Черна Гора - Първа Лига (2016 - 2017)
15:30
Петровац
Сутиеска Никшич
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.67 | 3.14 | 2.31 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 1.27 | 1.38 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Петровац, а гостите от Никшич. Разстоянието между двата града е 63.1 км. Мачът ще се играе на стадион Митар Мичо Голиш, който има капацитет от 1 630 места. Снимки от Google карта стадион Митар Мичо Голиш. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Петровац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 0 | Петровац | 1.75 | 3.28 | 4.35 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Бокели Котор | 1.99 | 3.01 | 3.49 |
| 21.02.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 1 - 0 | Петровац | 1.72 | 3.38 | 4.19 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Петровац | 1 - 0 | Ловчен Цетине | 1.55 | 3.63 | 5.11 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 1 - 3 | Петровац | 3.33 | 3.15 | 2.00 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Петровац | 1 - 0 | Гарбал Радановичи | 2.38 | 3.18 | 2.62 |
| 16.11.2016 | Първа Лига | Петровац | 2 - 1 | Искра Даниловград | 2.30 | 3.03 | 2.84 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 5 - 0 | Петровац | 1.30 | 4.16 | 9.34 |
| 02.11.2016 | Купа Черна Гора | Петровац | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.85 | 3.04 | 2.29 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Петровац | 3 - 0 | Дечич Тузи | 2.39 | 3.00 | 2.73 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 1 равенство в последните 6 домакинства.
Сутиеска Никшич - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 2 - 1 | Искра Даниловград | 1.62 | 3.67 | 4.67 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 4 - 2 | Сутиеска Никшич | 1.75 | 3.25 | 4.50 |
| 21.02.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 1 | Дечич Тузи | 1.87 | 3.22 | 3.64 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.17 | 2.98 | 3.22 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 2 | Сутиеска Никшич | 2.82 | 3.09 | 2.28 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 0 | Зета Голубовци | 2.35 | 3.07 | 2.74 |
| 16.11.2016 | Първа Лига | Бокели Котор | 1 - 2 | Сутиеска Никшич | 3.28 | 3.03 | 2.09 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 1 | Титоград Подг. | 2.37 | 2.93 | 2.81 |
| 02.11.2016 | Купа Черна Гора | Петровац | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.85 | 3.04 | 2.29 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 0 - 2 | Сутиеска Никшич | 3.32 | 3.20 | 1.97 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2016 | Купа Черна Гора | Петровац | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.85 | 3.04 | 2.29 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 0 | Петровац | 1.58 | 3.55 | 4.88 |
| 11.05.2016 | Първа Лига | Петровац | 0 - 2 | Сутиеска Никшич | 2.60 | 3.15 | 2.45 |
| 09.03.2016 | Първа Лига | Петровац | 0 - 4 | Сутиеска Никшич | 3.04 | 3.08 | 2.15 |
| 06.10.2015 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 0 | Петровац | 1.49 | 3.62 | 5.82 |
| 31.03.2015 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 0 | Петровац | 1.59 | 3.42 | 4.89 |
| 06.12.2014 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Сутиеска Никшич | 3.89 | 3.21 | 1.81 |
| 13.09.2014 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 1 | Петровац | 1.70 | 3.45 | 4.58 |
| 03.05.2014 | Първа Лига | Петровац | 0 - 1 | Сутиеска Никшич | 3.20 | 3.20 | 2.00 |
| 02.11.2013 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 2 - 0 | Петровац | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Петровац имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 11.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 20 | +29 | 46 |
| 2 | Титоград Подгорица | 20 | +14 | 38 |
| 3 | Дечич Тузи | 20 | -2 | 32 |
| 4 | Сутиеска Никшич | 20 | +5 | 29 |
| 5 | Петровац | 20 | -3 | 29 |
| 6 | Гарбал Радановичи | 20 | +3 | 28 |
| 7 | Зета Голубовци | 20 | +7 | 27 |
| 8 | Рудар Плевля | 20 | +3 | 25 |
| 9 | Искра Даниловград | 20 | -14 | 19 |
| 10 | Бокели Котор | 20 | -8 | 18 |
| 11 | Ловчен Цетине | 20 | -11 | 15 |
| 12 | Йединство Биело Поле | 20 | -23 | 11 |
Хронология в първенството
| Петровац | |
| Сутиеска Никшич | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Петровац | Петровац | Сутиеска Никшич | Сутиеска Никшич | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Будучност Подгорица | 0 - 2 | 5 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 2 | Титоград Подгорица | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Дечич Тузи | 3 - 0 | 1 - 4 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Сутиеска Никшич | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 5 | Петровац | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 6 | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 7 | Зета Голубовци | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Рудар Плевля | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 9 | Искра Даниловград | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 10 | Бокели Котор | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Ловчен Цетине | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 12 | Йединство Биело Поле | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Петровац | Сутиеска Никшич | |
| Позиция | 5 | 4 |
| Точки | 29 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 15 | 11 |
Форма в шампионата
| Петровац | Сутиеска Никшич | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 7 |
7
8 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 3 |
3
2 5 |
Голове в шампионата
| Петровац | Сутиеска Никшич | |
|
Вкарани
Получени |
19
22 |
22
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
10 |
12
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.67 | 3.14 | 2.31 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 1.27 | 1.38 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
