Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
20:00
Порто Б
Униао Мадейра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.29 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Порто, а гостите от Фуншал. Разстоянието между двата града е 1 198.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио др. Жорже Сампайо, който има капацитет от 8 500 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио др. Жорже Сампайо. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Порто Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 3 - 1 | Порто Б | 1.99 | 3.18 | 3.55 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 0 - 0 | Порто Б | 2.38 | 3.18 | 2.73 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 3 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.26 | 3.04 | 3.06 |
| 11.03.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 1 | Академико Визеу | 2.51 | 3.07 | 2.66 |
| 07.03.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 6 - 0 | Порто Б | 1.71 | 3.50 | 4.32 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 2 - 2 | Порто Б | 2.09 | 3.12 | 3.34 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 2 | Оливейрензе | 1.84 | 3.36 | 3.89 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Порто Б | 1.92 | 3.18 | 3.81 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 2 - 1 | Лейшоес | 2.29 | 3.16 | 2.91 |
| 31.01.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Порто Б | 2.10 | 3.22 | 3.28 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Униао Мадейра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 0 | Ароука | 3.17 | 3.00 | 2.22 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 2 - 1 | Униао Мадейра | 2.01 | 3.10 | 3.57 |
| 14.03.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 4 | Бенфика Б | 2.11 | 3.23 | 3.16 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 0 | Униао Мадейра | 1.72 | 3.33 | 4.59 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.90 | 3.17 | 3.86 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 0 - 1 | Униао Мадейра | 1.66 | 3.28 | 5.16 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 1 | Санта Клара | 2.90 | 2.95 | 2.42 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 1 | Униао Мадейра | 2.05 | 3.23 | 3.34 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 0 | Жил Висенте | 2.22 | 3.06 | 3.12 |
| 29.01.2018 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 4 - 2 | Униао Мадейра | 1.43 | 3.88 | 6.94 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 2 | Порто Б | 2.11 | 3.25 | 3.18 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 0 | Порто Б | 2.00 | 3.12 | 3.60 |
| 02.10.2016 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 0 | Униао Мадейра | 2.39 | 3.08 | 2.81 |
| 07.02.2015 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 5 - 1 | Порто Б | 2.12 | 3.24 | 3.14 |
| 23.08.2014 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 1 | Униао Мадейра | 2.49 | 3.07 | 2.65 |
| 30.03.2014 | Лига Португал 2 | Порто Б | 2 - 1 | Униао Мадейра | 1.70 | 3.37 | 4.53 |
| 10.11.2013 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 0 | Порто Б | 2.57 | 3.03 | 2.59 |
| 19.01.2013 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 1 | Порто Б | 2.12 | 3.08 | 3.28 |
| 18.08.2012 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 0 | Униао Мадейра | 1.69 | 3.41 | 4.58 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Порто Б имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 07.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 31 | +22 | 56 |
| 2 | Санта Клара | 31 | +11 | 55 |
| 3 | Ароука | 31 | +11 | 54 |
| 4 | Пенафиел | 31 | +10 | 53 |
| 5 | Академика Коимбра | 31 | +18 | 51 |
| 6 | Академико Визеу | 31 | +8 | 50 |
| 7 | Порто Б | 31 | +2 | 49 |
| 8 | Лейшоес | 31 | +6 | 45 |
| 9 | Фамаликао | 31 | 0 | 43 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 31 | -3 | 42 |
| 11 | Бенфика Б | 31 | -7 | 41 |
| 12 | Варзин | 31 | 0 | 40 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 31 | -7 | 39 |
| 14 | Оливейрензе | 31 | -4 | 39 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 32 | -7 | 37 |
| 16 | Спортинг Брага Б | 32 | -10 | 33 |
| 17 | Жил Висенте | 31 | -11 | 33 |
| 18 | Униао Мадейра | 31 | -10 | 32 |
| 19 | Спортинг Лисабон Б | 31 | -18 | 32 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 31 | -11 | 27 |
Хронология в първенството
| Порто Б | |
| Униао Мадейра | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Порто Б | Порто Б | Униао Мадейра | Униао Мадейра | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 2 - 1 | 6 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 2 | Санта Клара | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Ароука | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Пенафиел | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Академика Коимбра | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||
| 6 | Академико Визеу | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 5 - 3 | |||
| 7 | Порто Б | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 8 | Лейшоес | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Фамаликао | 0 - 3 | 3 - 0 | |||||
| 10 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 11 | Бенфика Б | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 12 | Варзин | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 13 | Спортинг Ковиля | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 14 | Оливейрензе | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | |||
| 16 | Спортинг Брага Б | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 17 | Жил Висенте | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 18 | Униао Мадейра | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 19 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Порто Б | Униао Мадейра | |
| Позиция | 7 | 18 |
| Точки | 49 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 19 |
| Точки | 31 | 8 |
Форма в шампионата
| Порто Б | Униао Мадейра | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
4 12 |
8
8 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
1 4 |
2
2 11 |
Голове в шампионата
| Порто Б | Униао Мадейра | |
|
Вкарани
Получени |
44
42 |
32
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
13 |
12
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.29 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
