Хондурас - Национална Лига (2026 - Апертура)
неделя, 8 ноември, 2026
23:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.05 |
2.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
1.25 |
1.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.10 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.72 |
1.92 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пуерто Кортес, а гостите от Ла Пас.
Разстоянието между двата града е 171.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Екселсиор,
който има капацитет от
13 500 места, от които седящи 7 900.
Снимки от Google карта
стадион Екселсиор.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Платенсе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
4 - 1 |
Платенсе |
1.50 |
3.99 |
5.16 |
| 25.10.2026 |
Национална Лига |
Реал Еспаня |
4 - 3 |
Платенсе |
1.35 |
4.38 |
7.22 |
| 18.10.2026 |
Национална Лига |
Платенсе |
0 - 2 |
Мотагуа Тегусигалпа |
4.57 |
3.68 |
1.61 |
| 10.10.2026 |
Национална Лига |
Платенсе |
2 - 1 |
Хутикалпа |
1.83 |
3.36 |
3.76 |
| 19.09.2026 |
Национална Лига |
Платенсе |
0 - 2 |
Лобос УПНФМ |
2.36 |
3.13 |
2.73 |
| 12.09.2026 |
Национална Лига |
Естрея Роха |
2 - 2 |
Платенсе |
1.90 |
3.31 |
3.55 |
| 04.09.2026 |
Национална Лига |
Олимпия Тегусигалпа |
4 - 1 |
Платенсе |
1.35 |
4.41 |
7.25 |
| 30.08.2026 |
Национална Лига |
Платенсе |
2 - 1 |
Атл. Индепенд. |
2.12 |
3.19 |
3.07 |
| 23.08.2026 |
Национална Лига |
Деп. Чолома |
2 - 0 |
Платенсе |
2.31 |
3.25 |
2.68 |
| 16.08.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
3 - 0 |
Платенсе |
1.92 |
3.19 |
3.56 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Хенесис ПН - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
1 - 1 |
Реал Еспаня |
3.23 |
3.23 |
2.02 |
| 31.10.2026 |
Национална Лига |
Лобос УПНФМ |
4 - 3 |
Хенесис ПН |
2.30 |
3.14 |
2.78 |
| 24.10.2026 |
Национална Лига |
Деп. Чолома |
3 - 1 |
Хенесис ПН |
2.69 |
3.21 |
2.32 |
| 19.10.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
1 - 2 |
Естрея Роха |
1.99 |
3.26 |
3.30 |
| 11.10.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
0 - 1 |
Олимпия Тегусигалпа |
3.75 |
3.28 |
1.84 |
| 20.09.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
0 - 0 |
Оланчо |
2.44 |
3.15 |
2.58 |
| 13.09.2026 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
1 - 0 |
Хенесис ПН |
1.51 |
3.92 |
5.32 |
| 07.09.2026 |
Национална Лига |
Хутикалпа |
0 - 3 |
Хенесис ПН |
3.51 |
3.23 |
1.93 |
| 30.08.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
1 - 2 |
Маратон Сан Педро |
2.79 |
2.99 |
2.38 |
| 23.08.2026 |
Национална Лига |
Атл. Индепенд. |
1 - 1 |
Хенесис ПН |
2.81 |
3.02 |
2.34 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.08.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
3 - 0 |
Платенсе |
1.92 |
3.19 |
3.56 |
| 09.04.2026 |
Национална Лига |
Платенсе |
0 - 1 |
Хенесис ПН |
1.62 |
3.74 |
4.38 |
| 15.02.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
2 - 2 |
Платенсе |
2.36 |
3.13 |
2.66 |
| 07.12.2025 |
Национална Лига |
Платенсе |
1 - 1 |
Хенесис ПН |
2.00 |
3.28 |
3.27 |
| 21.09.2025 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
1 - 1 |
Платенсе |
2.04 |
3.19 |
3.28 |
В последните 5 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Платенсе имат изиграни 2 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Национална Лига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Олимпия Тегусигалпа |
13 |
10 |
2 |
1 |
34 |
8 |
+26 |
32 |
| 2 |
Реал Еспаня |
13 |
8 |
4 |
1 |
23 |
11 |
+12 |
28 |
| 3 |
Мотагуа Тегусигалпа |
13 |
9 |
1 |
3 |
21 |
10 |
+11 |
28 |
| 4 |
Маратон Сан Педро |
12 |
6 |
4 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
22 |
| 5 |
Оланчо |
13 |
3 |
8 |
2 |
15 |
12 |
+3 |
17 |
| 6 |
Лобос УПНФМ Тегусигалпа |
13 |
4 |
4 |
5 |
15 |
16 |
-1 |
16 |
| 7 |
Естрея Роха Данли |
13 |
4 |
4 |
5 |
22 |
24 |
-2 |
16 |
| 8 |
Депортиво Чолома |
13 |
4 |
2 |
7 |
12 |
15 |
-3 |
14 |
| 9 |
Хенесис ПН |
13 |
3 |
3 |
7 |
16 |
17 |
-1 |
12 |
| 10 |
Атлетико Индепендиенте |
13 |
2 |
6 |
5 |
11 |
21 |
-10 |
12 |
| 11 |
Платенсе |
12 |
2 |
2 |
8 |
12 |
29 |
-17 |
8 |
| 12 |
Хутикалпа |
13 |
2 |
0 |
11 |
11 |
36 |
-25 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Платенсе |
|
| Хенесис ПН |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Платенсе |
Платенсе |
|
Хенесис ПН |
Хенесис ПН |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Олимпия Тегусигалпа |
|
4 - 1 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Реал Еспаня |
0 - 3 |
4 - 3 |
0 - 3 |
|
1 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Мотагуа Тегусигалпа |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Маратон Сан Педро |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 5 |
Оланчо |
|
4 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Лобос УПНФМ Тегусигалпа |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
4 - 3 |
4 - 3 |
| 7 |
Естрея Роха Данли |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 8 |
Депортиво Чолома |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 9 |
Хенесис ПН |
|
3 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Атлетико Индепендиенте |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Платенсе |
- |
- |
- |
|
3 - 0 |
|
|
| 12 |
Хутикалпа |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Платенсе |
Хенесис ПН |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
8 |
7 |
| Вкарани Голове |
12 |
16 |
| Получени Голове |
29 |
17 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.23 |
| Средно Получени |
2.42 |
1.31 |
| Мачове Вкарал |
58% |
69% |
| Мачове Получил |
100% |
69% |
| Гол/Гол |
58% |
46% |
| Над 1.5 |
100% |
77% |
| Над 2.5 |
67% |
46% |
| Над 3.5 |
33% |
15% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
5 |
8 |
| Получени Голове |
10 |
11 |
| Средно Вкарани |
0.83 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.83 |
| Мачове Вкарал |
50% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
83% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
83% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.05 |
2.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
1.25 |
1.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.10 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.72 |
1.92 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака