Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
19:30
Понтедера
Арецо
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.00 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понтедера, а гостите от Арецо. Разстоянието между двата града е 102.8 км. Мачът ще се играе на стадион Еторе Манучи, който има капацитет от 4 014 места. Размерите на терена са 105 x 60 m. Снимки от Google карта стадион Еторе Манучи. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Понтедера - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2018 | Серия С - А | Ливорно | 0 - 1 | Понтедера | 1.44 | 3.93 | 6.14 |
| 07.02.2018 | Купа Серия С | Понтедера | 2 - 1 | Падуа | 3.42 | 3.53 | 1.84 |
| 04.02.2018 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 0 | Олбия | 2.43 | 3.11 | 2.68 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Понтедера | 0 - 2 | Арцакена | 2.07 | 3.09 | 3.30 |
| 21.01.2018 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 3 - 1 | Понтедера | 1.83 | 3.24 | 3.93 |
| 17.01.2018 | Купа Серия С | Понтедера | 2 - 2 | Прато | 1.67 | 3.43 | 4.57 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Понтедера | 3 - 2 | Лукезе | 2.31 | 3.12 | 2.82 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Алесандрия | 5 - 1 | Понтедера | 1.77 | 3.33 | 4.07 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 1 | Витербезе | 2.42 | 3.02 | 2.75 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Понтедера | 2.59 | 3.03 | 2.58 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Арецо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2018 | Серия С - А | Арецо | 0 - 2 | Алесандрия | 2.81 | 3.03 | 2.38 |
| 02.02.2018 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Арецо | 2.37 | 3.08 | 2.77 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Арецо | 1 - 2 | Пиаченца | 2.08 | 3.09 | 3.27 |
| 21.01.2018 | Серия С - А | Пистоезе | 1 - 0 | Арецо | 2.18 | 3.01 | 3.16 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 4 - 2 | Джиана Ерминио | 2.35 | 3.09 | 2.78 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Арцакена | 2 - 1 | Арецо | 2.40 | 3.03 | 2.74 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 1 | Карарезе | 1.76 | 3.33 | 4.15 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Пиза | 2 - 3 | Арецо | 1.78 | 3.17 | 4.33 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Прато | 1.67 | 3.39 | 4.65 |
| 29.11.2017 | Купа Серия С | Ливорно | 2 - 1 | Арецо | 1.53 | 3.72 | 5.16 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2017 | Серия С - А | Арецо | 2 - 1 | Понтедера | 1.65 | 3.32 | 4.90 |
| 04.04.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 1 | Понтедера | 1.49 | 3.65 | 6.06 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Понтедера | 3 - 2 | Арецо | 3.25 | 3.08 | 2.09 |
| 06.03.2016 | Серия С - В | Арецо | 0 - 1 | Понтедера | 2.01 | 3.09 | 3.41 |
| 24.10.2015 | Серия С - В | Понтедера | 1 - 1 | Арецо | 2.06 | 3.10 | 3.31 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Понтедера имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 18.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 24 | +26 | 51 |
| 2 | Сиена | 24 | +10 | 46 |
| 3 | Витербезе | 24 | +14 | 45 |
| 4 | Пиза | 24 | +14 | 44 |
| 5 | Джиана Ерминио | 23 | +7 | 34 |
| 6 | Алесандрия | 23 | +7 | 34 |
| 7 | Монца | 24 | +4 | 34 |
| 8 | Карарезе | 24 | +2 | 33 |
| 9 | Олбия | 24 | -3 | 32 |
| 10 | Арцакена | 24 | +4 | 31 |
| 11 | Пистоезе | 23 | -3 | 31 |
| 12 | Пиаченца | 24 | -2 | 30 |
| 13 | Понтедера | 24 | -10 | 30 |
| 14 | Лукезе | 24 | -8 | 26 |
| 15 | Про Пиаченца | 23 | -8 | 23 |
| 16 | Кунео | 24 | -16 | 22 |
| 17 | Прато | 23 | -21 | 16 |
| 18 | Арецо | 24 | +1 | 15 |
| 19 | Гаворано | 23 | -18 | 13 |
Хронология в първенството
| Понтедера | |
| Арецо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Понтедера | Понтедера | Арецо | Арецо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 2 - 3 | 0 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 2 | Сиена | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 3 | Витербезе | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 4 | Пиза | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 5 | Джиана Ерминио | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 4 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 6 | Алесандрия | 1 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Монца | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 8 | Карарезе | 4 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 9 | Олбия | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | |||
| 10 | Арцакена | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Пистоезе | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 12 | Пиаченца | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 13 | Понтедера | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 14 | Лукезе | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 15 | Про Пиаченца | 0 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 16 | Кунео | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 0 | ||||
| 17 | Прато | 0 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 18 | Арецо | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 19 | Гаворано | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Понтедера | Арецо | |
| Позиция | 13 | 18 |
| Точки | 30 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 5 |
| Точки | 18 | 15 |
Форма в шампионата
| Понтедера | Арецо | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
6 10 |
8
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 3 |
4
3 4 |
Голове в шампионата
| Понтедера | Арецо | |
|
Вкарани
Получени |
28
38 |
30
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
17 |
14
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.00 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
