Южна Корея - К-Лига 1 (2017)
12:00
Поханг Стийлърс
Кануън
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.20 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2017 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Поханг, а гостите от Каннин. Разстоянието между двата града е 195.4 км. Мачът ще се играе на стадион Поханг Стийл Ярд, който има капацитет от 25 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Поханг Стийл Ярд. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Поханг Стийлърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2017 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 2 | Поханг Стийлърс | 2.90 | 2.92 | 2.41 |
| 14.05.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 1 | Чеджу СК | 3.03 | 3.08 | 2.24 |
| 06.05.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 3 - 2 | Сеул | 3.06 | 3.05 | 2.22 |
| 03.05.2017 | К-Лига 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 1 - 0 | Поханг Стийлърс | 2.02 | 3.09 | 3.49 |
| 29.04.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 1 - 2 | Кимчхон Сангму | 2.07 | 3.17 | 3.31 |
| 23.04.2017 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 2 - 0 | Поханг Стийлърс | 1.69 | 3.37 | 4.72 |
| 19.04.2017 | ФА Къп | Пусан АйПарк | 0 - 0 | Поханг Стийлърс | 2.96 | 3.15 | 2.21 |
| 15.04.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 1 | Тегу | 2.00 | 3.17 | 3.50 |
| 09.04.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 0 | Инчхън Юнайтед | 1.82 | 3.18 | 4.21 |
| 01.04.2017 | К-Лига 1 | Чуннам Драгонс | 1 - 3 | Поханг Стийлърс | 2.46 | 2.98 | 2.79 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Кануън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2017 | К-Лига 1 | Сеул | 2 - 3 | Кануън | 1.75 | 3.39 | 4.20 |
| 17.05.2017 | ФА Къп | Кануън | 0 - 1 | Съннам | 2.13 | 3.10 | 3.16 |
| 13.05.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 2 - 1 | Тегу | 2.16 | 2.98 | 3.27 |
| 07.05.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 2 - 1 | Инчхън Юнайтед | 2.01 | 3.08 | 3.53 |
| 03.05.2017 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 1 | Кануън | 2.41 | 2.94 | 2.88 |
| 29.04.2017 | К-Лига 1 | Чуннам Драгонс | 2 - 1 | Кануън | 2.23 | 3.08 | 3.04 |
| 22.04.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 1 - 2 | Сувон Самсунг Блюуингс | 2.91 | 2.98 | 2.38 |
| 16.04.2017 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 1 - 2 | Кануън | 1.70 | 3.41 | 4.61 |
| 08.04.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 1 - 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 3.82 | 3.26 | 1.88 |
| 02.04.2017 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 2 - 1 | Кануън | 1.87 | 3.22 | 3.91 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 2 - 2 | Поханг Стийлърс | 2.25 | 3.07 | 2.99 |
| 31.07.2013 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 4 - 0 | Кануън | 1.33 | 4.44 | 7.85 |
| 16.04.2013 | К-Лига 1 | Кануън | 0 - 3 | Поханг Стийлърс | 4.89 | 3.61 | 1.59 |
| 25.07.2012 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 1 - 2 | Кануън | 1.43 | 3.87 | 6.68 |
| 20.05.2012 | К-Лига 1 | Кануън | 1 - 2 | Поханг Стийлърс | 3.40 | 3.17 | 2.04 |
| 13.08.2011 | К-Лига 1 | Кануън | 0 - 2 | Поханг Стийлърс | 8.83 | 5.23 | 1.25 |
| 30.04.2011 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 0 - 0 | Кануън | 1.31 | 4.57 | 7.54 |
| 07.11.2010 | К-Лига 1 | Кануън | 2 - 0 | Поханг Стийлърс | 3.25 | 3.24 | 2.00 |
| 20.03.2010 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 4 - 0 | Кануън | 1.30 | 4.00 | 7.50 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Поханг Стийлърс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
К-Лига 1 класиране към 27.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чеджу СК | 12 | +13 | 23 |
| 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 12 | +6 | 22 |
| 3 | Поханг Стийлърс | 12 | +5 | 22 |
| 4 | Улсан ХД | 12 | -3 | 21 |
| 5 | Сувон Самсунг Блюуингс | 12 | +4 | 20 |
| 6 | Кануън | 12 | +1 | 18 |
| 7 | Сеул | 12 | +2 | 16 |
| 8 | Кимчхон Сангму | 12 | -5 | 15 |
| 9 | Чуннам Драгонс | 12 | +1 | 12 |
| 10 | Куанджу | 12 | -8 | 11 |
| 11 | Тегу | 12 | -7 | 9 |
| 12 | Инчхън Юнайтед | 12 | -9 | 8 |
Хронология в първенството
| Поханг Стийлърс | |
| Кануън | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Поханг Стийлърс | Поханг Стийлърс | Кануън | Кануън | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Чеджу СК | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 3 | Поханг Стийлърс | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 4 | Улсан ХД | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 5 | Сувон Самсунг Блюуингс | 1 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 6 | Кануън | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 7 | Сеул | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 8 | Кимчхон Сангму | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 9 | Чуннам Драгонс | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 10 | Куанджу | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 11 | Тегу | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 12 | Инчхън Юнайтед | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Поханг Стийлърс | Кануън | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 22 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 15 | 10 |
Форма в шампионата
| Поханг Стийлърс | Кануън | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
1 4 |
5
3 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
0 1 |
3
1 2 |
Голове в шампионата
| Поханг Стийлърс | Кануън | |
|
Вкарани
Получени |
20
15 |
18
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
6 |
10
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.20 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2017 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
