Нигерия - НПФЛ (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
18:00
Плато Юнайтед
Спортинг Лагос
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.48 |
3.65 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.07 |
1.18 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.95 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Джос, а гостите от Лагос.
Разстоянието между двата града е 717.8 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Плато Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
НПФЛ |
Плато Юнайтед |
4 - 0 |
Кано Пиларс |
1.50 |
3.38 |
6.33 |
| 04.10.2026 |
НПФЛ |
Ениймба |
2 - 0 |
Плато Юнайтед |
1.60 |
3.31 |
5.06 |
| 27.09.2026 |
НПФЛ |
Плато Юнайтед |
2 - 0 |
Интер Лагос |
1.30 |
3.98 |
10.72 |
| 23.09.2026 |
НПФЛ |
Дома Юнайтед |
2 - 2 |
Плато Юнайтед |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
НПФЛ |
Плато Юнайтед |
3 - 1 |
Шутинг Старс |
1.50 |
3.36 |
6.52 |
| 13.09.2026 |
НПФЛ |
Нигер Торнадос |
1 - 1 |
Плато Юнайтед |
1.44 |
3.41 |
7.35 |
| 06.09.2026 |
НПФЛ |
Плато Юнайтед |
1 - 0 |
Квара Юнайтед |
1.48 |
3.32 |
7.15 |
| 30.08.2026 |
НПФЛ |
Ривърс Юнайтед |
2 - 0 |
Плато Юнайтед |
1.50 |
3.44 |
6.12 |
| 11.06.2026 |
Купа на Федерацията |
Насарава Юнайтед |
2 - 1 |
Плато Юнайтед |
2.46 |
2.79 |
2.86 |
| 24.05.2026 |
НПФЛ |
Плато Юнайтед |
1 - 0 |
Кано Пиларс |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи
в последните 5 домакинства.
Спортинг Лагос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
НПФЛ |
Спортинг Лагос |
2 - 1 |
Бендел Инш. |
1.70 |
3.19 |
4.56 |
| 03.10.2026 |
НПФЛ |
Кано Пиларс |
1 - 1 |
Спортинг Лагос |
1.59 |
3.46 |
4.89 |
| 30.09.2026 |
НПФЛ |
Спортинг Лагос |
0 - 0 |
Икороду Сити |
2.57 |
2.98 |
2.52 |
| 26.09.2026 |
НПФЛ |
Спортинг Лагос |
1 - 1 |
Барау |
1.75 |
3.15 |
4.25 |
| 23.09.2026 |
НПФЛ |
Ениймба |
2 - 3 |
Спортинг Лагос |
1.77 |
3.14 |
4.19 |
| 20.09.2026 |
НПФЛ |
Спортинг Лагос |
0 - 2 |
Абиа Уориърс |
1.59 |
3.34 |
5.27 |
| 13.09.2026 |
НПФЛ |
Интер Лагос |
0 - 3 |
Спортинг Лагос |
1.66 |
3.22 |
4.81 |
| 30.08.2026 |
НПФЛ |
Дома Юнайтед |
2 - 0 |
Спортинг Лагос |
1.61 |
3.28 |
5.12 |
| 23.06.2024 |
НПФЛ |
Шутинг Старс |
1 - 0 |
Спортинг Лагос |
- |
- |
- |
| 16.06.2024 |
НПФЛ |
Спортинг Лагос |
2 - 1 |
Ениймба |
1.49 |
3.52 |
6.33 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.06.2024 |
НПФЛ |
Спортинг Лагос |
1 - 2 |
Плато Юнайтед |
- |
- |
- |
| 28.12.2023 |
НПФЛ |
Плато Юнайтед |
1 - 0 |
Спортинг Лагос |
1.34 |
4.15 |
10.05 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Плато Юнайтед имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
НПФЛ класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Енугу Рейнджърс |
8 |
5 |
2 |
1 |
14 |
9 |
+5 |
17 |
| 2 |
Ривърс Юнайтед |
8 |
4 |
4 |
0 |
13 |
2 |
+11 |
16 |
| 3 |
Плато Юнайтед |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
8 |
+5 |
14 |
| 4 |
Барау |
8 |
3 |
4 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
13 |
| 5 |
Дома Юнайтед |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
10 |
0 |
13 |
| 6 |
Икороду Сити |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
7 |
+3 |
12 |
| 7 |
Бендел Иншуърънс |
8 |
4 |
0 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 8 |
Спортинг Лагос |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
12 |
| 9 |
Катсина Юнайтед |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 10 |
Кано Пиларс |
8 |
2 |
5 |
1 |
11 |
11 |
0 |
11 |
| 11 |
Насарава Юнайтед |
8 |
3 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 12 |
Квара Юнайтед |
8 |
3 |
1 |
4 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 13 |
Варри Уулвс |
8 |
3 |
1 |
4 |
6 |
7 |
-1 |
10 |
| 14 |
Нигер Торнадос |
8 |
2 |
3 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
9 |
| 15 |
Абиа Уориърс |
8 |
2 |
3 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
9 |
| 16 |
Ранчърс Бийс |
8 |
2 |
2 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
8 |
| 17 |
Шутинг Старс |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 18 |
Кун Халифат |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
14 |
-7 |
8 |
| 19 |
Ениймба |
8 |
2 |
1 |
5 |
11 |
14 |
-3 |
7 |
| 20 |
Интер Лагос |
8 |
1 |
2 |
5 |
5 |
13 |
-8 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Плато Юнайтед |
|
| Спортинг Лагос |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Плато Юнайтед |
Плато Юнайтед |
|
Спортинг Лагос |
Спортинг Лагос |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Енугу Рейнджърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Ривърс Юнайтед |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Плато Юнайтед |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Барау |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Дома Юнайтед |
|
2 - 2 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Икороду Сити |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 7 |
Бендел Иншуърънс |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 8 |
Спортинг Лагос |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Катсина Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Кано Пиларс |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Насарава Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Квара Юнайтед |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 13 |
Варри Уулвс |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Нигер Торнадос |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Абиа Уориърс |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 16 |
Ранчърс Бийс |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Шутинг Старс |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 18 |
Кун Халифат |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Ениймба |
|
2 - 0 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 20 |
Интер Лагос |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Плато Юнайтед |
Спортинг Лагос |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
13 |
10 |
| Получени Голове |
8 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.62 |
1.25 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.12 |
| Мачове Вкарал |
75% |
62% |
| Мачове Получил |
62% |
75% |
| Гол/Гол |
38% |
50% |
| Над 1.5 |
88% |
88% |
| Над 2.5 |
38% |
38% |
| Над 3.5 |
38% |
12% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
10 |
7 |
| Получени Голове |
1 |
5 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
1.75 |
| Средно Получени |
0.25 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
100% |
75% |
| Мачове Получил |
25% |
75% |
| Гол/Гол |
25% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.48 |
3.65 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.07 |
1.18 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.95 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака