Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
15:30
Пиаченца
Лукезе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.10 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пиаченца, а гостите от Лука. Разстоянието между двата града е 148.5 км. Мачът ще се играе на стадион Леонардо Гарили, който има капацитет от 21 608 места, от които седящи 10 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Леонардо Гарили. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пиаченца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Серия С - А | Арцакена | 3 - 0 | Пиаченца | 2.30 | 3.06 | 2.89 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Арецо | 1 - 2 | Пиаченца | 2.08 | 3.09 | 3.27 |
| 24.01.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 2 | Сиена | 2.70 | 2.99 | 2.48 |
| 20.01.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 0 | Олбия | 2.34 | 2.99 | 2.88 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Кунео | 1 - 0 | Пиаченца | 2.84 | 3.07 | 2.32 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 0 - 1 | Монца | 2.22 | 3.07 | 2.99 |
| 18.12.2017 | Серия С - А | Ливорно | 2 - 2 | Пиаченца | 1.50 | 3.61 | 5.85 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 1 | Пиаченца | 2.64 | 3.03 | 2.52 |
| 28.11.2017 | Купа Серия С | Пиаченца | 0 - 4 | Алесандрия | 3.40 | 3.28 | 1.96 |
| 24.11.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 3 - 2 | Алесандрия | 2.50 | 2.93 | 2.77 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Лукезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2018 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Арецо | 2.37 | 3.08 | 2.77 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Монца | 1 - 0 | Лукезе | 2.01 | 3.09 | 3.46 |
| 22.01.2018 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Ливорно | 3.49 | 3.22 | 1.95 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Понтедера | 3 - 2 | Лукезе | 2.31 | 3.12 | 2.82 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 4 | Сиена | 2.75 | 3.04 | 2.39 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 0 | Лукезе | 2.57 | 2.98 | 2.60 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Олбия | 1 - 1 | Лукезе | 1.90 | 3.17 | 3.80 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 3 | Джиана Ерминио | 2.00 | 3.11 | 3.50 |
| 22.11.2017 | Купа Серия С | Понтедера | 1 - 0 | Лукезе | 2.59 | 3.04 | 2.54 |
| 18.11.2017 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 2 | Лукезе | 2.17 | 3.08 | 3.13 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2017 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 1 | Пиаченца | 2.32 | 2.97 | 2.90 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 2 | Лукезе | 2.10 | 3.06 | 3.25 |
| 28.08.2016 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Пиаченца | 1.99 | 3.13 | 3.52 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Пиаченца имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Серия С - Група А класиране към 11.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 23 | +27 | 51 |
| 2 | Сиена | 23 | +10 | 45 |
| 3 | Пиза | 23 | +14 | 43 |
| 4 | Витербезе | 23 | +12 | 42 |
| 5 | Джиана Ерминио | 23 | +7 | 34 |
| 6 | Монца | 23 | +4 | 33 |
| 7 | Карарезе | 23 | +2 | 32 |
| 8 | Алесандрия | 22 | +5 | 31 |
| 9 | Олбия | 23 | -3 | 31 |
| 10 | Арцакена | 23 | +4 | 30 |
| 11 | Пистоезе | 22 | -3 | 30 |
| 12 | Пиаченца | 23 | -3 | 27 |
| 13 | Понтедера | 23 | -11 | 27 |
| 14 | Лукезе | 23 | -7 | 26 |
| 15 | Про Пиаченца | 22 | -8 | 22 |
| 16 | Кунео | 23 | -16 | 21 |
| 17 | Арецо | 23 | +3 | 15 |
| 18 | Прато | 22 | -21 | 15 |
| 19 | Гаворано | 22 | -16 | 13 |
Хронология в първенството
| Пиаченца | |
| Лукезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пиаченца | Пиаченца | Лукезе | Лукезе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 2 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 2 | Сиена | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 3 | Пиза | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 4 | Витербезе | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 5 | Джиана Ерминио | 4 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 6 | Монца | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Карарезе | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | ||||
| 8 | Алесандрия | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 9 | Олбия | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 10 | Арцакена | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 11 | Пистоезе | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 12 | Пиаченца | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 13 | Понтедера | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 14 | Лукезе | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 15 | Про Пиаченца | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 16 | Кунео | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 17 | Арецо | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 18 | Прато | 1 - 4 | 0 - 0 | |||||
| 19 | Гаворано | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Пиаченца | Лукезе | |
| Позиция | 12 | 14 |
| Точки | 27 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 10 |
| Точки | 17 | 12 |
Форма в шампионата
| Пиаченца | Лукезе | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 10 |
6
8 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 4 |
3
3 6 |
Голове в шампионата
| Пиаченца | Лукезе | |
|
Вкарани
Получени |
28
31 |
24
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
10 |
13
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.10 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
