Италия - Купа на Италия - Серия С (2017 - 2018)
19:30
Понтедера
Прато
с резултат 1 - 0 в продълженията
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.50 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.01.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понтедера, а гостите от Прато. Разстоянието между двата града е 44.4 км. Мачът ще се играе на стадион Еторе Манучи, който има капацитет от 4 014 места. Размерите на терена са 105 x 60 m. Снимки от Google карта стадион Еторе Манучи. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Понтедера - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2017 | Серия С - А | Понтедера | 3 - 2 | Лукезе | 2.31 | 3.12 | 2.82 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Алесандрия | 5 - 1 | Понтедера | 1.77 | 3.33 | 4.07 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 1 | Витербезе | 2.42 | 3.02 | 2.75 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Понтедера | 2.59 | 3.03 | 2.58 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 1 | Пиза | 3.07 | 3.05 | 2.22 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Карарезе | 4 - 1 | Понтедера | 1.87 | 3.19 | 3.86 |
| 22.11.2017 | Купа Серия С | Понтедера | 1 - 0 | Лукезе | 2.59 | 3.04 | 2.54 |
| 19.11.2017 | Серия С - А | Понтедера | 0 - 0 | Монца | 2.32 | 3.10 | 2.83 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Сиена | 2 - 3 | Понтедера | 1.72 | 3.33 | 4.40 |
| 08.11.2017 | Серия С - А | Понтедера | 0 - 3 | Кунео | 1.96 | 3.07 | 3.68 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Прато - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2017 | Серия С - А | Ливорно | 2 - 0 | Прато | 1.22 | 5.28 | 9.82 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Прато | 0 - 2 | Витербезе | 3.20 | 3.11 | 2.10 |
| 16.12.2017 | Серия С - А | Сиена | 1 - 0 | Прато | 1.50 | 3.67 | 5.84 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Понтедера | 2.59 | 3.03 | 2.58 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Прато | 1.67 | 3.39 | 4.65 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Прато | 1 - 0 | Олбия | 2.91 | 3.04 | 2.32 |
| 22.11.2017 | Купа Серия С | Реджиана | 1 - 2 | Прато | 2.14 | 2.97 | 3.33 |
| 19.11.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 5 - 0 | Прато | 1.81 | 3.32 | 3.95 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Прато | 2 - 2 | Арцакена | 3.23 | 3.17 | 2.07 |
| 08.11.2017 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 0 | Прато | 1.69 | 3.31 | 4.65 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2017 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Понтедера | 2.59 | 3.03 | 2.58 |
| 01.04.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 0 | Прато | 1.90 | 3.15 | 3.81 |
| 13.11.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Понтедера | 2.14 | 3.08 | 3.20 |
| 02.04.2016 | Серия С - В | Понтедера | 2 - 0 | Прато | 2.01 | 3.06 | 3.46 |
| 21.11.2015 | Серия С - В | Прато | 3 - 1 | Понтедера | 2.20 | 3.09 | 2.95 |
| 14.03.2015 | Серия С - В | Прато | 0 - 4 | Понтедера | 2.16 | 3.05 | 3.12 |
| 27.10.2014 | Серия С - В | Понтедера | 4 - 3 | Прато | 2.18 | 3.02 | 3.12 |
| 16.02.2014 | Лига Про C1 B | Прато | 4 - 2 | Понтедера | 2.34 | 2.98 | 2.89 |
| 13.10.2013 | Лига Про C1 B | Понтедера | 2 - 2 | Прато | 1.80 | 3.15 | 4.00 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Понтедера имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.50 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.01.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
