Италия - Серия Б (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
3.60 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.29 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пиза, а гостите от Болцано.
Разстоянието между двата града е 317.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стадио Арена Гарибалди,
който има капацитет от
17 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стадио Арена Гарибалди.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пиза - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Серия Б |
Авелино |
2 - 0 |
Пиза |
2.93 |
3.18 |
2.32 |
| 28.10.2026 |
Серия Б |
Пиза |
3 - 3 |
Палермо |
2.37 |
3.32 |
2.74 |
| 25.10.2026 |
Серия Б |
Верона |
1 - 1 |
Пиза |
2.23 |
3.34 |
2.97 |
| 17.10.2026 |
Серия Б |
Пиза |
3 - 1 |
Кремонезе |
2.09 |
3.21 |
3.34 |
| 10.10.2026 |
Серия Б |
Виченца |
0 - 3 |
Пиза |
2.85 |
3.32 |
2.30 |
| 20.09.2026 |
Серия Б |
Мантова |
2 - 2 |
Пиза |
2.61 |
3.24 |
2.53 |
| 15.09.2026 |
Купа на Италия |
Фиорентина |
3 - 0 |
Пиза |
1.38 |
4.72 |
7.27 |
| 11.09.2026 |
Серия Б |
Пиза |
1 - 4 |
Виртус Ентела |
1.70 |
3.34 |
5.03 |
| 06.09.2026 |
Серия Б |
Юве Стабия |
0 - 3 |
Пиза |
2.95 |
3.02 |
2.40 |
| 30.08.2026 |
Серия Б |
Пиза |
2 - 1 |
Катанзаро |
1.84 |
3.21 |
4.28 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Судтирол - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 1 |
Чезена |
2.27 |
3.09 |
3.09 |
| 27.10.2026 |
Серия Б |
Падуа |
2 - 0 |
Судтирол |
2.34 |
3.12 |
2.94 |
| 24.10.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 1 |
Сампдория |
2.78 |
2.99 |
2.53 |
| 18.10.2026 |
Серия Б |
Юве Стабия |
3 - 0 |
Судтирол |
2.10 |
3.19 |
3.37 |
| 10.10.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
0 - 0 |
Асколи |
2.43 |
3.13 |
2.81 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Судтирол |
2 - 3 |
Вакер Инсбрук |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Серия Б |
Арецо |
1 - 4 |
Судтирол |
2.22 |
3.06 |
3.26 |
| 15.09.2026 |
Купа на Италия |
Дженоа |
1 - 0 |
Судтирол |
1.60 |
3.87 |
5.21 |
| 12.09.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 1 |
Модена |
2.92 |
2.96 |
2.45 |
| 05.09.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
2 - 0 |
Катанзаро |
2.42 |
3.04 |
2.89 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2025 |
Серия Б |
Пиза |
3 - 3 |
Судтирол |
2.04 |
2.99 |
3.86 |
| 19.10.2024 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 2 |
Пиза |
2.94 |
2.60 |
2.74 |
| 05.05.2024 |
Серия Б |
Пиза |
2 - 2 |
Судтирол |
1.96 |
3.04 |
4.05 |
| 11.11.2023 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 2 |
Пиза |
2.61 |
2.91 |
2.85 |
| 04.02.2023 |
Серия Б |
Пиза |
0 - 1 |
Судтирол |
1.91 |
3.18 |
4.32 |
| 04.09.2022 |
Серия Б |
Судтирол |
2 - 1 |
Пиза |
2.83 |
3.05 |
2.58 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Пиза имат изиграни 3 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Серия Б класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Палермо |
10 |
8 |
2 |
0 |
24 |
12 |
+12 |
26 |
| 2 |
Модена |
10 |
6 |
2 |
2 |
18 |
10 |
+8 |
20 |
| 3 |
Асколи |
10 |
5 |
4 |
1 |
16 |
6 |
+10 |
19 |
| 4 |
Мантова |
10 |
5 |
3 |
2 |
15 |
11 |
+4 |
18 |
| 5 |
Верона |
10 |
4 |
3 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
15 |
| 6 |
Авелино |
10 |
4 |
3 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
15 |
| 7 |
Беневенто |
10 |
4 |
3 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
15 |
| 8 |
Пиза |
10 |
4 |
3 |
3 |
18 |
15 |
+3 |
15 |
| 9 |
Судтирол |
10 |
3 |
5 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
14 |
| 10 |
Падуа |
10 |
4 |
2 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
14 |
| 11 |
Кремонезе |
10 |
3 |
3 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 12 |
Чезена |
10 |
2 |
6 |
2 |
11 |
14 |
-3 |
12 |
| 13 |
Арецо |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
19 |
-10 |
11 |
| 14 |
Виртус Ентела |
10 |
2 |
4 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
10 |
| 15 |
Карарезе |
10 |
3 |
1 |
6 |
9 |
13 |
-4 |
10 |
| 16 |
Юве Стабия |
10 |
3 |
4 |
3 |
11 |
11 |
0 |
9 |
| 17 |
Виченца |
10 |
2 |
3 |
5 |
13 |
20 |
-7 |
9 |
| 18 |
Емполи |
10 |
2 |
2 |
6 |
10 |
17 |
-7 |
8 |
| 19 |
Сампдория |
10 |
2 |
2 |
6 |
10 |
18 |
-8 |
8 |
| 20 |
Катанзаро |
10 |
1 |
3 |
6 |
11 |
22 |
-11 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Пиза |
|
| Судтирол |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Пиза |
Пиза |
|
Судтирол |
Судтирол |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Палермо |
3 - 3 |
|
3 - 3 |
|
|
|
|
| 2 |
Модена |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 3 |
Асколи |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 4 |
Мантова |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Верона |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Авелино |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Беневенто |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Пиза |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Судтирол |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Падуа |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 11 |
Кремонезе |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 12 |
Чезена |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 13 |
Арецо |
|
|
|
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 14 |
Виртус Ентела |
1 - 4 |
|
1 - 4 |
|
1 - 0 |
|
|
| 15 |
Карарезе |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Юве Стабия |
|
0 - 3 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 17 |
Виченца |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
|
| 18 |
Емполи |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Сампдория |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 20 |
Катанзаро |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Пиза |
Судтирол |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
3 |
5 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
18 |
11 |
| Получени Голове |
15 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.80 |
1.10 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
70% |
| Мачове Получил |
80% |
70% |
| Гол/Гол |
60% |
50% |
| Над 1.5 |
90% |
80% |
| Над 2.5 |
70% |
20% |
| Над 3.5 |
40% |
10% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
9 |
5 |
| Получени Голове |
10 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.80 |
1.25 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
80% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
80% |
50% |
| Над 1.5 |
80% |
100% |
| Над 2.5 |
80% |
50% |
| Над 3.5 |
60% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
3.60 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.29 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака