Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
15:30
Пистоезе
Арецо
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.10 | 3.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2018 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пистоя, а гостите от Арецо. Разстоянието между двата града е 93.2 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пистоезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2017 | Серия С - А | Монца | 3 - 1 | Пистоезе | 2.11 | 3.09 | 3.21 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 3 - 1 | Гаворано | 1.77 | 3.30 | 4.19 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Алесандрия | 3 - 1 | Пистоезе | 1.89 | 3.19 | 3.74 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 2 - 1 | Карарезе | 2.13 | 3.23 | 3.07 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 1 | Пистоезе | 2.15 | 3.06 | 3.18 |
| 19.11.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 2 - 1 | Пиаченца | 2.24 | 3.09 | 2.98 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Витербезе | 1 - 1 | Пистоезе | 1.89 | 3.34 | 3.56 |
| 08.11.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 1 - 2 | Сиена | 2.74 | 2.88 | 2.54 |
| 05.11.2017 | Серия С - А | Пиза | 3 - 3 | Пистоезе | 1.61 | 3.43 | 5.11 |
| 29.10.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 1 - 0 | Прато | 1.78 | 3.26 | 4.14 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Арецо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 4 - 2 | Джиана Ерминио | 2.35 | 3.09 | 2.78 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Арцакена | 2 - 1 | Арецо | 2.40 | 3.03 | 2.74 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 1 | Карарезе | 1.76 | 3.33 | 4.15 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Пиза | 2 - 3 | Арецо | 1.78 | 3.17 | 4.33 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Прато | 1.67 | 3.39 | 4.65 |
| 29.11.2017 | Купа Серия С | Ливорно | 2 - 1 | Арецо | 1.53 | 3.72 | 5.16 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Сиена | 1 - 0 | Арецо | 1.87 | 3.13 | 3.96 |
| 19.11.2017 | Серия С - А | Арецо | 2 - 0 | Кунео | 1.89 | 3.14 | 3.82 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 1 | Про Пиаченца | 1.59 | 3.64 | 4.88 |
| 08.11.2017 | Серия С - А | Гаворано | 0 - 0 | Арецо | 3.02 | 3.02 | 2.25 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 2 | Пистоезе | 1.78 | 3.25 | 4.07 |
| 27.03.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Пистоезе | 1.51 | 3.54 | 6.19 |
| 06.11.2016 | Серия С - А | Пистоезе | 1 - 1 | Арецо | 2.67 | 3.02 | 2.45 |
| 16.04.2016 | Серия С - В | Арецо | 0 - 3 | Пистоезе | 1.89 | 3.18 | 3.67 |
| 06.12.2015 | Серия С - В | Пистоезе | 1 - 1 | Арецо | 2.22 | 3.02 | 2.98 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пистоезе имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 21.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 20 | +28 | 49 |
| 2 | Витербезе | 21 | +12 | 40 |
| 3 | Сиена | 20 | +9 | 40 |
| 4 | Пиза | 20 | +12 | 36 |
| 5 | Монца | 20 | +5 | 30 |
| 6 | Олбия | 21 | -2 | 30 |
| 7 | Джиана Ерминио | 20 | +5 | 29 |
| 8 | Карарезе | 21 | +1 | 28 |
| 9 | Пистоезе | 19 | -3 | 26 |
| 10 | Алесандрия | 19 | +3 | 24 |
| 11 | Пиаченца | 20 | 0 | 24 |
| 12 | Арцакена | 21 | -1 | 24 |
| 13 | Лукезе | 20 | -6 | 24 |
| 14 | Понтедера | 20 | -8 | 24 |
| 15 | Кунео | 20 | -13 | 20 |
| 16 | Про Пиаченца | 20 | -8 | 19 |
| 17 | Арецо | 20 | +5 | 14 |
| 18 | Гаворано | 20 | -16 | 11 |
| 19 | Прато | 20 | -23 | 11 |
Хронология в първенството
| Пистоезе | |
| Арецо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пистоезе | Пистоезе | Арецо | Арецо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 2 | Витербезе | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 3 | Сиена | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Пиза | 3 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 5 | Монца | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 6 | Олбия | 0 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 7 | Джиана Ерминио | 3 - 0 | 4 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 8 | Карарезе | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 9 | Пистоезе | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 10 | Алесандрия | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 11 | Пиаченца | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 12 | Арцакена | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 13 | Лукезе | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 14 | Понтедера | 2 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 15 | Кунео | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 16 | Про Пиаченца | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 17 | Арецо | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 18 | Гаворано | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 19 | Прато | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Пистоезе | Арецо | |
| Позиция | 9 | 17 |
| Точки | 26 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 5 |
| Точки | 18 | 14 |
Форма в шампионата
| Пистоезе | Арецо | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
8 5 |
8
5 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 1 |
4
2 3 |
Голове в шампионата
| Пистоезе | Арецо | |
|
Вкарани
Получени |
25
28 |
28
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
9 |
13
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.10 | 3.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2018 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
