Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
15:30
Пистоезе
Джиана Ерминио
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.00 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пистоя, а гостите от Горгондзола. Разстоянието между двата града е 214.0 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пистоезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Серия С - А | Пистоезе | 1 - 2 | Олбия | 2.20 | 2.99 | 3.09 |
| 11.02.2018 | Серия С - А | Кунео | 3 - 3 | Пистоезе | 2.77 | 2.92 | 2.48 |
| 04.02.2018 | Серия С - А | Пистоезе | 1 - 1 | Ливорно | 3.83 | 3.49 | 1.79 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 0 | Пистоезе | 2.39 | 2.96 | 2.82 |
| 21.01.2018 | Серия С - А | Пистоезе | 1 - 0 | Арецо | 2.18 | 3.01 | 3.16 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Монца | 3 - 1 | Пистоезе | 2.11 | 3.09 | 3.21 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 3 - 1 | Гаворано | 1.77 | 3.30 | 4.19 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Алесандрия | 3 - 1 | Пистоезе | 1.89 | 3.19 | 3.74 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 2 - 1 | Карарезе | 2.13 | 3.23 | 3.07 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 1 | Пистоезе | 2.15 | 3.06 | 3.18 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Джиана Ерминио - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 0 - 1 | Сиена | 2.75 | 2.99 | 2.40 |
| 04.02.2018 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 0 - 0 | Витербезе | 2.42 | 3.17 | 2.64 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Кунео | 1 - 1 | Джиана Ерминио | 2.81 | 3.01 | 2.37 |
| 21.01.2018 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 3 - 1 | Понтедера | 1.83 | 3.24 | 3.93 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 4 - 2 | Джиана Ерминио | 2.35 | 3.09 | 2.78 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 1 - 0 | Про Пиаченца | 1.74 | 3.29 | 4.30 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 3 - 2 | Арцакена | 1.80 | 3.33 | 3.96 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Гаворано | 3 - 0 | Джиана Ерминио | 3.37 | 3.21 | 2.01 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 3 - 0 | Монца | 2.18 | 3.13 | 3.06 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 3 | Джиана Ерминио | 2.00 | 3.11 | 3.50 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 3 - 0 | Пистоезе | 1.99 | 3.16 | 3.45 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 0 - 2 | Джиана Ерминио | 2.27 | 3.01 | 2.98 |
| 19.09.2016 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 0 - 0 | Пистоезе | 2.31 | 3.06 | 2.96 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Пистоезе имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Серия С - Група А класиране към 25.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 24 | +26 | 51 |
| 2 | Сиена | 25 | +11 | 49 |
| 3 | Пиза | 25 | +15 | 47 |
| 4 | Витербезе | 25 | +12 | 45 |
| 5 | Карарезе | 25 | +6 | 36 |
| 6 | Алесандрия | 24 | +7 | 35 |
| 7 | Монца | 25 | +4 | 35 |
| 8 | Олбия | 25 | -2 | 35 |
| 9 | Джиана Ерминио | 24 | +6 | 34 |
| 10 | Арцакена | 25 | +3 | 31 |
| 11 | Пистоезе | 24 | -4 | 31 |
| 12 | Понтедера | 25 | -10 | 31 |
| 13 | Пиаченца | 25 | -3 | 30 |
| 14 | Лукезе | 25 | -8 | 27 |
| 15 | Про Пиаченца | 24 | -6 | 26 |
| 16 | Кунео | 25 | -16 | 23 |
| 17 | Арецо | 25 | +1 | 16 |
| 18 | Прато | 24 | -25 | 16 |
| 19 | Гаворано | 24 | -17 | 16 |
Хронология в първенството
| Пистоезе | |
| Джиана Ерминио | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пистоезе | Пистоезе | Джиана Ерминио | Джиана Ерминио | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 2 | Сиена | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 3 | Пиза | 3 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 4 | Витербезе | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 5 | Карарезе | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 6 | Алесандрия | 3 - 1 | 2 - 2 | |||||
| 7 | Монца | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | |||
| 8 | Олбия | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 9 | Джиана Ерминио | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Арцакена | 1 - 1 | 3 - 2 | |||||
| 11 | Пистоезе | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 12 | Понтедера | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Пиаченца | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 3 | ||||
| 14 | Лукезе | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 15 | Про Пиаченца | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 16 | Кунео | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 17 | Арецо | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 3 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 18 | Прато | 1 - 0 | 1 - 0 | 5 - 0 | ||||
| 19 | Гаворано | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Пистоезе | Джиана Ерминио | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 31 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 15 |
| Точки | 22 | 10 |
Форма в шампионата
| Пистоезе | Джиана Ерминио | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
10 7 |
9
7 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 2 |
2
4 5 |
Голове в шампионата
| Пистоезе | Джиана Ерминио | |
|
Вкарани
Получени |
31
35 |
40
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
12 |
12
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.00 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
