Франция - Лига 2 (2026 - 2027)
21:45
По
Анси
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.40 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.30 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.08.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от По, а гостите от Анси. Разстоянието между двата града е 589.1 км. Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Отговорна Игра
По - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.07.2026 | Приятелски срещи | Еспаньол | 4 - 0 | По | 1.33 | 4.71 | 7.24 |
| 11.07.2026 | Приятелски срещи | Реал Сосиедад | 0 - 1 | По | - | - | - |
| 09.05.2026 | Лига 2 | Реймс | 5 - 3 | По | 1.33 | 4.96 | 7.60 |
| 02.05.2026 | Лига 2 | По | 1 - 3 | Нанси | 2.44 | 3.30 | 2.68 |
| 24.04.2026 | Лига 2 | Анси | 5 - 1 | По | 2.01 | 3.36 | 3.43 |
| 17.04.2026 | Лига 2 | По | 2 - 1 | Гингам | 2.92 | 3.37 | 2.24 |
| 10.04.2026 | Лига 2 | Амиен | 0 - 1 | По | 2.54 | 3.54 | 2.43 |
| 06.04.2026 | Лига 2 | Льо Ман | 4 - 0 | По | 1.85 | 3.52 | 3.82 |
| 20.03.2026 | Лига 2 | По | 0 - 0 | Монпелие | 2.55 | 3.28 | 2.57 |
| 13.03.2026 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 1 | По | 2.48 | 3.31 | 2.63 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Анси - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2026 | Приятелски срещи | Анси | 0 - 4 | Сион | 4.06 | 3.93 | 1.64 |
| 09.05.2026 | Лига 2 | Анси | 1 - 2 | Родес | 2.14 | 3.47 | 3.02 |
| 02.05.2026 | Лига 2 | Булон | 1 - 2 | Анси | 3.65 | 3.30 | 1.98 |
| 24.04.2026 | Лига 2 | Анси | 5 - 1 | По | 2.01 | 3.36 | 3.43 |
| 17.04.2026 | Лига 2 | Нанси | 1 - 5 | Анси | 2.52 | 3.08 | 2.74 |
| 10.04.2026 | Лига 2 | Анси | 0 - 0 | Монпелие | 2.50 | 3.15 | 2.72 |
| 03.04.2026 | Лига 2 | Анси | 1 - 0 | Гингам | 2.74 | 3.19 | 2.46 |
| 21.03.2026 | Лига 2 | Сент Етиен | 4 - 0 | Анси | 1.75 | 3.58 | 4.25 |
| 16.03.2026 | Лига 2 | Анси | 1 - 2 | Троа | 2.73 | 3.16 | 2.49 |
| 07.03.2026 | Лига 2 | Льо Ман | 3 - 0 | Анси | 2.40 | 3.07 | 2.94 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2026 | Лига 2 | Анси | 5 - 1 | По | 2.01 | 3.36 | 3.43 |
| 09.08.2025 | Лига 2 | По | 2 - 0 | Анси | 2.26 | 3.21 | 2.99 |
| 28.03.2025 | Лига 2 | По | 1 - 0 | Анси | 2.05 | 3.22 | 3.47 |
| 01.11.2024 | Лига 2 | Анси | 2 - 0 | По | 2.22 | 3.25 | 3.06 |
| 27.01.2024 | Лига 2 | Анси | 0 - 0 | По | 2.11 | 3.29 | 3.35 |
| 23.09.2023 | Лига 2 | По | 0 - 3 | Анси | 2.74 | 3.14 | 2.54 |
| 28.01.2023 | Лига 2 | По | 2 - 2 | Анси | 2.53 | 2.91 | 2.97 |
| 15.10.2022 | Лига 2 | Анси | 0 - 2 | По | 2.37 | 2.94 | 3.18 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на По имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.40 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.30 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.08.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра