Бразилия - Купа на Бразилия (2016)
03:30
Понте Прета SP
Калдензе MG
с общ резултат 3 - 2
Калдензе MG1 - 2Понте Прета SP
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 5.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.17 | 3.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 10.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2016 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кампинас, а гостите от Посус де Калдас. Разстоянието между двата града е 133.9 км. Мачът ще се играе на стадион Мойзеш Лукарели, който има капацитет от 19 722 места. Размерите на терена са 107 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Мойзеш Лукарели. Мачът ще се играе в 21:30 местно време.
Отговорна Игра
Понте Прета SP - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2016 | Паулища | Рио Кларо SP | 0 - 1 | Понте Прета SP | 5.72 | 3.76 | 1.51 |
| 08.04.2016 | Купа на Бразилия | Калдензе MG | 1 - 2 | Понте Прета SP | 4.23 | 3.31 | 1.79 |
| 31.03.2016 | Паулища | Коринтианс SP | 2 - 1 | Понте Прета SP | 1.53 | 3.69 | 5.97 |
| 24.03.2016 | Паулища | Понте Прета SP | 0 - 1 | Моги Мирим SP | 1.56 | 3.53 | 5.69 |
| 28.02.2016 | Паулища | Понте Прета SP | 1 - 0 | Сао Пауло SP | 3.13 | 3.18 | 2.10 |
| 14.02.2016 | Паулища | Понте Прета SP | 1 - 1 | Ботафого SP | 1.76 | 3.24 | 4.25 |
| 04.02.2016 | Паулища | Понте Прета SP | 0 - 2 | Сантос SP | 3.32 | 3.13 | 2.05 |
| 30.01.2016 | Паулища | Оесте SP | 3 - 1 | Понте Прета SP | 2.94 | 3.23 | 2.20 |
| 06.12.2015 | Серия А | Понте Прета SP | 0 - 1 | Спорт Ресифе PE | 2.50 | 3.23 | 2.66 |
| 29.11.2015 | Серия А | Авай SC | 1 - 0 | Понте Прета SP | 1.81 | 3.42 | 4.26 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Калдензе MG - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2016 | Минейро | Тупи MG | 1 - 1 | Калдензе MG | 1.73 | 3.44 | 4.03 |
| 08.04.2016 | Купа на Бразилия | Калдензе MG | 1 - 2 | Понте Прета SP | 4.23 | 3.31 | 1.79 |
| 03.04.2016 | Минейро | Калдензе MG | 2 - 0 | Томбензе MG | 1.85 | 3.22 | 3.88 |
| 13.03.2016 | Минейро | Вила Нова MG | 1 - 1 | Калдензе MG | 2.10 | 2.95 | 3.30 |
| 06.03.2016 | Минейро | Калдензе MG | 0 - 1 | Крузейро MG | 3.48 | 3.09 | 1.99 |
| 20.02.2016 | Минейро | Америка MG | 3 - 1 | Калдензе MG | 1.72 | 3.26 | 4.38 |
| 11.02.2016 | Минейро | Атлетико MG | 2 - 0 | Калдензе MG | 1.49 | 3.61 | 6.09 |
| 31.01.2016 | Минейро | Калдензе MG | 2 - 0 | Боа MG | 1.91 | 3.16 | 3.66 |
| 03.05.2015 | Минейро | Калдензе MG | 1 - 2 | Атлетико MG | 3.14 | 3.15 | 2.09 |
| 26.04.2015 | Минейро | Атлетико MG | 0 - 0 | Калдензе MG | 1.66 | 3.42 | 4.71 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2016 | Купа на Бразилия | Калдензе MG | 1 - 2 | Понте Прета SP | 4.23 | 3.31 | 1.79 |
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Понте Прета SP класиране в Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ботафого RJ | 38 | +30 | 72 |
| 2 | Санта Круз PE | 38 | +20 | 67 |
| 3 | Витория Салвадор BA | 38 | +18 | 66 |
| 4 | Америка MG | 38 | +16 | 65 |
| 5 | Наутико PE | 38 | +7 | 63 |
| 6 | Пайсанду PA | 38 | +9 | 60 |
| 7 | Брагантино SP | 38 | 0 | 60 |
| 8 | Сампайо Кореа MA | 38 | +8 | 58 |
| 9 | Баия BA | 38 | +7 | 58 |
| 10 | Лувердензе MT | 38 | +6 | 54 |
| 11 | КР Бразил AL | 38 | +2 | 54 |
| 12 | Крисиума SC | 38 | -5 | 49 |
| 13 | Парана Клуб PR | 38 | -4 | 47 |
| 14 | Атлетико GO | 38 | -10 | 46 |
| 15 | Сеара CE | 38 | -8 | 45 |
| 16 | Оесте SP | 38 | -8 | 44 |
| 17 | Макае RJ | 38 | -8 | 43 |
| 18 | АВС RN | 38 | -23 | 32 |
| 19 | Боа MG | 38 | -20 | 31 |
| 20 | Моги Мирим SP | 38 | -37 | 23 |
Калдензе MG класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 5.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.17 | 3.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 10.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2016 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра