Словакия - 2. Лига (2025 - 2026)
11:30
Петржалка Братислава
Малженице
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 3.81 | 4.76 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.21 | 2.27 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 3.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.70 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.98 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 2.73 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.08.2025 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Братислава, а гостите от Малженице. Разстоянието между двата града е 53.7 км. Мачът ще се играе в 10:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Петржалка Братислава - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2025 | 2. Лига | Петржалка Братислава | 1 - 0 | Поважска Бистр. | 1.79 | 3.54 | 3.52 |
| 01.08.2025 | 2. Лига | Слован Братислава Б | 0 - 0 | Петржалка Братислава | 2.49 | 3.31 | 2.40 |
| 17.07.2025 | Приятелски срещи | Бешикташ | 1 - 2 | Петржалка Братислава | 1.15 | 6.25 | 13.01 |
| 05.07.2025 | Приятелски срещи | Петржалка Братислава | 2 - 2 | Таборско | 4.08 | 4.07 | 1.62 |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Скалица | 4 - 1 | Петржалка Братислава | 1.58 | 3.75 | 4.71 |
| 16.05.2025 | 2. Лига | Пухов | 3 - 1 | Петржалка Братислава | - | - | - |
| 09.05.2025 | 2. Лига | Петржалка Братислава | 0 - 0 | Малженице | - | - | - |
| 04.05.2025 | 2. Лига | Слован Братислава Б | 1 - 1 | Петржалка Братислава | 2.67 | 3.47 | 2.14 |
| 30.04.2025 | 2. Лига | Петржалка Братислава | 1 - 0 | Жилина Б | - | - | - |
| 27.04.2025 | 2. Лига | Петржалка Братислава | 1 - 2 | ШТК 1914 Шаморин | 1.41 | 4.21 | 5.83 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Малженице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 2. Лига | Малженице | 3 - 1 | Пухов | 2.58 | 3.30 | 2.34 |
| 25.07.2025 | 2. Лига | Похроние Долна Жданя | 0 - 0 | Малженице | 2.07 | 3.49 | 2.97 |
| 16.05.2025 | 2. Лига | Малженице | 2 - 1 | Татран Прешов | - | - | - |
| 09.05.2025 | 2. Лига | Петржалка Братислава | 0 - 0 | Малженице | - | - | - |
| 02.05.2025 | 2. Лига | Малженице | 1 - 5 | Злате Моравце | 5.71 | 3.82 | 1.49 |
| 26.04.2025 | 2. Лига | Зволен | 3 - 1 | Малженице | 1.81 | 3.37 | 3.52 |
| 20.04.2025 | 2. Лига | Малженице | 2 - 1 | Пухов | - | - | - |
| 12.04.2025 | 2. Лига | Редфокс Ст. Л. | 2 - 0 | Малженице | - | - | - |
| 06.04.2025 | 2. Лига | Слован Братислава Б | 2 - 2 | Малженице | 1.77 | 3.43 | 3.86 |
| 30.03.2025 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 1 - 0 | Малженице | 1.84 | 3.55 | 3.36 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2025 | 2. Лига | Петржалка Братислава | 0 - 0 | Малженице | - | - | - |
| 26.10.2024 | 2. Лига | Малженице | 1 - 0 | Петржалка Братислава | 2.93 | 3.32 | 2.14 |
| 07.04.2024 | 2. Лига | Малженице | 1 - 2 | Петржалка Братислава | 3.23 | 3.34 | 1.99 |
| 17.09.2023 | 2. Лига | Петржалка Братислава | 2 - 2 | Малженице | 1.35 | 4.44 | 6.98 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Петржалка Братислава имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
2. Лига класиране към 10.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Редфокс Стара Любовня | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Дукла Банска Бистрица | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Татран Липтовски Микулаш | 3 | +2 | 6 |
| 4 | Злате Моравце | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Зволен | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Слован Братислава Б | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Похроние Долна Жданя | 3 | +2 | 4 |
| 8 | Малженице | 2 | +2 | 4 |
| 9 | Петржалка Братислава | 2 | +1 | 4 |
| 10 | Поважска Бистрица | 3 | 0 | 4 |
| 11 | ШТК 1914 Шаморин | 3 | -2 | 3 |
| 12 | Жилина Б | 3 | -4 | 3 |
| 13 | Пухов | 3 | -2 | 2 |
| 14 | Интер Братислава | 3 | -2 | 1 |
| 15 | Славия ТУ Кошице | 3 | -3 | 1 |
| 16 | Баник Лехота под Втачником | 3 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| Петржалка Братислава | |
| Малженице | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Петржалка Братислава | Петржалка Братислава | Малженице | Малженице | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Редфокс Стара Любовня | |||||||
| 2 | Дукла Банска Бистрица | |||||||
| 3 | Татран Липтовски Микулаш | |||||||
| 4 | Злате Моравце | |||||||
| 5 | Зволен | |||||||
| 5 | Слован Братислава Б | 0 - 0 | ||||||
| 7 | Похроние Долна Жданя | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 8 | Малженице | - | - | - | ||||
| 9 | Петржалка Братислава | - | - | - | ||||
| 10 | Поважска Бистрица | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 11 | ШТК 1914 Шаморин | |||||||
| 12 | Жилина Б | |||||||
| 13 | Пухов | 3 - 1 | ||||||
| 14 | Интер Братислава | |||||||
| 15 | Славия ТУ Кошице | |||||||
| 16 | Баник Лехота под Втачником | |||||||
Класиране в шампионата
| Петржалка Братислава | Малженице | |
| Позиция | 9 | 8 |
| Точки | 4 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| Петржалка Братислава | Малженице | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
1
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Петржалка Братислава | Малженице | |
|
Вкарани
Получени |
1
0 |
3
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 3.81 | 4.76 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.21 | 2.27 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 3.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.70 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.98 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 2.73 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.08.2025 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
