Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2017 - 2018)
18:00
Понтеведра
Понферадина
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.00 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понтеведра, а гостите от Понферада. Разстоянието между двата града е 168.2 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Понтеведра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2018 | Испания | Атлетико Сагунтино | 1 - 1 | Понтеведра | 1.59 | 3.62 | 4.78 |
| 10.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 1 - 1 | Понтеведра | 1.95 | 3.11 | 3.69 |
| 07.03.2018 | Испания | Понтеведра | 2 - 1 | Атлетико Сагунтино | 3.22 | 2.98 | 2.17 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 0 - 3 | Райо Махадаонда | 3.25 | 2.99 | 2.13 |
| 25.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 3 - 0 | Понтеведра | 1.72 | 3.28 | 4.40 |
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 3 - 0 | Расинг Ферол | 2.10 | 3.06 | 3.31 |
| 11.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | СС Рейес | 1 - 0 | Понтеведра | 2.16 | 3.17 | 3.07 |
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 3 - 1 | Фуенлабрада | 3.95 | 3.27 | 1.83 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Толедо | 1 - 0 | Понтеведра | 1.99 | 3.08 | 3.55 |
| 24.01.2018 | Испания | Понтеведра | 2 - 0 | Бургос | 2.54 | 3.09 | 2.54 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Понферадина - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 3 - 0 | Гихуело | 2.07 | 3.09 | 3.33 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 0 - 0 | Понферадина | 1.83 | 3.17 | 4.11 |
| 25.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 2 - 2 | Талавера де ла Рейна | 1.99 | 3.16 | 3.47 |
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Депортиво Фабрил | 2 - 0 | Понферадина | 1.76 | 3.38 | 4.07 |
| 10.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Валядолид Пр. | 0 - 0 | Понферадина | 2.78 | 3.07 | 2.40 |
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 2 - 1 | Корухо | 1.65 | 3.50 | 4.68 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Райо Махадаонда | 1 - 1 | Понферадина | 1.61 | 3.57 | 4.72 |
| 21.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 3 - 2 | Реал Мадрид Кастиля | 2.83 | 3.10 | 2.34 |
| 14.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 2 - 1 | Понферадина | 2.39 | 3.02 | 2.85 |
| 07.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 1 - 3 | СС Рейес | 1.86 | 3.19 | 3.96 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 1 - 0 | Понтеведра | 2.16 | 3.08 | 3.18 |
| 02.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 1 - 0 | Понтеведра | 2.07 | 2.96 | 3.50 |
| 06.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 2 - 0 | Понферадина | 2.34 | 3.01 | 2.84 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Понтеведра имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 18.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фуенлабрада | 30 | +24 | 55 |
| 2 | Райо Махадаонда | 29 | +21 | 55 |
| 3 | Рапидо де Боусас | 30 | +11 | 52 |
| 4 | Депортиво Фабрил | 29 | +12 | 50 |
| 5 | Навалкарнеро | 29 | +2 | 48 |
| 6 | Атлетико Мадрид Б | 29 | +4 | 45 |
| 7 | Талавера де ла Рейна | 29 | -3 | 43 |
| 8 | СС Рейес | 30 | +2 | 42 |
| 9 | Селта Фортуна | 29 | +2 | 41 |
| 10 | Реал Мадрид Кастиля | 29 | +10 | 39 |
| 11 | Гихуело | 29 | +5 | 39 |
| 12 | Унион Адарве | 29 | -3 | 38 |
| 13 | Понферадина | 29 | -1 | 35 |
| 14 | Корухо | 29 | -17 | 31 |
| 15 | Валядолид Промесас | 29 | -9 | 31 |
| 16 | Толедо | 29 | -5 | 30 |
| 17 | Понтеведра | 29 | -6 | 30 |
| 18 | Химнастика Сеговиана | 29 | -10 | 29 |
| 19 | Расинг Ферол | 29 | -12 | 28 |
| 20 | Серседа | 30 | -27 | 22 |
Хронология в първенството
| Понтеведра | |
| Понферадина | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Понтеведра | Понтеведра | Понферадина | Понферадина | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фуенлабрада | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Райо Махадаонда | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Рапидо де Боусас | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 4 | Депортиво Фабрил | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 5 | Навалкарнеро | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 6 | Атлетико Мадрид Б | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 7 | Талавера де ла Рейна | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 8 | СС Рейес | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 9 | Селта Фортуна | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | |||
| 10 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Гихуело | 3 - 3 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 12 | Унион Адарве | 0 - 0 | 4 - 0 | |||||
| 13 | Понферадина | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 14 | Корухо | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Валядолид Промесас | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 16 | Толедо | 3 - 3 | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 17 | Понтеведра | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 18 | Химнастика Сеговиана | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 19 | Расинг Ферол | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 20 | Серседа | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Понтеведра | Понферадина | |
| Позиция | 17 | 13 |
| Точки | 30 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 19 |
| Точки | 24 | 8 |
Форма в шампионата
| Понтеведра | Понферадина | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
9 13 |
9
8 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
6 3 |
1
5 8 |
Голове в шампионата
| Понтеведра | Понферадина | |
|
Вкарани
Получени |
32
38 |
35
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
16 |
7
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.00 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
