Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Порт Вейл
Стивънидж
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.39 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.33 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стоук он Трент, а гостите от Стивънидж. Разстоянието между двата града е 181.8 км. Мачът ще се играе на стадион Вейл Парк, който има капацитет от 19 052 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Вейл Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Порт Вейл - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2018 | Втора Лига | Барнет | 1 - 1 | Порт Вейл | 2.36 | 3.08 | 3.04 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Гримсби Таун | 1 - 1 | Порт Вейл | 2.60 | 3.00 | 2.78 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Порт Вейл | 0 - 0 | Нюпорт Каунти | 2.25 | 3.20 | 3.12 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Суиндън | 3 - 2 | Порт Вейл | 1.96 | 3.39 | 3.71 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 5 - 1 | Порт Вейл | 2.23 | 3.15 | 3.24 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Порт Вейл | 0 - 0 | Моркамб | 1.84 | 3.41 | 4.24 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Порт Вейл | 2 - 2 | Колчестър | 2.16 | 3.22 | 3.31 |
| 20.01.2018 | Втора Лига | Акрингтън Стенли | 3 - 2 | Порт Вейл | 2.20 | 3.18 | 3.29 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Порт Вейл | 1 - 1 | Йоувил | 1.80 | 3.46 | 4.39 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 0 | Порт Вейл | 3.87 | 3.34 | 1.93 |
Общо 6 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства в последните 4 домакинства.
Стивънидж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 2 - 2 | Крю Александра | 2.15 | 3.32 | 3.22 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 0 | Стивънидж | 1.91 | 3.49 | 3.75 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 4 - 1 | Йоувил | 2.16 | 3.21 | 3.32 |
| 13.02.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 3 - 1 | Стивънидж | 2.45 | 3.18 | 2.83 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 1 - 1 | Лутън Таун | 4.24 | 3.48 | 1.81 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Акрингтън Стенли | 3 - 2 | Стивънидж | 1.81 | 3.48 | 4.23 |
| 30.01.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 0 - 1 | Суиндън | 2.88 | 3.22 | 2.41 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Честърфийлд | 0 - 1 | Стивънидж | 2.62 | 3.17 | 2.64 |
| 20.01.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 0 - 0 | Карлайл | 2.49 | 3.25 | 2.73 |
| 16.01.2018 | ФА Къп | Рединг | 3 - 0 | Стивънидж | 1.55 | 3.90 | 6.10 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 2 - 0 | Порт Вейл | 2.06 | 3.25 | 3.51 |
| 05.11.2016 | ФА Къп | Порт Вейл | 1 - 0 | Стивънидж | 1.97 | 3.43 | 3.74 |
| 29.03.2014 | Първа Лига | Стивънидж | 1 - 1 | Порт Вейл | 2.04 | 3.29 | 3.41 |
| 14.12.2013 | Първа Лига | Порт Вейл | 2 - 2 | Стивънидж | 1.96 | 3.36 | 3.53 |
| 25.04.2011 | Втора Лига | Стивънидж | 1 - 0 | Порт Вейл | 1.80 | 3.42 | 4.06 |
| 22.02.2011 | Втора Лига | Порт Вейл | 1 - 3 | Стивънидж | 2.26 | 3.24 | 2.91 |
| 17.11.2009 | ФА Къп | Стивънидж | 0 - 1 | Порт Вейл | 1.94 | 3.42 | 3.48 |
| 07.11.2009 | ФА Къп | Порт Вейл | 1 - 1 | Стивънидж | 2.10 | 3.20 | 3.31 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Порт Вейл имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 17.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Акрингтън Стенли | 36 | +22 | 71 |
| 2 | Лутън Таун | 37 | +39 | 70 |
| 3 | Нотс Каунти | 37 | +21 | 65 |
| 4 | Уикъмб | 36 | +16 | 63 |
| 5 | Мансфийлд Таун | 36 | +18 | 62 |
| 6 | Екзитър | 35 | +7 | 60 |
| 7 | Ковънтри | 36 | +11 | 58 |
| 8 | Линкълн Сити | 36 | +11 | 57 |
| 9 | Суиндън | 36 | +1 | 57 |
| 10 | Карлайл | 37 | +7 | 55 |
| 11 | Нюпорт Каунти | 36 | 0 | 52 |
| 12 | Кроули Таун | 36 | -2 | 52 |
| 13 | Колчестър | 36 | +4 | 51 |
| 14 | Кембридж Юнайтед | 37 | -10 | 50 |
| 15 | Челтнъм Таун | 37 | -1 | 44 |
| 16 | Стивънидж | 36 | -5 | 43 |
| 17 | Йоувил | 36 | -11 | 39 |
| 18 | Порт Вейл | 36 | -12 | 37 |
| 19 | Крю Александра | 36 | -16 | 37 |
| 20 | Форест Грийн Роувърс | 36 | -18 | 37 |
| 21 | Гримсби Таун | 37 | -23 | 37 |
| 22 | Моркамб | 35 | -11 | 36 |
| 23 | Барнет | 37 | -20 | 30 |
| 24 | Честърфийлд | 35 | -28 | 30 |
Хронология в първенството
| Порт Вейл | |
| Стивънидж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Порт Вейл | Порт Вейл | Стивънидж | Стивънидж | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Акрингтън Стенли | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 2 | Лутън Таун | 4 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | 1 - 1 | 7 - 1 | 7 - 1 | |
| 3 | Нотс Каунти | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Уикъмб | 2 - 3 | 2 - 3 | 0 - 0 | ||||
| 5 | Мансфийлд Таун | 0 - 4 | 0 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 6 | Екзитър | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 7 | Ковънтри | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | |||
| 8 | Линкълн Сити | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 9 | Суиндън | 0 - 3 | 3 - 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 10 | Карлайл | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 11 | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 3 | |||
| 12 | Кроули Таун | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Колчестър | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 14 | Кембридж Юнайтед | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 15 | Челтнъм Таун | 3 - 1 | 5 - 1 | 3 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 16 | Стивънидж | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 17 | Йоувил | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 18 | Порт Вейл | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 19 | Крю Александра | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 20 | Форест Грийн Роувърс | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 21 | Гримсби Таун | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | |||
| 22 | Моркамб | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 23 | Барнет | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 24 | Честърфийлд | 2 - 0 | 5 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Порт Вейл | Стивънидж | |
| Позиция | 18 | 16 |
| Точки | 37 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 21 | 19 |
| Точки | 20 | 14 |
Форма в шампионата
| Порт Вейл | Стивънидж | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
10 17 |
11
10 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 7 |
4
2 12 |
Голове в шампионата
| Порт Вейл | Стивънидж | |
|
Вкарани
Получени |
39
51 |
48
53 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
21 |
14
32 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.39 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.33 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
