Бразилия - Серия Б (2026)
събота, 15 август, 2026
01:30
Понте Прета SP
Наутико PE
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.80 |
3.30 |
1.96 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.33 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кампинас, а гостите от Ресифе.
Разстоянието между двата града е 2 101.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Мойзеш Лукарели,
който има капацитет от
19 722 места.
Размерите на терена са 107 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Мойзеш Лукарели.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Понте Прета SP - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Серия Б |
Сеара CE |
2 - 0 |
Понте Прета SP |
1.38 |
4.22 |
7.63 |
| 29.07.2026 |
Серия Б |
Понте Прета SP |
1 - 1 |
Атлетик Клуб MG |
3.88 |
3.11 |
1.92 |
| 23.07.2026 |
Серия Б |
Операрио PR |
3 - 2 |
Понте Прета SP |
1.33 |
4.46 |
8.26 |
| 18.07.2026 |
Серия Б |
Понте Прета SP |
1 - 2 |
Гояс GO |
4.60 |
3.27 |
1.74 |
| 09.07.2026 |
Серия Б |
Понте Прета SP |
1 - 2 |
Крисиума SC |
5.54 |
3.50 |
1.58 |
| 03.07.2026 |
Серия Б |
Форталеса CE |
2 - 0 |
Понте Прета SP |
1.28 |
4.84 |
9.27 |
| 28.06.2026 |
Серия Б |
Атлетико GO |
2 - 0 |
Понте Прета SP |
1.38 |
4.14 |
7.64 |
| 23.06.2026 |
Серия Б |
Понте Прета SP |
0 - 2 |
Гремио Н. SP |
4.31 |
3.21 |
1.80 |
| 14.06.2026 |
Серия Б |
Жувентуд RS |
3 - 0 |
Понте Прета SP |
1.50 |
3.66 |
6.24 |
| 10.06.2026 |
Серия Б |
Понте Прета SP |
1 - 2 |
Куяба MT |
3.26 |
2.76 |
2.34 |
Общо 1 равенство и 9 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Наутико PE - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Серия Б |
Наутико PE |
1 - 1 |
Атлетико GO |
2.35 |
3.16 |
2.84 |
| 26.07.2026 |
Серия Б |
Крисиума SC |
0 - 0 |
Наутико PE |
1.71 |
3.31 |
4.73 |
| 23.07.2026 |
Серия Б |
Наутико PE |
2 - 1 |
Лондрина PR |
1.76 |
3.41 |
4.24 |
| 17.07.2026 |
Серия Б |
КР Бразил AL |
2 - 1 |
Наутико PE |
1.92 |
3.25 |
3.73 |
| 12.07.2026 |
Серия Б |
Авай SC |
2 - 0 |
Наутико PE |
2.66 |
3.07 |
2.53 |
| 06.07.2026 |
Серия Б |
Наутико PE |
0 - 0 |
Жувентуд RS |
2.20 |
2.95 |
3.28 |
| 29.06.2026 |
Серия Б |
Наутико PE |
0 - 1 |
Гояс GO |
1.86 |
3.30 |
3.89 |
| 21.06.2026 |
Серия Б |
Вила Нова GO |
4 - 3 |
Наутико PE |
2.24 |
3.08 |
3.06 |
| 15.06.2026 |
Серия Б |
Гремио Н. SP |
2 - 2 |
Наутико PE |
2.08 |
3.12 |
3.38 |
| 10.06.2026 |
Серия Б |
Наутико PE |
0 - 1 |
Форталеса CE |
2.25 |
3.03 |
3.07 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.04.2026 |
Серия Б |
Наутико PE |
1 - 0 |
Понте Прета SP |
1.71 |
3.32 |
4.85 |
| 27.09.2025 |
Серия C гр. Б |
Понте Прета SP |
1 - 1 |
Наутико PE |
1.87 |
2.82 |
4.49 |
| 20.09.2025 |
Серия C гр. Б |
Наутико PE |
0 - 1 |
Понте Прета SP |
1.97 |
2.96 |
3.75 |
| 24.05.2025 |
Серия C гр. А |
Наутико PE |
0 - 1 |
Понте Прета SP |
2.24 |
2.96 |
3.05 |
| 05.11.2022 |
Серия Б |
Наутико PE |
0 - 1 |
Понте Прета SP |
2.91 |
3.21 |
2.33 |
| 21.07.2022 |
Серия Б |
Понте Прета SP |
1 - 0 |
Наутико PE |
1.96 |
3.01 |
4.16 |
| 16.10.2021 |
Серия Б |
Понте Прета SP |
2 - 3 |
Наутико PE |
2.35 |
3.03 |
3.02 |
| 13.07.2021 |
Серия Б |
Наутико PE |
1 - 1 |
Понте Прета SP |
1.79 |
3.27 |
4.33 |
| 17.01.2021 |
Серия Б |
Понте Прета SP |
2 - 0 |
Наутико PE |
1.83 |
3.18 |
4.21 |
| 13.10.2020 |
Серия Б |
Наутико PE |
0 - 2 |
Понте Прета SP |
2.78 |
3.04 |
2.57 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Понте Прета SP имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Серия Б класиране към 15.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Крисиума SC |
21 |
11 |
7 |
3 |
23 |
14 |
+9 |
40 |
| 2 |
Жувентуд RS |
21 |
11 |
5 |
5 |
23 |
12 |
+11 |
38 |
| 3 |
Форталеса CE |
21 |
10 |
5 |
6 |
24 |
20 |
+4 |
35 |
| 4 |
Операрио PR |
21 |
10 |
5 |
6 |
29 |
28 |
+1 |
35 |
| 5 |
Вила Нова GO |
21 |
10 |
4 |
7 |
27 |
25 |
+2 |
34 |
| 6 |
Гремио Новоризонтино SP |
21 |
9 |
6 |
6 |
32 |
20 |
+12 |
33 |
| 7 |
Спорт Ресифе PE |
21 |
7 |
11 |
3 |
26 |
19 |
+7 |
32 |
| 8 |
Атлетико GO |
21 |
8 |
8 |
5 |
24 |
21 |
+3 |
32 |
| 9 |
КР Бразил AL |
21 |
9 |
5 |
7 |
32 |
32 |
0 |
32 |
| 10 |
Гояс GO |
21 |
9 |
5 |
7 |
22 |
26 |
-4 |
32 |
| 11 |
Атлетик Клуб MG |
21 |
7 |
10 |
4 |
21 |
18 |
+3 |
31 |
| 12 |
Сао Бернардо SP |
21 |
8 |
6 |
7 |
31 |
24 |
+7 |
30 |
| 13 |
Ботафого SP |
21 |
7 |
6 |
8 |
26 |
22 |
+4 |
27 |
| 14 |
Наутико PE |
21 |
7 |
5 |
9 |
25 |
25 |
0 |
26 |
| 15 |
Куяба MT |
21 |
5 |
11 |
5 |
16 |
16 |
0 |
26 |
| 16 |
Сеара CE |
21 |
6 |
7 |
8 |
22 |
25 |
-3 |
25 |
| 17 |
Лондрина PR |
21 |
5 |
5 |
11 |
27 |
32 |
-5 |
20 |
| 18 |
Авай SC |
21 |
5 |
5 |
11 |
21 |
28 |
-7 |
20 |
| 19 |
Америка MG |
21 |
2 |
5 |
14 |
15 |
33 |
-18 |
11 |
| 20 |
Понте Прета SP |
21 |
2 |
3 |
16 |
15 |
41 |
-26 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Понте Прета SP |
|
| Наутико PE |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Понте Прета SP |
Понте Прета SP |
|
Наутико PE |
Наутико PE |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Крисиума SC |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
Жувентуд RS |
|
3 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 3 |
Форталеса CE |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
Операрио PR |
|
3 - 2 |
|
|
|
2 - 6 |
2 - 6 |
| 5 |
Вила Нова GO |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
4 - 3 |
4 - 3 |
| 6 |
Гремио Новоризонтино SP |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 7 |
Спорт Ресифе PE |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 8 |
Атлетико GO |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
КР Бразил AL |
|
4 - 2 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Гояс GO |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
0 - 1 |
|
|
| 11 |
Атлетик Клуб MG |
1 - 1 |
2 - 1 |
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 12 |
Сао Бернардо SP |
|
3 - 0 |
|
|
0 - 3 |
|
|
| 13 |
Ботафого SP |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Наутико PE |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Куяба MT |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
1 - 0 |
|
|
| 16 |
Сеара CE |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 17 |
Лондрина PR |
1 - 4 |
|
1 - 4 |
|
2 - 1 |
|
|
| 18 |
Авай SC |
|
1 - 2 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 19 |
Америка MG |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
| 20 |
Понте Прета SP |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Понте Прета SP |
Наутико PE |
| Победи |
2 |
7 |
| Равни |
3 |
5 |
| Загуби |
16 |
9 |
| Вкарани Голове |
15 |
25 |
| Получени Голове |
41 |
25 |
| Средно Вкарани |
0.71 |
1.19 |
| Средно Получени |
1.95 |
1.19 |
| Мачове Вкарал |
57% |
57% |
| Мачове Получил |
90% |
71% |
| Гол/Гол |
52% |
38% |
| Над 1.5 |
81% |
57% |
| Над 2.5 |
52% |
38% |
| Над 3.5 |
19% |
19% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
7 |
5 |
| Вкарани Голове |
8 |
16 |
| Получени Голове |
18 |
17 |
| Средно Вкарани |
0.73 |
1.45 |
| Средно Получени |
1.64 |
1.55 |
| Мачове Вкарал |
73% |
64% |
| Мачове Получил |
82% |
82% |
| Гол/Гол |
64% |
55% |
| Над 1.5 |
73% |
73% |
| Над 2.5 |
45% |
45% |
| Над 3.5 |
18% |
27% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.80 |
3.30 |
1.96 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.33 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите