Приятелски Срещи - Клубни (2020 - 2021)
12:00
Полония Битом
(Полша)
ГКС Катовице
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 3.75 | 1.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.22 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.01.2021 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Битом, а гостите от Катовице. Разстоянието между двата града е 12.0 км. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Отговорна Игра
Полония Битом - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2021 | Приятелски срещи | Полония Битом | 2 - 3 | Одра Ополе | 4.40 | 3.92 | 1.60 |
| 15.02.2020 | Приятелски срещи | Одра Ополе | 1 - 0 | Полония Битом | 1.58 | 3.81 | 4.70 |
| 13.08.2014 | Купа на Полша | Полония Битом | 1 - 3 | Висла Плоцк | 3.33 | 3.24 | 2.01 |
| 21.02.2014 | Приятелски срещи | Полония Битом | 0 - 1 | ГКС Тихи | 3.25 | 3.30 | 1.95 |
| 05.02.2014 | Приятелски срещи | Полония Битом | 2 - 1 | ЛКС Лодз | 1.55 | 4.00 | 4.50 |
| 24.07.2013 | Купа на Полша | Полония Битом | 1 - 2 | Сандеця Нови Сонч | 2.88 | 3.20 | 2.20 |
| 02.07.2013 | Приятелски срещи | Рух Хожов | 1 - 0 | Полония Битом | 1.90 | 3.53 | 3.27 |
| 08.06.2013 | Първа Лига | Полония Битом | 0 - 4 | Завиша Бидгошч | 9.79 | 4.78 | 1.26 |
| 01.06.2013 | Първа Лига | Колеяж Струже | 1 - 3 | Полония Битом | 1.56 | 3.57 | 5.36 |
| 29.05.2013 | Първа Лига | Полония Битом | 0 - 1 | Гурник Ленчна | 2.73 | 3.14 | 2.40 |
Общо 2 победи и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 6 загуби в последните 7 домакинства.
ГКС Катовице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2021 | Приятелски срещи | ГКС Тихи | 0 - 1 | ГКС Катовице | 1.85 | 3.50 | 3.40 |
| 20.01.2021 | Приятелски срещи | Краковия Краков | 1 - 2 | ГКС Катовице | 1.20 | 5.89 | 9.60 |
| 22.08.2020 | Купа на Полша | Гарбарния Краков | 1 - 0 | ГКС Катовице | 3.57 | 3.41 | 1.93 |
| 14.02.2020 | Приятелски срещи | ГКС Катовице | 1 - 2 | Пуща Неполомице | 2.60 | 3.30 | 2.30 |
| 01.02.2020 | Приятелски срещи | Хробри Глогов | 2 - 0 | ГКС Катовице | 2.39 | 3.41 | 2.49 |
| 25.01.2020 | Приятелски срещи | Подбескидзе | 0 - 0 | ГКС Катовице | 1.66 | 3.78 | 4.10 |
| 30.10.2019 | Купа на Полша | Стал Стальова Воля | 1 - 1 | ГКС Катовице | 2.94 | 3.15 | 2.31 |
| 25.09.2019 | Купа на Полша | ГКС Катовице | 0 - 0 | Варта Познан | 2.61 | 3.18 | 2.53 |
| 06.07.2019 | Приятелски срещи | ГКС Катовице | 1 - 2 | ГКС Ястшембе | 3.50 | 3.60 | 1.80 |
| 26.06.2019 | Приятелски срещи | ГКС Катовице | 0 - 0 | ГКС Тихи | 4.00 | 3.50 | 1.70 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2013 | Първа Лига | Полония Битом | 1 - 1 | ГКС Катовице | 8.50 | 3.94 | 1.37 |
| 23.09.2012 | Първа Лига | ГКС Катовице | 4 - 2 | Полония Битом | 1.79 | 3.35 | 4.06 |
| 09.05.2012 | Първа Лига | ГКС Катовице | 2 - 0 | Полония Битом | 2.36 | 3.14 | 2.84 |
| 07.10.2011 | Първа Лига | Полония Битом | 4 - 2 | ГКС Катовице | 2.47 | 3.08 | 2.71 |
| 03.07.2010 | Приятелски срещи | ГКС Катовице | 5 - 2 | Полония Битом | 3.35 | 3.20 | 2.00 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Полония Битом имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 3.75 | 1.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.22 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.01.2021 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра