Шотландия - Втора Лига (2017 - 2018)
21:45
Питърхед
Стенхаусмюър
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.20 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.22 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.03.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Питърхед, а гостите от Стенхаусмюър. Разстоянието между двата града е 204.9 км. Мачът ще се играе на стадион Балмоур Стейдиъм, който има капацитет от 4 000 места, от които седящи 1 000. Размерите на терена са 96 x 64 m. Снимки от Google карта стадион Балмоур Стейдиъм. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Питърхед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 1 | Питърхед | 3.79 | 3.68 | 1.78 |
| 27.02.2018 | Втора Лига | Питърхед | 2 - 1 | Клайд | 1.37 | 4.37 | 7.04 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 2 | Питърхед | 7.45 | 4.57 | 1.34 |
| 20.02.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 3 - 3 | Питърхед | 5.17 | 3.93 | 1.53 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Питърхед | 1 - 1 | Берик Рейнджърс | 1.22 | 5.74 | 9.65 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 0 | Питърхед | 6.14 | 4.15 | 1.43 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Питърхед | 0 - 1 | Монтроуз | 1.59 | 3.81 | 4.98 |
| 30.01.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 2 - 3 | Питърхед | 7.01 | 4.43 | 1.37 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Клайд | 1 - 0 | Питърхед | 4.38 | 3.95 | 1.63 |
| 23.01.2018 | Купа на Шотландия | Питърхед | 2 - 3 | Дъмбартън | 2.18 | 3.35 | 2.99 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 2 - 3 | Клайд | 1.75 | 3.56 | 4.09 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 2.75 | 3.32 | 2.30 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 0 | Единбург Сити | 1.52 | 3.96 | 5.37 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 2.44 | 3.23 | 2.68 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 4 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.54 | 3.93 | 5.28 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 3.13 | 3.44 | 2.07 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Клайд | 0 - 3 | Стенхаусмюър | 3.10 | 3.43 | 2.09 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 4 | Питърхед | 3.33 | 3.57 | 1.93 |
| 02.01.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 2 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.92 | 3.54 | 3.41 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 4 - 1 | Елгин Сити | 1.92 | 3.51 | 3.47 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 4 | Питърхед | 3.33 | 3.57 | 1.93 |
| 11.11.2017 | Втора Лига | Питърхед | 2 - 3 | Стенхаусмюър | 1.88 | 3.65 | 3.51 |
| 19.08.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 3 - 1 | Питърхед | 3.20 | 3.60 | 1.97 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Питърхед | 0 - 1 | Стенхаусмюър | 1.61 | 3.93 | 4.59 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 3 - 1 | Питърхед | 2.78 | 3.35 | 2.30 |
| 26.12.2016 | Първа Лига | Питърхед | 0 - 2 | Стенхаусмюър | 1.55 | 4.18 | 4.82 |
| 17.09.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 2 | Питърхед | 3.42 | 3.66 | 1.90 |
| 12.03.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 4 | Питърхед | 4.12 | 3.68 | 1.71 |
| 02.01.2016 | Първа Лига | Питърхед | 4 - 1 | Стенхаусмюър | 1.48 | 4.20 | 5.51 |
| 31.10.2015 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 4 - 3 | Питърхед | 3.12 | 3.57 | 2.01 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Питърхед имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Втора Лига класиране към 13.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Питърхед | 28 | +33 | 58 |
| 2 | Монтроуз | 27 | +12 | 55 |
| 3 | Стърлинг Албиън | 26 | +17 | 45 |
| 4 | Стенхаусмюър | 26 | +9 | 41 |
| 5 | Елгин Сити | 26 | -3 | 40 |
| 6 | Анан Атлетик | 28 | +4 | 36 |
| 7 | Клайд | 26 | -6 | 32 |
| 8 | Берик Рейнджърс | 26 | -26 | 26 |
| 9 | Единбург Сити | 26 | -13 | 25 |
| 10 | Каудънбийт | 25 | -27 | 10 |
Хронология в първенството
| Питърхед | |
| Стенхаусмюър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Питърхед | Питърхед | Стенхаусмюър | Стенхаусмюър | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Питърхед | - | - | - | 1 - 4 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 2 | Монтроуз | 0 - 1 | 2 - 6 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Стърлинг Албиън | 4 - 3 | 0 - 1 | 4 - 3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Стенхаусмюър | 2 - 3 | 1 - 4 | 2 - 3 | - | - | - | |
| 5 | Елгин Сити | 7 - 0 | 0 - 2 | 7 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Анан Атлетик | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Клайд | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 3 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 8 | Берик Рейнджърс | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 4 - 0 | |||
| 9 | Единбург Сити | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Каудънбийт | 3 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Питърхед | Стенхаусмюър | |
| Позиция | 1 | 4 |
| Точки | 58 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 5 |
| Точки | 23 | 16 |
Форма в шампионата
| Питърхед | Стенхаусмюър | |
|
Победи
Равни Загуби |
18
4 6 |
12
5 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 4 |
4
4 4 |
Голове в шампионата
| Питърхед | Стенхаусмюър | |
|
Вкарани
Получени |
65
32 |
42
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
29
18 |
14
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.20 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.22 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.03.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
