Приятелски Срещи - Клубни
13:00
Подбескидзе
(Полша)
Висла Краков
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.21 | 4.53 | 1.34 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.90 | 1.14 | 1.06 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.37 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.18 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.45 | 2.54 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.84 | 1.86 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.01.2025 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Белско-Бяла, а гостите от Краков. Разстоянието между двата града е 69.0 км.
Отговорна Игра
Подбескидзе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2024 | Купа на Полша | Подбескидзе | 0 - 0 | Заглембие Любин | 8.10 | 4.54 | 1.31 |
| 06.08.2024 | Купа на Полша | Подбескидзе | 2 - 0 | Стомил Олщин | 1.49 | 3.85 | 5.71 |
| 10.07.2024 | Приятелски срещи | Подбескидзе | 3 - 3 | Карвина | 6.31 | 4.60 | 1.37 |
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Подбескидзе | 2 - 4 | Злин | 3.44 | 3.75 | 1.81 |
| 28.06.2024 | Приятелски срещи | Опава | 0 - 2 | Подбескидзе | 1.93 | 3.39 | 3.40 |
| 26.05.2024 | Първа Лига | Мотор Люблин | 2 - 1 | Подбескидзе | 1.42 | 4.37 | 5.98 |
| 20.05.2024 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 1 | Хробри Глогов | 2.34 | 3.14 | 2.83 |
| 13.05.2024 | Първа Лига | Миедж Легница | 6 - 1 | Подбескидзе | 1.80 | 3.48 | 3.85 |
| 03.05.2024 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 0 | Арка Гдиня | 4.42 | 3.67 | 1.66 |
| 26.04.2024 | Първа Лига | Висла Краков | 3 - 1 | Подбескидзе | 1.48 | 4.03 | 5.89 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Висла Краков - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2024 | Първа Лига | Висла Краков | 1 - 1 | Миедж Легница | 1.81 | 3.57 | 3.77 |
| 06.12.2024 | Първа Лига | Полония Варшава | 2 - 0 | Висла Краков | 4.45 | 3.80 | 1.63 |
| 03.12.2024 | Купа на Полша | Полония Варшава | 2 - 2 | Висла Краков | 4.12 | 3.40 | 1.76 |
| 30.11.2024 | Първа Лига | Висла Краков | 2 - 1 | ЛКС Лодз | 1.54 | 4.02 | 5.01 |
| 22.11.2024 | Първа Лига | Висла Краков | 1 - 1 | Стал Жешов | 1.34 | 4.81 | 7.04 |
| 16.11.2024 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 3 | Висла Краков | 6.38 | 4.50 | 1.38 |
| 10.11.2024 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 1 - 5 | Висла Краков | 5.38 | 4.22 | 1.48 |
| 04.11.2024 | Първа Лига | Висла Краков | 0 - 0 | ГКС Тихи | 1.25 | 5.36 | 9.14 |
| 27.10.2024 | Първа Лига | Висла Плоцк | 1 - 3 | Висла Краков | 2.75 | 3.31 | 2.30 |
| 22.10.2024 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 0 | Висла Краков | 3.81 | 3.59 | 1.80 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2024 | Първа Лига | Висла Краков | 3 - 1 | Подбескидзе | 1.48 | 4.03 | 5.89 |
| 27.10.2023 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Висла Краков | 3.35 | 3.52 | 1.96 |
| 20.05.2023 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 3 | Висла Краков | 3.03 | 3.24 | 2.14 |
| 22.10.2022 | Първа Лига | Висла Краков | 3 - 3 | Подбескидзе | 1.87 | 3.38 | 3.76 |
| 09.07.2022 | Приятелски срещи | Подбескидзе | 3 - 2 | Висла Краков | - | - | - |
| 17.07.2021 | Приятелски срещи | Висла Краков | 1 - 1 | Подбескидзе | 1.42 | 4.73 | 5.25 |
| 05.04.2021 | Екстракласа | Подбескидзе | 2 - 0 | Висла Краков | 3.28 | 3.27 | 2.19 |
| 24.10.2020 | Екстракласа | Висла Краков | 3 - 0 | Подбескидзе | 1.88 | 3.61 | 3.84 |
| 08.08.2020 | Приятелски срещи | Подбескидзе | 0 - 1 | Висла Краков | 3.50 | 3.70 | 1.80 |
| 06.07.2019 | Приятелски срещи | Висла Краков | 1 - 0 | Подбескидзе | 1.88 | 3.77 | 3.41 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Подбескидзе имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.21 | 4.53 | 1.34 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.90 | 1.14 | 1.06 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.37 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.18 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.45 | 2.54 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.84 | 1.86 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.01.2025 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра