Шотландия - Първа Лига (2016 - 2017)
17:00
Питърхед
Стенхаусмюър
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 4.00 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Питърхед, а гостите от Стенхаусмюър. Разстоянието между двата града е 204.9 км. Мачът ще се играе на стадион Балмоур Стейдиъм, който има капацитет от 4 000 места, от които седящи 1 000. Размерите на терена са 96 x 64 m. Снимки от Google карта стадион Балмоур Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Питърхед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Първа Лига | Ийст Файф | 1 - 2 | Питърхед | 2.20 | 3.26 | 3.04 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 2 - 0 | Питърхед | 2.62 | 3.20 | 2.51 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Питърхед | 1 - 1 | Еърдриониънс | 1.96 | 3.56 | 3.29 |
| 25.03.2017 | Първа Лига | Питърхед | 2 - 2 | Странрар | 2.23 | 3.21 | 3.03 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Албион Роувърс | 0 - 0 | Питърхед | 2.75 | 3.30 | 2.33 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Питърхед | 0 - 1 | Брихин Сити | 1.98 | 3.46 | 3.33 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 3 - 1 | Питърхед | 2.78 | 3.35 | 2.30 |
| 25.02.2017 | Първа Лига | Питърхед | 1 - 1 | Ийст Файф | 2.03 | 3.45 | 3.21 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Странрар | 3 - 3 | Питърхед | 2.29 | 3.42 | 2.75 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Питърхед | 1 - 1 | Албион Роувърс | 1.77 | 3.65 | 3.94 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Ливингстън | 3.77 | 3.69 | 1.79 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 3 - 1 | Ийст Файф | 2.85 | 3.22 | 2.32 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Странрар | 3 - 0 | Стенхаусмюър | 1.70 | 3.70 | 4.26 |
| 25.03.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 3 | Албион Роувърс | 1.95 | 3.43 | 3.44 |
| 21.03.2017 | Първа Лига | Ливингстън | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 1.26 | 5.23 | 8.99 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Еърдриониънс | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 2.12 | 3.50 | 2.94 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 2 - 1 | Стенхаусмюър | 1.66 | 3.87 | 4.33 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 3 - 1 | Питърхед | 2.78 | 3.35 | 2.30 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Албион Роувърс | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 2.10 | 3.40 | 3.20 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 2 | Куинс парк ФК | 2.51 | 3.33 | 2.52 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 3 - 1 | Питърхед | 2.78 | 3.35 | 2.30 |
| 26.12.2016 | Първа Лига | Питърхед | 0 - 2 | Стенхаусмюър | 1.55 | 4.18 | 4.82 |
| 17.09.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 2 | Питърхед | 3.42 | 3.66 | 1.90 |
| 12.03.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 4 | Питърхед | 4.12 | 3.68 | 1.71 |
| 02.01.2016 | Първа Лига | Питърхед | 4 - 1 | Стенхаусмюър | 1.48 | 4.20 | 5.51 |
| 31.10.2015 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 4 - 3 | Питърхед | 3.12 | 3.57 | 2.01 |
| 10.10.2015 | Чалъндж Къп | Питърхед | 3 - 0 | Стенхаусмюър | 1.63 | 3.76 | 4.53 |
| 08.08.2015 | Първа Лига | Питърхед | 2 - 2 | Стенхаусмюър | 1.67 | 3.77 | 4.16 |
| 07.03.2015 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 1 | Питърхед | 2.89 | 3.42 | 2.17 |
| 31.01.2015 | Първа Лига | Питърхед | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 1.62 | 3.74 | 4.63 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Питърхед имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливингстън | 33 | +39 | 72 |
| 2 | Алоа Атлетик | 33 | +24 | 56 |
| 3 | Куинс парк ФК | 33 | -7 | 46 |
| 4 | Еърдриониънс | 33 | -9 | 46 |
| 5 | Брихин Сити | 33 | -7 | 45 |
| 6 | Ийст Файф | 33 | +1 | 43 |
| 7 | Албион Роувърс | 33 | -3 | 42 |
| 8 | Странрар | 33 | -4 | 40 |
| 9 | Питърхед | 33 | -12 | 37 |
| 10 | Стенхаусмюър | 33 | -22 | 32 |
Хронология в първенството
| Питърхед | |
| Стенхаусмюър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Питърхед | Питърхед | Стенхаусмюър | Стенхаусмюър | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливингстън | 2 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Алоа Атлетик | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Куинс парк ФК | 4 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 4 | Еърдриониънс | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 4 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Брихин Сити | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | Ийст Файф | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Албион Роувърс | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Странрар | 2 - 2 | 3 - 3 | 2 - 2 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 9 | Питърхед | - | - | - | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Стенхаусмюър | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | - | - | - | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Питърхед | Стенхаусмюър | |
| Позиция | 9 | 10 |
| Точки | 37 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 15 | 14 |
Форма в шампионата
| Питърхед | Стенхаусмюър | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
10 14 |
9
5 19 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
6 7 |
4
2 10 |
Голове в шампионата
| Питърхед | Стенхаусмюър | |
|
Вкарани
Получени |
40
52 |
41
63 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
26 |
19
28 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 4.00 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
