Украйна - Първа Лига (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
14:00
14:00
Подолия Хмелницки
Нива Тернопол
Прогнози на потребителите
1 0% за Подолия Хмелницки
X 0% за равен
2 0% за Нива Тернопол
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Хмелницки, а гостите от Тернопол. Разстоянието между двата града е 101.9 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Подолия Хмелницки - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Първа Лига | Металист Харков | 3 - 0 | Подолия Хмелн. | 1.87 | 2.99 | 3.83 |
| 02.05.2026 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 0 - 2 | Буковина Чернивци | 6.92 | 3.95 | 1.34 |
| 24.04.2026 | Първа Лига | Ливий Берех | 1 - 0 | Подолия Хмелн. | 1.20 | 4.71 | 10.63 |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 0 - 0 | ФК Чернигов | 2.38 | 2.90 | 2.74 |
| 11.04.2026 | Първа Лига | Прикарпатие | 1 - 1 | Подолия Хмелн. | 2.34 | 2.87 | 2.71 |
| 07.04.2026 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 1 - 2 | Виктория Суми | 2.90 | 2.69 | 2.31 |
| 03.04.2026 | Първа Лига | Пробий Гор. | 3 - 0 | Подолия Хмелн. | - | - | - |
| 28.03.2026 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 0 - 1 | Агробизнес | 2.15 | 2.84 | 2.99 |
| 22.03.2026 | Първа Лига | Ингулец Петрово | 0 - 3 | Подолия Хмелн. | 1.75 | 3.15 | 3.85 |
| 19.02.2026 | Приятелски срещи | Нива Тернопол | 1 - 0 | Подолия Хмелн. | - | - | - |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Нива Тернопол - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Първа Лига | Нива Тернопол | 0 - 3 | ФСК Мариупол | 3.21 | 2.99 | 2.06 |
| 02.05.2026 | Първа Лига | Нива Тернопол | 2 - 0 | Металист Харков | 2.83 | 2.80 | 2.33 |
| 26.04.2026 | Първа Лига | Буковина Чернивци | 1 - 0 | Нива Тернопол | 1.24 | 4.89 | 8.87 |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Нива Тернопол | 0 - 0 | Ливий Берех | 6.24 | 3.56 | 1.42 |
| 11.04.2026 | Първа Лига | ФК Чернигов | 1 - 0 | Нива Тернопол | 2.27 | 2.94 | 2.91 |
| 07.04.2026 | Първа Лига | Нива Тернопол | 1 - 1 | Прикарпатие | 2.34 | 2.82 | 2.77 |
| 03.04.2026 | Първа Лига | Виктория Суми | 1 - 0 | Нива Тернопол | - | - | - |
| 29.03.2026 | Първа Лига | Нива Тернопол | 0 - 0 | Пробий Гор. | 2.09 | 3.09 | 2.89 |
| 20.03.2026 | Първа Лига | Агробизнес | 0 - 0 | Нива Тернопол | 1.88 | 3.00 | 3.56 |
| 04.03.2026 | Приятелски срещи | Нива Тернопол | 3 - 2 | ФСК Мариупол | - | - | - |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2026 | Приятелски срещи | Нива Тернопол | 1 - 0 | Подолия Хмелн. | - | - | - |
| 24.10.2025 | Първа Лига | Нива Тернопол | 0 - 1 | Подолия Хмелн. | 1.46 | 3.86 | 6.17 |
| 16.11.2024 | Първа Лига | Нива Тернопол | 2 - 1 | Подолия Хмелн. | 2.16 | 2.85 | 3.25 |
| 21.09.2024 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 1 - 0 | Нива Тернопол | 2.21 | 3.11 | 2.89 |
| 10.11.2023 | Първа Лига | Нива Тернопол | 0 - 0 | Подолия Хмелн. | 2.49 | 3.02 | 2.60 |
| 10.09.2023 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 2 - 0 | Нива Тернопол | 2.84 | 3.10 | 2.32 |
| 02.08.2023 | Купа на Украйна | Подолия Хмелн. | 0 - 0 | Нива Тернопол | - | - | - |
| 04.09.2021 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 1 - 1 | Нива Тернопол | 2.42 | 3.06 | 2.75 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Подолия Хмелницки имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Буковина Чернивци | 28 | +49 | 78 |
| 2 | Черноморец Одеса | 27 | +19 | 58 |
| 3 | Ливий Берех Киев | 27 | +23 | 56 |
| 4 | Агробизнес Волочиск | 27 | +6 | 46 |
| 5 | Ингулец Петрово | 27 | +10 | 42 |
| 6 | Виктория Суми | 27 | +3 | 36 |
| 7 | ЮКСА Тарасовка | 28 | -9 | 33 |
| 8 | Прикарпатие Ивано-Франкивск | 27 | -3 | 32 |
| 9 | Пробий Городенка | 27 | -6 | 32 |
| 10 | ФСК Мариупол | 27 | -3 | 31 |
| 11 | ФК Чернигов | 27 | -3 | 31 |
| 12 | Нива Тернопол | 27 | -6 | 30 |
| 13 | Металист Харков | 26 | -6 | 30 |
| 14 | Ворскла Полтава | 27 | -13 | 27 |
| 15 | Подолия Хмелницки | 27 | -24 | 19 |
| 16 | Металург Запорожие | 28 | -37 | 19 |
Хронология в първенството
| Подолия Хмелницки | |
| Нива Тернопол | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Подолия Хмелницки | Подолия Хмелницки | Нива Тернопол | Нива Тернопол | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Буковина Чернивци | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Черноморец Одеса | 0 - 2 | 4 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Ливий Берех Киев | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Агробизнес Волочиск | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Ингулец Петрово | 1 - 5 | 0 - 3 | 1 - 5 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | Виктория Суми | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | ЮКСА Тарасовка | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 4 | |||
| 8 | Прикарпатие Ивано-Франкивск | 0 - 3* | 1 - 1 | 0 - 3* | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Пробий Городенка | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | ФСК Мариупол | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 11 | ФК Чернигов | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Нива Тернопол | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 13 | Металист Харков | 0 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 14 | Ворскла Полтава | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 15 | Подолия Хмелницки | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 16 | Металург Запорожие | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
Представяне в Шампионата
| Подолия Хмелницки | Нива Тернопол | |
| Победи | 4 | 7 |
| Равни | 7 | 9 |
| Загуби | 16 | 11 |
| Вкарани Голове | 18 | 22 |
| Получени Голове | 42 | 28 |
| Средно Вкарани | 0.67 | 0.81 |
| Средно Получени | 1.56 | 1.04 |
| Мачове Вкарал | 52% | 52% |
| Мачове Получил | 78% | 67% |
| Гол/Гол | 37% | 37% |
| Над 1.5 | 74% | 56% |
| Над 2.5 | 37% | 33% |
| Над 3.5 | 7% | 11% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 3 |
| Равни | 3 | 5 |
| Загуби | 9 | 5 |
| Вкарани Голове | 8 | 12 |
| Получени Голове | 23 | 14 |
| Средно Вкарани | 0.62 | 0.92 |
| Средно Получени | 1.77 | 1.08 |
| Мачове Вкарал | 46% | 54% |
| Мачове Получил | 85% | 77% |
| Гол/Гол | 38% | 46% |
| Над 1.5 | 85% | 62% |
| Над 2.5 | 38% | 38% |
| Над 3.5 | 8% | 15% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Подолия Хмелницки
X 0% за равен
2 0% за Нива Тернопол
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
