Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
17:30
Пиза
Пиаченца
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.60 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.28 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пиза, а гостите от Пиаченца. Разстоянието между двата града е 158.1 км. Мачът ще се играе на стадион Стадио Арена Гарибалди, който има капацитет от 17 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стадио Арена Гарибалди. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пиза - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Серия С - А | Пиза | 1 - 1 | Алесандрия | 2.24 | 2.85 | 3.21 |
| 03.03.2018 | Серия С - А | Гаворано | 1 - 0 | Пиза | 4.23 | 3.15 | 1.81 |
| 25.02.2018 | Серия С - А | Пиза | 0 - 1 | Лукезе | 1.39 | 3.81 | 7.49 |
| 18.02.2018 | Серия С - А | Арцакена | 3 - 4 | Пиза | 3.00 | 3.00 | 2.25 |
| 11.02.2018 | Серия С - А | Прато | 2 - 2 | Пиза | 4.38 | 3.14 | 1.79 |
| 04.02.2018 | Серия С - А | Пиза | 1 - 0 | Кунео | 1.32 | 4.15 | 9.32 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Витербезе | 0 - 0 | Пиза | 2.28 | 2.92 | 3.04 |
| 21.01.2018 | Серия С - А | Пиза | 1 - 0 | Монца | 1.98 | 3.06 | 3.61 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Сиена | 0 - 0 | Пиза | 2.44 | 3.01 | 2.73 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Пиза | 2 - 0 | Олбия | 1.91 | 3.11 | 3.72 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Пиаченца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 0 | Понтедера | 1.91 | 3.17 | 3.61 |
| 18.02.2018 | Серия С - А | Гаворано | 1 - 0 | Пиаченца | 3.00 | 3.00 | 2.25 |
| 11.02.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 0 | Лукезе | 2.03 | 3.10 | 3.44 |
| 04.02.2018 | Серия С - А | Арцакена | 3 - 0 | Пиаченца | 2.30 | 3.06 | 2.89 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Арецо | 1 - 2 | Пиаченца | 2.08 | 3.09 | 3.27 |
| 24.01.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 2 | Сиена | 2.70 | 2.99 | 2.48 |
| 20.01.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 0 | Олбия | 2.34 | 2.99 | 2.88 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Кунео | 1 - 0 | Пиаченца | 2.84 | 3.07 | 2.32 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 0 - 1 | Монца | 2.22 | 3.07 | 2.99 |
| 18.12.2017 | Серия С - А | Ливорно | 2 - 2 | Пиаченца | 1.51 | 3.61 | 5.84 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 0 - 0 | Пиза | 2.54 | 2.99 | 2.61 |
Серия С - Група А класиране към 17.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сиена | 27 | +13 | 55 |
| 2 | Ливорно | 26 | +27 | 54 |
| 3 | Пиза | 28 | +13 | 48 |
| 4 | Витербезе | 27 | +11 | 46 |
| 5 | Карарезе | 27 | +8 | 40 |
| 6 | Алесандрия | 26 | +8 | 39 |
| 7 | Джиана Ерминио | 27 | +4 | 36 |
| 8 | Монца | 26 | +4 | 36 |
| 9 | Олбия | 27 | -3 | 36 |
| 10 | Пистоезе | 26 | -1 | 35 |
| 11 | Арцакена | 27 | +2 | 34 |
| 12 | Пиаченца | 26 | -2 | 33 |
| 13 | Лукезе | 27 | -7 | 31 |
| 14 | Понтедера | 27 | -14 | 31 |
| 15 | Про Пиаченца | 26 | -6 | 29 |
| 16 | Кунео | 28 | -16 | 27 |
| 17 | Гаворано | 27 | -17 | 20 |
| 18 | Прато | 26 | -25 | 19 |
| 19 | Арецо | 25 | +1 | 16 |
Хронология в първенството
| Пиза | |
| Пиаченца | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пиза | Пиза | Пиаченца | Пиаченца | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сиена | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | |||
| 2 | Ливорно | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 3 | Пиза | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 4 | Витербезе | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | |||
| 5 | Карарезе | 2 - 3 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Алесандрия | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | |||
| 7 | Джиана Ерминио | 0 - 0 | 0 - 0 | 4 - 3 | 4 - 3 | |||
| 8 | Монца | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 9 | Олбия | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Пистоезе | 3 - 3 | 3 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 11 | Арцакена | 1 - 0 | 3 - 4 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 12 | Пиаченца | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 13 | Лукезе | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 14 | Понтедера | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 15 | Про Пиаченца | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 16 | Кунео | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 17 | Гаворано | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 18 | Прато | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | ||
| 19 | Арецо | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Пиза | Пиаченца | |
| Позиция | 3 | 12 |
| Точки | 48 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 14 |
| Точки | 26 | 12 |
Форма в шампионата
| Пиза | Пиаченца | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
12 4 |
10
5 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 2 |
3
3 7 |
Голове в шампионата
| Пиза | Пиаченца | |
|
Вкарани
Получени |
33
20 |
30
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
9 |
15
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.60 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.28 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
