 27 |
| 5 | Арсенал Тиват | 19 | +1 | 25 |
| 6 | Морнар Бар | 19 | -4 | 25 |
| 7 | Сутиеска Никшич | 19 | +1 | 24 |
| 8 | Йединство Биело Поле | 19 | -13 | 21 |
| 9 | Йезеро Плав | 19 | -10 | 16 |
| 10 | Отрант-Олимпик Улцин | 19 | -11 | 14 |
Рудар Плевля класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.46 | 3.89 | 5.35 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.20 | 2.42 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.05 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.86 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.92 | 1.79 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра