Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2026 - 2027)
петък, 4 септември, 2026
22:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.20 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.29 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.38 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понферада, а гостите от Луго.
Разстоянието между двата града е 93.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ел Торалин,
който има капацитет от
8 800 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Ел Торалин.
Мачът ще се играе в 21:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Понферадина - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
УД Оуренсе |
0 - 1 |
Понферадина |
2.90 |
3.00 |
2.34 |
| 19.08.2026 |
Приятелски срещи |
Понферадина |
2 - 2 |
Реал Мадрид Кастиля |
2.20 |
3.21 |
2.90 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Марино де Луанко |
0 - 3 |
Понферадина |
4.11 |
3.21 |
1.81 |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Реал Овиедо |
4 - 0 |
Понферадина |
- |
- |
- |
| 20.06.2026 |
СД Плейоф |
Селта Фортуна |
4 - 1 |
Понферадина |
2.21 |
2.88 |
3.25 |
| 13.06.2026 |
СД Плейоф |
Понферадина |
0 - 0 |
Селта Фортуна |
2.02 |
3.01 |
3.54 |
| 06.06.2026 |
СД Плейоф |
Атлетико Мадрид Б |
0 - 1 |
Понферадина |
2.21 |
2.94 |
3.03 |
| 30.05.2026 |
СД Плейоф |
Понферадина |
0 - 0 |
Атлетико Мадрид Б |
1.83 |
3.14 |
3.90 |
| 23.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
1 - 0 |
Билбао Атлетик |
1.33 |
4.13 |
8.63 |
| 17.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Арентейро |
0 - 1 |
Понферадина |
8.82 |
4.43 |
1.29 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 равенства
в последните 4 домакинства.
Луго - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Уни. Саламанка |
1 - 3 |
Луго |
2.17 |
3.01 |
3.13 |
| 21.08.2026 |
Приятелски срещи |
Луго |
1 - 0 |
Оуренсе |
1.81 |
3.46 |
3.62 |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Депортиво Ла Коруня |
1 - 0 |
Луго |
1.28 |
4.91 |
8.26 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Луго |
1 - 1 |
Селта Фортуна |
2.33 |
3.28 |
2.63 |
| 23.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Луго |
0 - 0 |
Арентейро |
1.40 |
4.02 |
6.68 |
| 17.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Селта Фортуна |
0 - 1 |
Луго |
1.79 |
3.33 |
4.03 |
| 10.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Луго |
1 - 3 |
Самора |
2.50 |
2.97 |
2.64 |
| 03.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Мерида АД |
0 - 2 |
Луго |
2.19 |
3.12 |
2.96 |
| 25.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Баракалдо |
3 - 0 |
Луго |
1.91 |
3.14 |
3.80 |
| 19.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Луго |
0 - 0 |
Талавера де ла Рейна |
1.95 |
3.07 |
3.75 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.02.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Луго |
0 - 2 |
Понферадина |
2.11 |
2.80 |
3.56 |
| 15.11.2025 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
1 - 1 |
Луго |
2.08 |
2.93 |
3.51 |
| 13.08.2025 |
Приятелски срещи |
Понферадина |
3 - 2 |
Луго |
1.78 |
3.47 |
3.99 |
| 23.03.2025 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
0 - 1 |
Луго |
1.90 |
3.12 |
3.75 |
| 14.12.2024 |
Примера РФЕФ 1 |
Луго |
0 - 1 |
Понферадина |
2.85 |
2.83 |
2.50 |
| 17.03.2024 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
0 - 0 |
Луго |
1.91 |
2.95 |
4.27 |
| 17.09.2023 |
Примера РФЕФ 1 |
Луго |
0 - 0 |
Понферадина |
2.68 |
2.86 |
2.60 |
| 02.04.2023 |
Сегунда Дивисион |
Луго |
0 - 0 |
Понферадина |
2.95 |
2.86 |
2.57 |
| 11.12.2022 |
Сегунда Дивисион |
Понферадина |
1 - 0 |
Луго |
2.21 |
3.09 |
3.32 |
| 17.04.2022 |
Сегунда Дивисион |
Понферадина |
3 - 1 |
Луго |
1.91 |
3.22 |
4.22 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Понферадина имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 04.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Реал Унион |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 2 |
Луго |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 3 |
УД Логронес |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 4 |
Касереньо |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Мерида АД |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Понтеведра |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Понферадина |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Аренас Клуб де Гечо |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Билбао Атлетик |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Расинг Ферол |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Самора |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 12 |
Баракалдо |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 12 |
Културал Леонеса |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 14 |
Естремадура |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 15 |
Депортиво Фабрил |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
Мирандес |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
Реал Авилес |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
УД Оуренсе |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 19 |
Унионистас де Саламанка |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 20 |
Кория |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Понферадина |
|
| Луго |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Понферадина |
Понферадина |
|
Луго |
Луго |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Реал Унион |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Луго |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
УД Логронес |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Касереньо |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Мерида АД |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Понтеведра |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Понферадина |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Аренас Клуб де Гечо |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Билбао Атлетик |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Расинг Ферол |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Самора |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Баракалдо |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Културал Леонеса |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Естремадура |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Депортиво Фабрил |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Мирандес |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Реал Авилес |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
УД Оуренсе |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 19 |
Унионистас де Саламанка |
|
|
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 20 |
Кория |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Понферадина |
Луго |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
3 |
| Получени Голове |
0 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
3.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
3 |
| Получени Голове |
0 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
3.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.20 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.29 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.38 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака