Черна Гора - Първа Лига (2026 - 2027)
21:00
Петровац
Сутиеска Никшич
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Петровац, а гостите от Никшич. Разстоянието между двата града е 63.1 км. Мачът ще се играе на стадион Митар Мичо Голиш, който има капацитет от 1 630 места. Снимки от Google карта стадион Митар Мичо Голиш. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Петровац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Морнар Бар | 2.71 | 2.90 | 2.49 |
| 22.08.2026 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 0 - 0 | Петровац | 3.37 | 3.00 | 2.04 |
| 16.08.2026 | Първа Лига | Петровац | 3 - 0 | Йезеро Плав | 1.83 | 3.04 | 4.16 |
| 09.08.2026 | Първа Лига | Отрант-Олимпик | 0 - 0 | Петровац | 2.67 | 2.84 | 2.58 |
| 01.08.2026 | Първа Лига | Петровац | 0 - 1 | Бокели Котор | 1.79 | 3.08 | 4.33 |
| 16.07.2026 | ЛК Квалификации | Жалгирис Вилнюс | 2 - 1 | Петровац | 1.40 | 4.44 | 6.94 |
| 09.07.2026 | ЛК Квалификации | Петровац | 1 - 3 | Жалгирис Вилнюс | 3.19 | 3.28 | 2.14 |
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Елбасани | 2 - 1 | Петровац | - | - | - |
| 22.06.2026 | Приятелски срещи | Младост Лучани | 1 - 0 | Петровац | 1.90 | 3.49 | 3.38 |
| 24.05.2026 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 2.01 | 3.00 | 3.52 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Сутиеска Никшич - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 5 - 1 | Младост Д. Гор. | 1.69 | 3.33 | 4.35 |
| 22.08.2026 | Първа Лига | Йезеро Плав | 0 - 0 | Сутиеска Никшич | 3.47 | 3.03 | 2.02 |
| 15.08.2026 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 4 | Отрант-Олимпик | 1.97 | 3.04 | 3.59 |
| 09.08.2026 | Първа Лига | Бокели Котор | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 3.01 | 2.82 | 2.32 |
| 03.08.2026 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 1 | Будучност Подгорица | 1.95 | 3.06 | 3.64 |
| 30.07.2026 | ЛК Квалификации | Сутиеска Никшич | 1 - 2 | МЛ Витебск | 2.70 | 3.42 | 2.36 |
| 23.07.2026 | ЛК Квалификации | МЛ Витебск | 3 - 0 | Сутиеска Никшич | 1.71 | 3.58 | 4.48 |
| 15.07.2026 | ШЛ Квалификации | Сутиеска Никшич | 0 - 2 | Кайрат Алмати | 4.53 | 3.87 | 1.67 |
| 08.07.2026 | ШЛ Квалификации | Кайрат Алмати | 2 - 1 | Сутиеска Никшич | 1.21 | 5.89 | 12.79 |
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Сутиеска Никшич | 1 - 2 | ФК Сараево | 2.61 | 3.34 | 2.34 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Първа Лига | Петровац | 0 - 1 | Сутиеска Никшич | 2.97 | 2.88 | 2.30 |
| 25.02.2026 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 2 - 1 | Петровац | 2.31 | 2.93 | 2.92 |
| 18.10.2025 | Първа Лига | Петровац | 0 - 1 | Сутиеска Никшич | 2.17 | 3.03 | 3.06 |
| 17.08.2025 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 1 | Петровац | 2.12 | 3.07 | 3.11 |
| 20.04.2025 | Първа Лига | Петровац | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.17 | 3.02 | 2.97 |
| 26.02.2025 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 3 | Петровац | - | - | - |
| 19.10.2024 | Първа Лига | Петровац | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.20 | 3.04 | 3.01 |
| 17.08.2024 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 2 | Петровац | 1.83 | 3.20 | 3.85 |
| 04.05.2024 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 1 | Петровац | 1.65 | 3.37 | 5.06 |
| 09.03.2024 | Първа Лига | Петровац | 1 - 2 | Сутиеска Никшич | 3.68 | 2.96 | 2.01 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Петровац имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 04.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дечич Тузи | 5 | +7 | 13 |
| 2 | Морнар Бар | 5 | +2 | 9 |
| 3 | Бокели Котор | 5 | +1 | 8 |
| 4 | Отрант-Олимпик Улцин | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Петровац | 5 | +2 | 6 |
| 6 | Будучност Подгорица | 5 | -2 | 5 |
| 7 | Йезеро Плав | 5 | -3 | 5 |
| 8 | Арсенал Тиват | 5 | -1 | 4 |
| 9 | Сутиеска Никшич | 5 | -1 | 4 |
| 10 | Младост Доня Горица | 5 | -5 | 4 |
Хронология в първенството
| Петровац | |
| Сутиеска Никшич | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Петровац | Петровац | Сутиеска Никшич | Сутиеска Никшич | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Дечич Тузи | |||||||
| 2 | Морнар Бар | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 3 | Бокели Котор | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Отрант-Олимпик Улцин | 0 - 0 | 1 - 4 | |||||
| 5 | Петровац | - | - | - | ||||
| 6 | Будучност Подгорица | 0 - 1 | ||||||
| 7 | Йезеро Плав | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 8 | Арсенал Тиват | |||||||
| 9 | Сутиеска Никшич | - | - | - | ||||
| 10 | Младост Доня Горица | 0 - 0 | 5 - 1 | |||||
*** По 4 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Петровац | Сутиеска Никшич | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 3 | 1 |
| Загуби | 1 | 3 |
| Вкарани Голове | 4 | 6 |
| Получени Голове | 2 | 7 |
| Средно Вкарани | 0.80 | 1.20 |
| Средно Получени | 0.40 | 1.40 |
| Мачове Вкарал | 40% | 40% |
| Мачове Получил | 40% | 80% |
| Гол/Гол | 20% | 40% |
| Над 1.5 | 40% | 40% |
| Над 2.5 | 20% | 40% |
| Над 3.5 | 0% | 40% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани Голове | 4 | 0 |
| Получени Голове | 2 | 1 |
| Средно Вкарани | 1.33 | 0.00 |
| Средно Получени | 0.67 | 0.50 |
| Мачове Вкарал | 67% | 0% |
| Мачове Получил | 67% | 50% |
| Гол/Гол | 33% | 0% |
| Над 1.5 | 67% | 0% |
| Над 2.5 | 33% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
