Шотландия - Първа Лига - Плейофи (2017 - 2018)
събота, 12 май, 2018
17:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
4.20 |
5.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.22 |
2.37 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.05.2018 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Питърхед, а гостите от Стенхаусмюър.
Разстоянието между двата града е 204.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Балмоур Стейдиъм,
който има капацитет от
4 000 места, от които седящи 1 000.
Размерите на терена са 96 x 64 m.
Снимки от Google карта
стадион Балмоур Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Питърхед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2018 |
Л1 Плейоф |
Стенхаусмюър |
2 - 0 |
Питърхед |
3.48 |
3.44 |
1.92 |
| 05.05.2018 |
Л1 Плейоф |
Питърхед |
3 - 0 |
Стърлинг Албиън |
1.37 |
4.66 |
6.53 |
| 02.05.2018 |
Л1 Плейоф |
Стърлинг Албиън |
0 - 1 |
Питърхед |
4.24 |
3.70 |
1.70 |
| 28.04.2018 |
Втора Лига |
Питърхед |
2 - 1 |
Единбург Сити |
1.18 |
5.87 |
12.48 |
| 21.04.2018 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
0 - 1 |
Питърхед |
5.11 |
4.16 |
1.52 |
| 14.04.2018 |
Втора Лига |
Питърхед |
1 - 0 |
Каудънбийт |
1.23 |
5.56 |
9.39 |
| 07.04.2018 |
Втора Лига |
Берик Рейнджърс |
1 - 3 |
Питърхед |
5.79 |
4.10 |
1.47 |
| 31.03.2018 |
Втора Лига |
Питърхед |
3 - 0 |
Клайд |
1.55 |
4.12 |
4.83 |
| 24.03.2018 |
Втора Лига |
Питърхед |
1 - 0 |
Анан Атлетик |
1.39 |
4.36 |
6.64 |
| 17.03.2018 |
Втора Лига |
Монтроуз |
3 - 2 |
Питърхед |
3.66 |
3.41 |
1.88 |
Общо 8 победи и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи
в последните 5 домакинства.
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2018 |
Л1 Плейоф |
Стенхаусмюър |
2 - 0 |
Питърхед |
3.48 |
3.44 |
1.92 |
| 05.05.2018 |
Л1 Плейоф |
Куинс парк ФК |
1 - 2 |
Стенхаусмюър |
2.19 |
3.34 |
2.94 |
| 01.05.2018 |
Л1 Плейоф |
Стенхаусмюър |
1 - 1 |
Куинс парк ФК |
2.11 |
3.34 |
3.09 |
| 28.04.2018 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
1 - 1 |
Стенхаусмюър |
3.38 |
2.74 |
2.23 |
| 24.04.2018 |
Втора Лига |
Берик Рейнджърс |
2 - 2 |
Стенхаусмюър |
5.56 |
3.98 |
1.50 |
| 21.04.2018 |
Втора Лига |
Стенхаусмюър |
0 - 2 |
Монтроуз |
2.63 |
3.37 |
2.40 |
| 17.04.2018 |
Втора Лига |
Берик Рейнджърс |
0 - 0 |
Стенхаусмюър |
4.37 |
3.67 |
1.66 |
| 14.04.2018 |
Втора Лига |
Стенхаусмюър |
3 - 2 |
Анан Атлетик |
1.80 |
3.50 |
3.91 |
| 07.04.2018 |
Втора Лига |
Единбург Сити |
1 - 4 |
Стенхаусмюър |
3.39 |
3.34 |
1.96 |
| 31.03.2018 |
Втора Лига |
Каудънбийт |
1 - 1 |
Стенхаусмюър |
3.64 |
3.31 |
1.92 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 равенства
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2018 |
Л1 Плейоф |
Стенхаусмюър |
2 - 0 |
Питърхед |
3.48 |
3.44 |
1.92 |
| 13.03.2018 |
Втора Лига |
Питърхед |
1 - 2 |
Стенхаусмюър |
1.54 |
4.03 |
5.07 |
| 06.01.2018 |
Втора Лига |
Стенхаусмюър |
1 - 4 |
Питърхед |
3.33 |
3.57 |
1.93 |
| 11.11.2017 |
Втора Лига |
Питърхед |
2 - 3 |
Стенхаусмюър |
1.88 |
3.65 |
3.51 |
| 19.08.2017 |
Втора Лига |
Стенхаусмюър |
3 - 1 |
Питърхед |
3.20 |
3.60 |
1.97 |
| 22.04.2017 |
Първа Лига |
Питърхед |
0 - 1 |
Стенхаусмюър |
1.61 |
3.93 |
4.59 |
| 04.03.2017 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
3 - 1 |
Питърхед |
2.78 |
3.35 |
2.30 |
| 26.12.2016 |
Първа Лига |
Питърхед |
0 - 2 |
Стенхаусмюър |
1.55 |
4.18 |
4.82 |
| 17.09.2016 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
2 - 2 |
Питърхед |
3.42 |
3.66 |
1.90 |
| 12.03.2016 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
1 - 4 |
Питърхед |
4.12 |
3.68 |
1.71 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 7 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Питърхед имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 4 победи
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Питърхед класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Еър Юнайтед |
36 |
24 |
4 |
8 |
92 |
42 |
+50 |
76 |
| 2 |
Рейт Роувърс |
36 |
22 |
9 |
5 |
68 |
32 |
+36 |
75 |
| 3 |
Алоа Атлетик |
36 |
17 |
9 |
10 |
56 |
43 |
+13 |
60 |
| 4 |
Арброут |
36 |
17 |
8 |
11 |
70 |
51 |
+19 |
59 |
| 5 |
Странрар |
36 |
16 |
5 |
15 |
58 |
66 |
-8 |
53 |
| 6 |
Ийст Файф |
36 |
13 |
3 |
20 |
49 |
67 |
-18 |
42 |
| 7 |
Еърдриониънс |
36 |
10 |
11 |
15 |
46 |
60 |
-14 |
41 |
| 8 |
Форфар Атлетик |
36 |
11 |
5 |
20 |
40 |
65 |
-25 |
38 |
| 9 |
Куинс парк ФК |
36 |
7 |
10 |
19 |
42 |
72 |
-30 |
31 |
| 10 |
Албион Роувърс |
36 |
8 |
6 |
22 |
57 |
80 |
-23 |
30 |
Стенхаусмюър класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сейнт Мирън |
36 |
23 |
5 |
8 |
63 |
36 |
+27 |
74 |
| 2 |
Ливингстън |
36 |
17 |
11 |
8 |
56 |
37 |
+19 |
62 |
| 3 |
Дънди Юнайтед |
36 |
18 |
7 |
11 |
52 |
42 |
+10 |
61 |
| 4 |
Дънфърмлин |
36 |
16 |
11 |
9 |
60 |
35 |
+25 |
59 |
| 5 |
Инвърнес КТ |
36 |
16 |
9 |
11 |
53 |
37 |
+16 |
57 |
| 6 |
Куин ъф Саут |
36 |
14 |
10 |
12 |
59 |
53 |
+6 |
52 |
| 7 |
Грийнок Мортън |
36 |
13 |
11 |
12 |
47 |
40 |
+7 |
50 |
| 8 |
Фолкърк |
36 |
12 |
11 |
13 |
45 |
49 |
-4 |
47 |
| 9 |
Дъмбартън |
36 |
7 |
9 |
20 |
27 |
63 |
-36 |
30 |
| 10 |
Брихин Сити |
36 |
0 |
4 |
32 |
20 |
90 |
-70 |
4 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
4.20 |
5.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.22 |
2.37 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.05.2018 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите