Иран - Про Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
14:00
Пейкан Техеран
Насажи Мазандаран
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Насажи Мазандаран
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.38 |
3.00 |
2.79 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.41 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.45 |
2.55 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.13 |
4.70 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Техеран, а гостите от Каем Шахр.
Разстоянието между двата града е 155.0 км.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пейкан Техеран - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Про Лига |
Мес Шахр-е Б. |
1 - 3 |
Пейкан Техеран |
3.33 |
2.80 |
2.20 |
| 25.10.2026 |
Про Лига |
Пейкан Техеран |
1 - 1 |
Малаван Бандар Анзали |
2.28 |
2.82 |
3.17 |
| 19.10.2026 |
Про Лига |
Файр Сепаси Шираз |
2 - 0 |
Пейкан Техеран |
2.48 |
3.04 |
2.63 |
| 10.10.2026 |
Про Лига |
Пейкан Техеран |
1 - 1 |
Шамс Аз. Казвин |
2.14 |
2.86 |
3.32 |
| 10.09.2026 |
Про Лига |
Естеглал Техеран |
1 - 0 |
Пейкан Техеран |
- |
- |
- |
| 06.09.2026 |
Про Лига |
Пейкан Техеран |
2 - 0 |
Санат Нафт Абадан |
2.15 |
2.77 |
3.68 |
| 02.09.2026 |
Про Лига |
Зоб Ахан Исфахан |
1 - 0 |
Пейкан Техеран |
2.83 |
2.68 |
2.61 |
| 28.08.2026 |
Про Лига |
Пейкан Техеран |
0 - 0 |
Естеглал Хузестан |
2.43 |
2.63 |
3.17 |
| 24.08.2026 |
Про Лига |
Хейбар Хорам. |
2 - 3 |
Пейкан Техеран |
2.53 |
2.57 |
3.05 |
| 18.08.2026 |
Про Лига |
Пейкан Техеран |
0 - 0 |
Гол Гохар С. |
2.49 |
2.87 |
2.79 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 равенства
в последните 5 домакинства.
Насажи Мазандаран - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
0 - 1 |
Персеполис Техеран |
7.19 |
3.46 |
1.47 |
| 25.10.2026 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
2 - 2 |
Файр Сепаси Шираз |
2.59 |
2.83 |
2.72 |
| 18.10.2026 |
Про Лига |
Фулад Хузестан Ахваз |
0 - 0 |
Насажи Мазандаран |
1.62 |
3.04 |
5.99 |
| 08.10.2026 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
1 - 1 |
Зоб Ахан Исфахан |
2.38 |
2.85 |
2.96 |
| 13.09.2026 |
Про Лига |
Мес Шахр-е Б. |
1 - 1 |
Насажи Мазандаран |
- |
- |
- |
| 07.09.2026 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
1 - 0 |
Хейбар Хорам. |
2.44 |
2.96 |
2.74 |
| 02.09.2026 |
Про Лига |
Малаван Бандар Анзали |
0 - 1 |
Насажи Мазандаран |
2.06 |
2.65 |
4.00 |
| 28.08.2026 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
0 - 2 |
Шамс Аз. Казвин |
2.06 |
2.83 |
3.66 |
| 23.08.2026 |
Про Лига |
Естеглал Хузестан |
1 - 1 |
Насажи Мазандаран |
2.66 |
2.65 |
2.78 |
| 18.08.2026 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
0 - 1 |
Естеглал Техеран |
4.83 |
3.09 |
1.72 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 равенства
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.02.2024 |
Про Лига |
Пейкан Техеран |
1 - 1 |
Насажи Мазандаран |
2.39 |
2.74 |
3.16 |
| 09.08.2023 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
1 - 1 |
Пейкан Техеран |
2.20 |
2.68 |
3.80 |
| 30.04.2023 |
Купа на Иран |
Насажи Мазандаран |
3 - 0 |
Пейкан Техеран |
- |
- |
- |
| 07.02.2023 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
1 - 1 |
Пейкан Техеран |
2.34 |
2.52 |
3.68 |
| 30.08.2022 |
Про Лига |
Пейкан Техеран |
0 - 0 |
Насажи Мазандаран |
3.22 |
2.33 |
2.76 |
| 06.03.2022 |
Про Лига |
Пейкан Техеран |
0 - 1 |
Насажи Мазандаран |
2.88 |
2.41 |
2.95 |
| 24.11.2021 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
2 - 2 |
Пейкан Техеран |
2.32 |
2.57 |
3.62 |
| 01.07.2021 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
0 - 1 |
Пейкан Техеран |
2.24 |
2.81 |
3.41 |
| 05.01.2021 |
Про Лига |
Пейкан Техеран |
2 - 1 |
Насажи Мазандаран |
1.85 |
3.07 |
4.33 |
| 25.01.2020 |
Про Лига |
Пейкан Техеран |
0 - 1 |
Насажи Мазандаран |
2.38 |
2.94 |
2.85 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Пейкан Техеран имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Про Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Персеполис Техеран |
11 |
7 |
2 |
2 |
19 |
5 |
+14 |
23 |
| 2 |
Сепахан Исфахан |
11 |
7 |
2 |
2 |
19 |
7 |
+12 |
23 |
| 3 |
Фулад Хузестан Ахваз |
11 |
6 |
4 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
22 |
| 4 |
Трактор Табриз |
9 |
6 |
2 |
1 |
12 |
2 |
+10 |
20 |
| 5 |
Естеглал Техеран |
10 |
5 |
5 |
0 |
12 |
3 |
+9 |
20 |
| 6 |
Чадормалу Ардакан |
11 |
4 |
4 |
3 |
11 |
14 |
-3 |
16 |
| 7 |
Алуминиум Арак |
11 |
3 |
5 |
3 |
11 |
9 |
+2 |
14 |
| 8 |
Хейбар Хорамабад |
11 |
3 |
5 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
14 |
| 9 |
Файр Сепаси Шираз |
10 |
3 |
5 |
2 |
10 |
12 |
-2 |
14 |
| 10 |
Гол Гохар Сирджан |
10 |
4 |
1 |
5 |
10 |
9 |
+1 |
13 |
| 11 |
Пейкан Техеран |
11 |
3 |
4 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
13 |
| 12 |
Насажи Мазандаран |
11 |
2 |
5 |
4 |
7 |
10 |
-3 |
11 |
| 13 |
Естеглал Хузестан |
11 |
2 |
4 |
5 |
7 |
14 |
-7 |
10 |
| 14 |
Санат Нафт Абадан |
11 |
2 |
4 |
5 |
6 |
15 |
-9 |
10 |
| 15 |
Зоб Ахан Исфахан |
11 |
1 |
6 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
9 |
| 16 |
Малаван Бандар Анзали |
10 |
2 |
3 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
9 |
| 17 |
Шамс Азар Казвин |
11 |
1 |
4 |
6 |
7 |
13 |
-6 |
7 |
| 18 |
Мес Шахр-е Бабак |
11 |
0 |
5 |
6 |
7 |
22 |
-15 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Пейкан Техеран |
|
| Насажи Мазандаран |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Пейкан Техеран |
Пейкан Техеран |
|
Насажи Мазандаран |
Насажи Мазандаран |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Персеполис Техеран |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Сепахан Исфахан |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Фулад Хузестан Ахваз |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Трактор Табриз |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Естеглал Техеран |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 6 |
Чадормалу Ардакан |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Алуминиум Арак |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Хейбар Хорамабад |
|
2 - 3 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Файр Сепаси Шираз |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 10 |
Гол Гохар Сирджан |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 11 |
Пейкан Техеран |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
Насажи Мазандаран |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
Естеглал Хузестан |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Санат Нафт Абадан |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 15 |
Зоб Ахан Исфахан |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 16 |
Малаван Бандар Анзали |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 17 |
Шамс Азар Казвин |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
0 - 2 |
|
|
| 18 |
Мес Шахр-е Бабак |
|
1 - 3 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Пейкан Техеран |
Насажи Мазандаран |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
4 |
4 |
| Вкарани Голове |
10 |
7 |
| Получени Голове |
11 |
10 |
| Средно Вкарани |
0.91 |
0.64 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.91 |
| Мачове Вкарал |
45% |
55% |
| Мачове Получил |
73% |
73% |
| Гол/Гол |
36% |
36% |
| Над 1.5 |
64% |
45% |
| Над 2.5 |
18% |
9% |
| Над 3.5 |
18% |
9% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
3 |
| Получени Голове |
2 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.80 |
0.60 |
| Средно Получени |
0.40 |
0.60 |
| Мачове Вкарал |
60% |
60% |
| Мачове Получил |
40% |
60% |
| Гол/Гол |
40% |
40% |
| Над 1.5 |
60% |
40% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.38 |
3.00 |
2.79 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.41 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.45 |
2.55 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.13 |
4.70 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Насажи Мазандаран
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака