Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
15:30
Понтедера
Арцакена
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2018 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понтедера, а гостите от Арцакена. Разстоянието между двата града е 304.7 км. Мачът ще се играе на стадион Еторе Манучи, който има капацитет от 4 014 места. Размерите на терена са 105 x 60 m. Снимки от Google карта стадион Еторе Манучи. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Понтедера - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2018 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 3 - 1 | Понтедера | 1.83 | 3.24 | 3.93 |
| 17.01.2018 | Купа Серия С | Понтедера | 2 - 2 | Прато | 1.67 | 3.43 | 4.57 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Понтедера | 3 - 2 | Лукезе | 2.31 | 3.12 | 2.82 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Алесандрия | 5 - 1 | Понтедера | 1.77 | 3.33 | 4.07 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 1 | Витербезе | 2.42 | 3.02 | 2.75 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Понтедера | 2.59 | 3.03 | 2.58 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 1 | Пиза | 3.07 | 3.05 | 2.22 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Карарезе | 4 - 1 | Понтедера | 1.87 | 3.19 | 3.86 |
| 22.11.2017 | Купа Серия С | Понтедера | 1 - 0 | Лукезе | 2.59 | 3.04 | 2.54 |
| 19.11.2017 | Серия С - А | Понтедера | 0 - 0 | Монца | 2.32 | 3.10 | 2.83 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 равенства в последните 6 домакинства.
Арцакена - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.01.2018 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 2 | Сиена | 3.17 | 3.04 | 2.15 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Витербезе | 1 - 0 | Арцакена | 1.71 | 3.44 | 4.27 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Арцакена | 2 - 1 | Арецо | 2.40 | 3.03 | 2.74 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 3 - 2 | Арцакена | 1.80 | 3.33 | 3.96 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Арцакена | 0 - 1 | Про Пиаченца | 2.01 | 3.13 | 3.47 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Ливорно | 2 - 1 | Арцакена | 1.39 | 4.00 | 7.29 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 1 | Пистоезе | 2.15 | 3.06 | 3.18 |
| 18.11.2017 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 2 | Лукезе | 2.17 | 3.08 | 3.13 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Прато | 2 - 2 | Арцакена | 3.23 | 3.17 | 2.07 |
| 05.11.2017 | Серия С - А | Кунео | 0 - 1 | Арцакена | 2.45 | 3.04 | 2.72 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2017 | Серия С - А | Арцакена | 2 - 1 | Понтедера | 2.45 | 3.07 | 2.66 |
Серия С - Група А класиране към 28.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 21 | +28 | 50 |
| 2 | Сиена | 21 | +10 | 43 |
| 3 | Витербезе | 21 | +12 | 40 |
| 4 | Пиза | 21 | +13 | 39 |
| 5 | Джиана Ерминио | 21 | +7 | 32 |
| 6 | Монца | 21 | +4 | 30 |
| 7 | Олбия | 21 | -2 | 30 |
| 8 | Пистоезе | 20 | -2 | 29 |
| 9 | Карарезе | 21 | +1 | 28 |
| 10 | Алесандрия | 20 | +4 | 27 |
| 11 | Лукезе | 21 | -6 | 25 |
| 12 | Арцакена | 21 | -1 | 24 |
| 13 | Пиаченца | 21 | -1 | 24 |
| 14 | Понтедера | 21 | -10 | 24 |
| 15 | Кунео | 21 | -15 | 20 |
| 16 | Про Пиаченца | 21 | -9 | 19 |
| 17 | Арецо | 21 | +4 | 14 |
| 18 | Прато | 21 | -21 | 14 |
| 19 | Гаворано | 20 | -16 | 11 |
Хронология в първенството
| Понтедера | |
| Арцакена | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Понтедера | Понтедера | Арцакена | Арцакена | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Сиена | 2 - 3 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 3 | Витербезе | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Пиза | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Джиана Ерминио | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 6 | Монца | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 7 | Олбия | 2 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 8 | Пистоезе | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 9 | Карарезе | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 10 | Алесандрия | 1 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | |||
| 11 | Лукезе | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 2 | |||
| 12 | Арцакена | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 13 | Пиаченца | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 14 | Понтедера | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 15 | Кунео | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 16 | Про Пиаченца | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 17 | Арецо | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 18 | Прато | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 19 | Гаворано | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 4 | 1 - 4 | |||
Класиране в шампионата
| Понтедера | Арцакена | |
| Позиция | 14 | 12 |
| Точки | 24 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 10 |
| Точки | 15 | 10 |
Форма в шампионата
| Понтедера | Арцакена | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
6 9 |
7
3 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
6 2 |
3
1 7 |
Голове в шампионата
| Понтедера | Арцакена | |
|
Вкарани
Получени |
26
36 |
29
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
15 |
17
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2018 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
