Северна Ирландия - Премиършип (2016 - 2017)
17:00
Портадаун
Ардс ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.50 | 2.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Портадаун, а гостите от Нютаунардс. Разстоянието между двата града е 53.1 км. Мачът ще се играе на стадион Шамрок Парк, който има капацитет от 3 940 места. Снимки от Google карта стадион Шамрок Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Портадаун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2017 | Купа Сев. Ирл. | Лоугал | 1 - 2 | Портадаун | 3.51 | 3.52 | 1.83 |
| 28.01.2017 | Премиършип | Клифтънвил | 3 - 0 | Портадаун | 1.24 | 5.25 | 9.61 |
| 21.01.2017 | Премиършип | Портадаун | 1 - 2 | Гленавон | 3.65 | 3.66 | 1.81 |
| 14.01.2017 | Премиършип | Коулрейн | 4 - 2 | Портадаун | 1.43 | 4.34 | 5.89 |
| 03.01.2017 | Премиършип | Портадаун | 0 - 5 | Гленторан | 3.31 | 3.37 | 1.99 |
| 30.12.2016 | Премиършип | Балинамалард Юнайтед | 1 - 0 | Портадаун | 2.39 | 3.26 | 2.67 |
| 26.12.2016 | Премиършип | Портадаун | 3 - 0 | Гленавон *** | 4.16 | 3.54 | 1.72 |
| 17.12.2016 | Премиършип | Портадаун | 2 - 0 | Дънганън Суифтс | 2.88 | 3.40 | 2.19 |
| 10.12.2016 | Премиършип | Клифтънвил | 1 - 0 | Портадаун | 1.38 | 4.58 | 6.24 |
| 03.12.2016 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 2 - 0 | Портадаун | 1.65 | 3.86 | 4.24 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
*** - Служебен резултат
Ардс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2017 | Премиършип | Ардс ФК | 0 - 4 | Карик Рейнджърс | 1.77 | 3.53 | 3.93 |
| 28.01.2017 | Премиършип | Коулрейн | 3 - 1 | Ардс ФК | 1.57 | 3.87 | 4.86 |
| 20.01.2017 | Премиършип | Ардс ФК | 1 - 3 | Гленторан | 2.62 | 3.32 | 2.39 |
| 14.01.2017 | Премиършип | Клифтънвил | 2 - 1 | Ардс ФК | 1.41 | 4.33 | 6.23 |
| 03.01.2017 | Премиършип | Ардс ФК | 2 - 4 | Крусейдърс | 6.58 | 4.55 | 1.37 |
| 31.12.2016 | Премиършип | Ардс ФК | 4 - 2 | Балимина Юнайтед | 3.06 | 3.47 | 2.07 |
| 26.12.2016 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 1 - 1 | Ардс ФК | 2.51 | 3.29 | 2.50 |
| 17.12.2016 | Премиършип | Коулрейн | 1 - 1 | Ардс ФК | 1.45 | 4.13 | 5.93 |
| 10.12.2016 | Премиършип | Ардс ФК | 0 - 2 | Линфийлд | 7.25 | 4.95 | 1.31 |
| 02.12.2016 | Премиършип | Ардс ФК | 3 - 3 | Балинамалард Юнайтед | 1.66 | 4.04 | 3.96 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2016 | Премиършип | Портадаун | 0 - 3 | Ардс ФК *** | 2.60 | 3.39 | 2.37 |
| 13.08.2016 | Премиършип | Ардс ФК | 1 - 0 | Портадаун | 2.21 | 3.38 | 2.85 |
| 15.03.2014 | Премиършип | Ардс ФК | 1 - 2 | Портадаун | 4.86 | 3.83 | 1.54 |
| 19.10.2013 | Премиършип | Ардс ФК | 3 - 1 | Портадаун | 5.25 | 3.67 | 1.54 |
| 24.08.2013 | Премиършип | Портадаун | 2 - 0 | Ардс ФК | 1.57 | 4.00 | 4.50 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Портадаун имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
*** - Служебен резултат
Премиършип класиране към 11.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Крусейдърс | 27 | +38 | 65 |
| 2 | Линфийлд | 27 | +41 | 58 |
| 3 | Клифтънвил | 27 | +17 | 52 |
| 4 | Коулрейн | 27 | +12 | 46 |
| 5 | Балимина Юнайтед | 27 | +1 | 45 |
| 6 | Гленавон | 27 | 0 | 37 |
| 7 | Дънганън Суифтс | 27 | +4 | 35 |
| 8 | Гленторан | 27 | -8 | 31 |
| 9 | Ардс ФК | 28 | -16 | 26 |
| 10 | Балинамалард Юнайтед | 27 | -20 | 26 |
| 11 | Карик Рейнджърс | 28 | -34 | 17 |
| 12 | Портадаун | 27 | -35 | 5 |
Хронология в първенството
| Портадаун | |
| Ардс ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Портадаун | Портадаун | Ардс ФК | Ардс ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Крусейдърс | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Линфийлд | 0 - 5 | 4 - 1 | 0 - 5 | 0 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | Клифтънвил | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Коулрейн | 0 - 1 | 4 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Балимина Юнайтед | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 4 - 2 | 3 - 4 | 3 - 4 | |
| 6 | Гленавон | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Дънганън Суифтс | 2 - 0 | 6 - 0 | 2 - 0 | 3 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Гленторан | 0 - 5 | 0 - 0 | 0 - 5 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Ардс ФК | 0 - 3* | 1 - 0 | 0 - 3* | - | - | - | |
| 10 | Балинамалард Юнайтед | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Карик Рейнджърс | 4 - 0 | 1 - 1 | 4 - 0 | 0 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Портадаун | - | - | - | 1 - 0 | 0 - 3* | 0 - 3* | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Портадаун | Ардс ФК | |
| Позиция | 12 | 9 |
| Точки | 5 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 10 |
| Точки | 12 | 11 |
Форма в шампионата
| Портадаун | Ардс ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 20 |
7
5 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
0 9 |
3
2 8 |
Голове в шампионата
| Портадаун | Ардс ФК | |
|
Вкарани
Получени |
19
54 |
38
54 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
24 |
14
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.50 | 2.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
