Украйна - Купа на Украйна (2026 - 2027)
14:00
Подолия Хмелницки
Виктория Суми
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.97 | 4.46 | 1.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.14 | 1.07 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.67 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.32 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.66 | 2.06 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.03 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.08.2026 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хмелницки, а гостите от Суми. Разстоянието между двата града е 579.9 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Подолия Хмелницки - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Първа Лига | Ворскла Полтава | 1 - 1 | Подолия Хмелн. | 1.73 | 3.23 | 3.84 |
| 23.05.2026 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 0 - 0 | ФСК Мариупол | - | - | - |
| 17.05.2026 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 1 - 2 | Нива Тернопол | 2.95 | 3.28 | 2.08 |
| 09.05.2026 | Първа Лига | Металист Харков | 3 - 0 | Подолия Хмелн. | 1.87 | 2.99 | 3.83 |
| 02.05.2026 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 0 - 2 | Буковина Чернивци | 6.92 | 3.95 | 1.34 |
| 24.04.2026 | Първа Лига | Ливий Берех | 1 - 0 | Подолия Хмелн. | 1.20 | 4.71 | 10.63 |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 0 - 0 | ФК Чернигов | 2.38 | 2.90 | 2.74 |
| 11.04.2026 | Първа Лига | Прикарпатие | 1 - 1 | Подолия Хмелн. | 2.34 | 2.87 | 2.71 |
| 07.04.2026 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 1 - 2 | Виктория Суми | 2.90 | 2.69 | 2.31 |
| 03.04.2026 | Първа Лига | Пробий Гор. | 3 - 0 | Подолия Хмелн. | - | - | - |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Виктория Суми - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Първа Лига | Виктория Суми | 2 - 1 | Куликов-Белка | 2.24 | 2.87 | 3.03 |
| 08.08.2026 | Първа Лига | Локомотив Киев | 0 - 1 | Виктория Суми | 2.27 | 2.95 | 2.90 |
| 02.08.2026 | Първа Лига | Виктория Суми | 2 - 0 | Колос-2 Ковал. | 1.96 | 3.07 | 3.54 |
| 24.07.2026 | Първа Лига | ФСК Мариупол | 0 - 1 | Виктория Суми | 2.06 | 3.00 | 3.26 |
| 01.06.2026 | Първа Лига | ФСК Мариупол | 2 - 0 | Виктория Суми | 2.10 | 2.91 | 3.20 |
| 23.05.2026 | Първа Лига | Виктория Суми | 0 - 1 | Пробий Гор. | - | - | - |
| 16.05.2026 | Първа Лига | Агробизнес | 1 - 0 | Виктория Суми | 2.35 | 3.05 | 2.67 |
| 10.05.2026 | Първа Лига | Виктория Суми | 2 - 2 | Ингулец Петрово | 1.81 | 3.21 | 3.96 |
| 04.05.2026 | Първа Лига | Металург Запорожие | 0 - 3 | Виктория Суми | - | - | - |
| 26.04.2026 | Първа Лига | Виктория Суми | 4 - 0 | Черноморец Одеса | 3.68 | 2.95 | 1.96 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2026 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 1 - 2 | Виктория Суми | 2.90 | 2.69 | 2.31 |
| 21.09.2025 | Първа Лига | Виктория Суми | 0 - 0 | Подолия Хмелн. | 1.72 | 3.23 | 4.19 |
| 10.05.2025 | Първа Лига | Виктория Суми | 0 - 1 | Подолия Хмелн. | 1.83 | 3.02 | 3.90 |
| 06.04.2025 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 1 - 1 | Виктория Суми | 3.10 | 3.10 | 2.15 |
| 27.02.2024 | Приятелски срещи | Подолия Хмелн. | 0 - 1 | Виктория Суми | - | - | - |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Подолия Хмелницки имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Подолия Хмелницки класиране
Виктория Суми класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Виктория Суми | 4 | +5 | 12 |
| 2 | СК Полтава | 4 | +6 | 8 |
| 3 | Александрия | 4 | +5 | 8 |
| 4 | Куликов-Белка | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Агробизнес Волочиск | 4 | 0 | 7 |
| 6 | ЮКСА Тарасовка | 4 | +1 | 6 |
| 7 | Металист Харков | 4 | 0 | 6 |
| 8 | Нива Тернопол | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Прикарпатие Ивано-Франкивск | 4 | +1 | 4 |
| 10 | ФК Чернигов | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Ингулец Петрово | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Локомотив Киев | 4 | -1 | 3 |
| 13 | Колос-2 Ковалевка | 4 | -4 | 3 |
| 13 | ФСК Мариупол | 4 | -4 | 3 |
| 15 | Полесия-2 Житомир | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Пробий Городенка | 4 | -5 | 2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.97 | 4.46 | 1.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.14 | 1.07 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.67 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.32 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.66 | 2.06 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.03 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.08.2026 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра