Южна Корея - К-Лига 1 (2026)
неделя, 18 октомври, 2026
10:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.90 |
3.40 |
3.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.30 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Поханг, а гостите от Анянг.
Разстоянието между двата града е 263.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Поханг Стийл Ярд,
който има капацитет от
25 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Поханг Стийл Ярд.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Поханг Стийлърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
ШЛ Азия |
Поханг Стийлърс |
0 - 2 |
Джохор Дарул Такзим |
3.04 |
3.40 |
2.15 |
| 09.10.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
3 - 0 |
Поханг Стийлърс |
2.24 |
3.02 |
3.22 |
| 20.09.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
2 - 1 |
Сеул |
4.23 |
3.39 |
1.79 |
| 15.09.2026 |
ШЛ Азия |
Пекин Гуоан |
3 - 1 |
Поханг Стийлърс |
1.81 |
3.62 |
3.93 |
| 12.09.2026 |
К-Лига 1 |
Теджън Хана Сит. |
2 - 2 |
Поханг Стийлърс |
1.82 |
3.48 |
3.98 |
| 09.09.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 0 |
Кимчхон Сангму |
2.40 |
3.09 |
2.87 |
| 05.09.2026 |
К-Лига 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
2 - 0 |
Поханг Стийлърс |
1.81 |
3.37 |
4.17 |
| 30.08.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
0 - 0 |
Поханг Стийлърс |
1.88 |
3.18 |
4.10 |
| 25.08.2026 |
К-Лига 1 |
Чеджу СК |
1 - 2 |
Поханг Стийлърс |
2.38 |
3.07 |
2.93 |
| 22.08.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
3 - 0 |
Поханг Стийлърс |
2.77 |
3.05 |
2.52 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Анянг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
0 - 1 |
Анянг |
2.00 |
3.51 |
3.31 |
| 19.09.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
2 - 1 |
Улсан ХД |
3.35 |
3.54 |
1.97 |
| 13.09.2026 |
К-Лига 1 |
Куанджу |
1 - 1 |
Анянг |
3.39 |
3.36 |
2.02 |
| 09.09.2026 |
К-Лига 1 |
Теджън Хана Сит. |
3 - 2 |
Анянг |
1.56 |
3.92 |
5.23 |
| 06.09.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
0 - 3 |
Кануън |
3.26 |
3.27 |
2.11 |
| 29.08.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
1 - 1 |
Анянг |
2.50 |
3.24 |
2.65 |
| 26.08.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
2 - 1 |
Инчхън Юнайтед |
3.11 |
3.15 |
2.23 |
| 22.08.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
0 - 7 |
Сеул |
3.86 |
3.39 |
1.87 |
| 19.08.2026 |
ФА Къп |
Анянг |
2 - 1 |
Чеджу СК |
2.73 |
3.06 |
2.33 |
| 15.08.2026 |
К-Лига 1 |
Чеджу СК |
2 - 0 |
Анянг |
2.26 |
3.17 |
3.03 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.07.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
2 - 3 |
Поханг Стийлърс |
2.82 |
2.97 |
2.49 |
| 19.04.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 1 |
Анянг |
2.13 |
3.07 |
3.39 |
| 15.08.2025 |
К-Лига 1 |
Анянг |
0 - 1 |
Поханг Стийлърс |
2.78 |
3.14 |
2.44 |
| 23.05.2025 |
К-Лига 1 |
Анянг |
0 - 2 |
Поханг Стийлърс |
2.65 |
3.28 |
2.45 |
| 12.04.2025 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
2 - 1 |
Анянг |
2.00 |
3.24 |
3.53 |
В последните 5 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Поханг Стийлърс имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
К-Лига 1 класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сеул |
31 |
20 |
5 |
6 |
58 |
26 |
+32 |
65 |
| 2 |
Улсан ХД |
31 |
14 |
5 |
12 |
48 |
44 |
+4 |
47 |
| 3 |
Кануън |
31 |
11 |
13 |
7 |
38 |
28 |
+10 |
46 |
| 4 |
Чеджу СК |
31 |
12 |
10 |
9 |
36 |
31 |
+5 |
46 |
| 5 |
Чонбук Хюндай Моторс |
31 |
11 |
11 |
9 |
39 |
30 |
+9 |
44 |
| 6 |
Теджън Хана Ситизен |
31 |
11 |
10 |
10 |
48 |
38 |
+10 |
43 |
| 7 |
Инчхън Юнайтед |
31 |
11 |
9 |
11 |
39 |
33 |
+6 |
42 |
| 8 |
Анянг |
31 |
10 |
11 |
10 |
39 |
47 |
-8 |
41 |
| 9 |
Поханг Стийлърс |
31 |
11 |
7 |
13 |
28 |
37 |
-9 |
40 |
| 10 |
Кимчхон Сангму |
31 |
5 |
18 |
8 |
30 |
37 |
-7 |
33 |
| 11 |
Пучхон 1995 |
31 |
7 |
11 |
13 |
31 |
42 |
-11 |
32 |
| 12 |
Куанджу |
31 |
2 |
12 |
17 |
25 |
66 |
-41 |
18 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Поханг Стийлърс |
|
| Анянг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Поханг Стийлърс |
Поханг Стийлърс |
|
Анянг |
Анянг |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сеул |
2 - 1 |
3 - 1 |
2 - 1 |
|
0 - 7 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
Улсан ХД |
0 - 2 |
0 - 1 |
0 - 2 |
|
2 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 3 |
Кануън |
1 - 0 |
0 - 0 |
1 - 0 |
|
0 - 3 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Чеджу СК |
0 - 2 |
1 - 2 |
0 - 2 |
|
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Чонбук Хюндай Моторс |
0 - 2 |
2 - 0 |
0 - 2 |
|
1 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Теджън Хана Ситизен |
1 - 0 |
2 - 2 |
1 - 0 |
|
1 - 2 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 7 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 1 |
3 - 0 |
1 - 1 |
|
2 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Анянг |
0 - 1 |
2 - 3 |
0 - 1 |
|
- |
- |
- |
| 9 |
Поханг Стийлърс |
- |
- |
- |
|
2 - 3 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Кимчхон Сангму |
0 - 0 |
1 - 1 |
0 - 0 |
|
2 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 11 |
Пучхон 1995 |
0 - 0 |
3 - 0 |
0 - 0 |
|
0 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Куанджу |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Поханг Стийлърс |
Анянг |
| Победи |
11 |
10 |
| Равни |
7 |
11 |
| Загуби |
13 |
10 |
| Вкарани Голове |
28 |
39 |
| Получени Голове |
37 |
47 |
| Средно Вкарани |
0.90 |
1.26 |
| Средно Получени |
1.19 |
1.52 |
| Мачове Вкарал |
58% |
81% |
| Мачове Получил |
68% |
87% |
| Гол/Гол |
35% |
71% |
| Над 1.5 |
65% |
81% |
| Над 2.5 |
35% |
48% |
| Над 3.5 |
13% |
23% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
6 |
| Равни |
3 |
6 |
| Загуби |
6 |
4 |
| Вкарани Голове |
6 |
22 |
| Получени Голове |
11 |
20 |
| Средно Вкарани |
0.46 |
1.38 |
| Средно Получени |
0.85 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
38% |
88% |
| Мачове Получил |
62% |
75% |
| Гол/Гол |
15% |
69% |
| Над 1.5 |
38% |
75% |
| Над 2.5 |
8% |
38% |
| Над 3.5 |
0% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.90 |
3.40 |
3.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.30 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака