Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
17:30
17:30
Понтеведра
УД Оуренсе
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Понтеведра
X 0% за равен
2 0% за УД Оуренсе
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 3.75 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.20 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.78 | 2.03 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.11.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понтеведра, а гостите от Оуренсе. Разстоянието между двата града е 64.8 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Понтеведра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Примера РФЕФ 1 | Баракалдо | 0 - 0 | Понтеведра | 1.79 | 3.26 | 4.18 |
| 24.10.2026 | Примера РФЕФ 1 | Културал Леонеса | 1 - 2 | Понтеведра | 1.84 | 3.18 | 4.01 |
| 18.10.2026 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 1 - 0 | Касереньо | 2.20 | 3.05 | 3.11 |
| 11.10.2026 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 1 - 2 | Мерида АД | 2.15 | 3.08 | 3.20 |
| 03.10.2026 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 2 - 0 | Понтеведра | 1.94 | 3.12 | 3.70 |
| 27.09.2026 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 1 - 1 | Понферадина | 2.02 | 3.00 | 3.58 |
| 18.09.2026 | Примера РФЕФ 1 | УД Логронес | 1 - 1 | Понтеведра | 1.97 | 3.09 | 3.68 |
| 12.09.2026 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 1 - 3 | Билбао Атлетик | 2.01 | 3.00 | 3.65 |
| 05.09.2026 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 4 - 1 | Аренас Клуб де Гечо | 1.82 | 3.20 | 4.11 |
| 28.08.2026 | Примера РФЕФ 1 | Реал Авилес | 0 - 1 | Понтеведра | 2.59 | 3.00 | 2.54 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
УД Оуренсе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Примера РФЕФ 1 | УД Оуренсе | 1 - 0 | Културал Леонеса | 3.87 | 3.29 | 1.84 |
| 29.10.2026 | Купа на Краля | Химнастика Торелавега | 1 - 1 | УД Оуренсе | 2.95 | 3.36 | 2.23 |
| 24.10.2026 | Примера РФЕФ 1 | Аренас Клуб де Гечо | 2 - 0 | УД Оуренсе | 2.09 | 3.27 | 3.12 |
| 18.10.2026 | Примера РФЕФ 1 | Реал Авилес | 3 - 0 | УД Оуренсе | 1.82 | 3.37 | 3.80 |
| 10.10.2026 | Примера РФЕФ 1 | УД Оуренсе | 1 - 0 | Баракалдо | 3.43 | 3.23 | 1.99 |
| 03.10.2026 | Примера РФЕФ 1 | Реал Унион | 1 - 1 | УД Оуренсе | 1.36 | 4.48 | 6.83 |
| 27.09.2026 | Примера РФЕФ 1 | УД Оуренсе | 0 - 0 | Касереньо | 2.58 | 3.18 | 2.48 |
| 19.09.2026 | Примера РФЕФ 1 | Уни. Саламанка | 3 - 1 | УД Оуренсе | 1.90 | 3.21 | 3.73 |
| 12.09.2026 | Примера РФЕФ 1 | УД Оуренсе | 0 - 3 | УД Логронес | 3.02 | 3.12 | 2.20 |
| 05.09.2026 | Примера РФЕФ 1 | Мирандес | 2 - 0 | УД Оуренсе | 1.48 | 3.79 | 5.97 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 07.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Луго | 10 | +9 | 25 |
| 2 | УД Логронес | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Мирандес | 10 | +3 | 17 |
| 4 | Расинг Ферол | 10 | +2 | 17 |
| 5 | Естремадура | 10 | +9 | 16 |
| 6 | Билбао Атлетик | 10 | +4 | 15 |
| 7 | Понтеведра | 10 | +1 | 15 |
| 8 | Касереньо | 10 | +1 | 15 |
| 9 | Реал Авилес | 10 | +5 | 14 |
| 10 | Понферадина | 10 | 0 | 14 |
| 11 | Реал Унион | 10 | +2 | 13 |
| 12 | Мерида АД | 10 | +2 | 13 |
| 13 | Културал Леонеса | 10 | 0 | 12 |
| 14 | Самора | 10 | -1 | 12 |
| 15 | Баракалдо | 10 | -2 | 11 |
| 16 | Депортиво Фабрил | 10 | -6 | 11 |
| 17 | Унионистас де Саламанка | 10 | -6 | 10 |
| 18 | Кория | 10 | -5 | 9 |
| 19 | УД Оуренсе | 10 | -11 | 8 |
| 20 | Аренас Клуб де Гечо | 10 | -14 | 8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Понтеведра | |
| УД Оуренсе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Понтеведра | Понтеведра | УД Оуренсе | УД Оуренсе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Луго | |||||||
| 2 | УД Логронес | 1 - 1 | 0 - 3 | |||||
| 3 | Мирандес | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 4 | Расинг Ферол | 2 - 0 | ||||||
| 5 | Естремадура | |||||||
| 6 | Билбао Атлетик | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
| 7 | Понтеведра | - | - | - | ||||
| 8 | Касереньо | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 9 | Реал Авилес | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 10 | Понферадина | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 11 | Реал Унион | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 12 | Мерида АД | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 13 | Културал Леонеса | 1 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 14 | Самора | |||||||
| 15 | Баракалдо | 0 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 16 | Депортиво Фабрил | |||||||
| 17 | Унионистас де Саламанка | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 18 | Кория | |||||||
| 19 | УД Оуренсе | - | - | - | ||||
| 20 | Аренас Клуб де Гечо | 4 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Понтеведра | УД Оуренсе | |
| Победи | 4 | 2 |
| Равни | 3 | 2 |
| Загуби | 3 | 6 |
| Вкарани Голове | 12 | 4 |
| Получени Голове | 11 | 15 |
| Средно Вкарани | 1.20 | 0.40 |
| Средно Получени | 1.10 | 1.50 |
| Мачове Вкарал | 80% | 40% |
| Мачове Получил | 70% | 70% |
| Гол/Гол | 60% | 20% |
| Над 1.5 | 70% | 60% |
| Над 2.5 | 40% | 30% |
| Над 3.5 | 20% | 10% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 0 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 2 | 4 |
| Вкарани Голове | 8 | 2 |
| Получени Голове | 7 | 11 |
| Средно Вкарани | 1.60 | 0.40 |
| Средно Получени | 1.40 | 2.20 |
| Мачове Вкарал | 100% | 40% |
| Мачове Получил | 80% | 100% |
| Гол/Гол | 80% | 40% |
| Над 1.5 | 80% | 100% |
| Над 2.5 | 60% | 40% |
| Над 3.5 | 40% | 20% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 3.75 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.20 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.78 | 2.03 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.11.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Понтеведра
X 0% за равен
2 0% за УД Оуренсе
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака