Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
15:30
Пистоезе
Прато
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.30 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.01.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пистоя, а гостите от Прато. Разстоянието между двата града е 15.0 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пистоезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.12.2016 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 1 | Пистоезе | 2.12 | 3.01 | 3.29 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Пистоезе | 1 - 1 | Лупа Рома | 1.65 | 3.38 | 4.80 |
| 18.12.2016 | Серия С - А | Ливорно | 3 - 0 | Пистоезе | 1.97 | 3.08 | 3.62 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Пистоезе | 3 - 1 | Расинг Рома | 1.66 | 3.40 | 4.66 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Олбия | 1 - 3 | Пистоезе | 1.94 | 3.18 | 3.55 |
| 03.12.2016 | Серия С - А | Пистоезе | 0 - 0 | Ренате | 2.35 | 3.02 | 2.85 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Лукезе | 2 - 0 | Пистоезе | 2.22 | 2.97 | 3.12 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Пистоезе | 2 - 0 | Витербезе | 2.26 | 3.03 | 2.98 |
| 13.11.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 1 | Пистоезе | 2.06 | 3.06 | 3.40 |
| 06.11.2016 | Серия С - А | Пистоезе | 1 - 1 | Арецо | 2.67 | 3.02 | 2.45 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Прато - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 0 | Расинг Рома | 2.26 | 2.99 | 3.01 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 3 - 1 | Прато | 1.60 | 3.35 | 5.33 |
| 18.12.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 0 | Пиаченца | 3.98 | 3.27 | 1.81 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 0 - 0 | Прато | 1.55 | 3.52 | 5.50 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 2 | Арецо | 4.53 | 3.43 | 1.66 |
| 03.12.2016 | Серия С - А | Кремонезе | 5 - 1 | Прато | 1.28 | 4.74 | 8.68 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Алесандрия | 6.47 | 4.01 | 1.42 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Олбия | 1 - 2 | Прато | 1.48 | 3.75 | 6.07 |
| 13.11.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Понтедера | 2.14 | 3.08 | 3.20 |
| 06.11.2016 | Серия С - А | Ливорно | 5 - 1 | Прато | 1.66 | 3.31 | 4.84 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2016 | Серия С - А | Прато | 2 - 2 | Пистоезе | 1.85 | 3.22 | 3.87 |
| 21.08.2016 | Италия | Пистоезе | 1 - 4 | Прато | 1.90 | 3.10 | 3.75 |
| 13.03.2016 | Серия С - В | Пистоезе | 2 - 2 | Прато | 1.93 | 3.14 | 3.62 |
| 01.11.2015 | Серия С - В | Прато | 1 - 0 | Пистоезе | 2.30 | 3.07 | 2.80 |
| 22.03.2015 | Серия С - В | Прато | 2 - 1 | Пистоезе | 2.18 | 3.04 | 3.06 |
| 09.11.2014 | Серия С - В | Пистоезе | 2 - 1 | Прато | 2.20 | 3.01 | 3.06 |
| 22.10.2014 | Италия | Прато | 1 - 1 | Пистоезе | 2.16 | 3.02 | 3.07 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пистоезе имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 22.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 21 | +28 | 50 |
| 2 | Кремонезе | 21 | +21 | 45 |
| 3 | Ливорно | 21 | +14 | 42 |
| 4 | Арецо | 21 | +9 | 39 |
| 5 | Ренате | 21 | +3 | 32 |
| 6 | Лукезе | 21 | +10 | 31 |
| 7 | Джиана Ерминио | 21 | +5 | 30 |
| 8 | Витербезе | 21 | +1 | 30 |
| 9 | Пиаченца | 21 | 0 | 30 |
| 10 | Сиена | 20 | +4 | 29 |
| 11 | Комо | 21 | 0 | 29 |
| 12 | Олбия | 21 | -1 | 28 |
| 13 | Пистоезе | 21 | +1 | 24 |
| 14 | Карарезе | 21 | -6 | 22 |
| 15 | Тутокуойо | 21 | -7 | 21 |
| 16 | Понтедера | 21 | -14 | 20 |
| 17 | Про Пиаченца | 20 | -6 | 19 |
| 18 | Лупа Рома | 21 | -15 | 18 |
| 19 | Прато | 21 | -25 | 13 |
| 20 | Расинг Рома | 21 | -22 | 12 |
Хронология в първенството
| Пистоезе | |
| Прато | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пистоезе | Пистоезе | Прато | Прато | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 2 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 2 | Кремонезе | 2 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||||
| 3 | Ливорно | 3 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||||
| 4 | Арецо | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | ||||
| 5 | Ренате | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 6 | Лукезе | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 7 | Джиана Ерминио | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 8 | Витербезе | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 9 | Пиаченца | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | ||||
| 10 | Сиена | 1 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 11 | Комо | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 12 | Олбия | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 13 | Пистоезе | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 14 | Карарезе | 3 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 15 | Тутокуойо | 0 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 16 | Понтедера | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 17 | Про Пиаченца | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | |||
| 18 | Лупа Рома | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | |||
| 19 | Прато | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 20 | Расинг Рома | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
Класиране в шампионата
| Пистоезе | Прато | |
| Позиция | 13 | 19 |
| Точки | 24 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 20 |
| Точки | 14 | 4 |
Форма в шампионата
| Пистоезе | Прато | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
10 6 |
3
4 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 2 |
1
1 8 |
Голове в шампионата
| Пистоезе | Прато | |
|
Вкарани
Получени |
26
25 |
14
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
9 |
5
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.30 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.01.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
