Шотландия - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.40 |
2.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.25 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Питърхед, а гостите от Коув Бей.
Разстоянието между двата града е 47.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Балмоур Стейдиъм,
който има капацитет от
4 000 места, от които седящи 1 000.
Размерите на терена са 96 x 64 m.
Снимки от Google карта
стадион Балмоур Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Питърхед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
0 - 1 |
Куин ъф Саут |
2.04 |
3.54 |
3.02 |
| 03.10.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
2 - 1 |
Питърхед |
1.36 |
4.34 |
7.12 |
| 26.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Питърхед |
0 - 1 |
Елгин Сити |
1.83 |
3.64 |
3.45 |
| 22.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Форфар Атлетик |
0 - 2 |
Питърхед |
3.22 |
3.60 |
1.91 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
1 - 2 |
Еърдриониънс |
2.83 |
3.23 |
2.26 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Ийст Килбрайд |
3 - 1 |
Питърхед |
1.61 |
4.15 |
4.15 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
0 - 3 |
Монтроуз |
2.07 |
3.38 |
3.07 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 1 |
Питърхед |
1.87 |
3.41 |
3.63 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
3 - 0 |
Питърхед |
2.81 |
3.37 |
2.21 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
2 - 1 |
Ийст Файф |
1.94 |
3.27 |
3.54 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Коув Рейнджърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
1 - 1 |
Ийст Файф |
2.14 |
3.22 |
3.04 |
| 03.10.2026 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
4 - 3 |
Коув Рейнджърс |
2.76 |
3.39 |
2.23 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
0 - 2 |
Рос Каунти |
6.84 |
4.60 |
1.35 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Монтроуз |
2 - 1 |
Коув Рейнджърс |
1.67 |
3.77 |
4.20 |
| 08.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Коув Рейнджърс |
6 - 1 |
Дъмбартън |
1.51 |
4.19 |
4.70 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
1 - 1 |
Алоа Атлетик |
3.24 |
3.36 |
2.00 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
1 - 0 |
Коув Рейнджърс |
1.55 |
3.96 |
4.88 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
3 - 0 |
Питърхед |
2.81 |
3.37 |
2.21 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Ийст Килбрайд |
3 - 0 |
Коув Рейнджърс |
1.39 |
4.63 |
5.89 |
| 11.08.2026 |
Чалъндж Къп |
Стърлинг Албиън |
4 - 2 |
Коув Рейнджърс |
3.25 |
3.36 |
1.98 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
3 - 0 |
Питърхед |
2.81 |
3.37 |
2.21 |
| 07.03.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
2 - 1 |
Питърхед |
2.20 |
3.24 |
2.90 |
| 27.12.2025 |
Първа Лига |
Питърхед |
0 - 4 |
Коув Рейнджърс |
2.13 |
3.25 |
3.01 |
| 01.11.2025 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
1 - 2 |
Питърхед |
2.57 |
3.16 |
2.49 |
| 23.08.2025 |
Първа Лига |
Питърхед |
3 - 1 |
Коув Рейнджърс |
2.49 |
3.15 |
2.56 |
| 11.07.2023 |
Приятелски срещи |
Коув Рейнджърс |
1 - 1 |
Питърхед |
1.31 |
4.92 |
7.33 |
| 05.03.2022 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
5 - 2 |
Питърхед |
1.46 |
4.18 |
6.00 |
| 02.01.2022 |
Първа Лига |
Питърхед |
0 - 1 |
Коув Рейнджърс |
4.23 |
3.40 |
1.75 |
| 13.11.2021 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
3 - 0 |
Питърхед |
1.47 |
4.21 |
5.92 |
| 18.09.2021 |
Първа Лига |
Питърхед |
0 - 1 |
Коув Рейнджърс |
3.24 |
3.44 |
2.00 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 7 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Питърхед имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рос Каунти |
9 |
8 |
1 |
0 |
31 |
5 |
+26 |
25 |
| 2 |
Хамилтън |
9 |
8 |
1 |
0 |
21 |
2 |
+19 |
25 |
| 3 |
Ийст Килбрайд |
10 |
5 |
2 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
17 |
| 4 |
Монтроуз |
10 |
5 |
0 |
5 |
13 |
19 |
-6 |
15 |
| 5 |
Еърдриониънс |
10 |
3 |
4 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
13 |
| 6 |
Куин ъф Саут |
10 |
3 |
1 |
6 |
11 |
27 |
-16 |
10 |
| 7 |
Ийст Файф |
10 |
1 |
6 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
9 |
| 8 |
Алоа Атлетик |
10 |
2 |
3 |
5 |
9 |
13 |
-4 |
9 |
| 9 |
Питърхед |
10 |
2 |
1 |
7 |
7 |
17 |
-10 |
7 |
| 10 |
Коув Рейнджърс |
10 |
1 |
3 |
6 |
9 |
16 |
-7 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Питърхед |
|
| Коув Рейнджърс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Питърхед |
Питърхед |
|
Коув Рейнджърс |
Коув Рейнджърс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Рос Каунти |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
0 - 2 |
|
|
| 2 |
Хамилтън |
|
2 - 1 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Ийст Килбрайд |
|
3 - 1 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 4 |
Монтроуз |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Еърдриониънс |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Куин ъф Саут |
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
|
|
4 - 3 |
4 - 3 |
| 7 |
Ийст Файф |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
1 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 8 |
Алоа Атлетик |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 9 |
Питърхед |
- |
- |
- |
|
3 - 0 |
|
|
| 10 |
Коув Рейнджърс |
|
3 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Питърхед |
Коув Рейнджърс |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
7 |
6 |
| Вкарани Голове |
7 |
9 |
| Получени Голове |
17 |
16 |
| Средно Вкарани |
0.70 |
0.90 |
| Средно Получени |
1.70 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
60% |
50% |
| Мачове Получил |
90% |
80% |
| Гол/Гол |
50% |
40% |
| Над 1.5 |
70% |
80% |
| Над 2.5 |
60% |
40% |
| Над 3.5 |
10% |
10% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
4 |
5 |
| Вкарани Голове |
3 |
4 |
| Получени Голове |
8 |
12 |
| Средно Вкарани |
0.60 |
0.80 |
| Средно Получени |
1.60 |
2.40 |
| Мачове Вкарал |
40% |
40% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
40% |
| Над 1.5 |
60% |
80% |
| Над 2.5 |
60% |
60% |
| Над 3.5 |
0% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.40 |
2.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.25 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака