Приятелски Срещи - Клубни
13:00
Порто
(Португалия)
Шавеш
(Португалия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 9.40 | 26.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.08 | 5.30 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.65 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.72 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.78 | 2.04 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.51 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.07.2024 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Порто, а гостите от Шавеш. Разстоянието между двата града е 115.7 км.
Отговорна Игра
Порто - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.05.2024 | Купа на Португалия | Порто | 1 - 1 | Спортинг Лисабон | 2.90 | 3.22 | 2.30 |
| 18.05.2024 | Примейра Лига | Спортинг Брага | 0 - 1 | Порто | 3.27 | 3.70 | 2.05 |
| 12.05.2024 | Примейра Лига | Порто | 2 - 1 | Боавища | 1.12 | 8.56 | 17.08 |
| 04.05.2024 | Примейра Лига | Шавеш | 0 - 3 | Порто | 9.63 | 5.73 | 1.27 |
| 28.04.2024 | Примейра Лига | Порто | 2 - 2 | Спортинг Лисабон | 2.42 | 3.36 | 2.82 |
| 21.04.2024 | Примейра Лига | Каза Пиа | 1 - 2 | Порто | 8.95 | 5.09 | 1.32 |
| 17.04.2024 | Купа на Португалия | Порто | 3 - 1 | Витория Гимараеш | 1.41 | 4.33 | 6.53 |
| 13.04.2024 | Примейра Лига | Порто | 2 - 2 | Фамаликао | 1.22 | 6.14 | 12.56 |
| 07.04.2024 | Примейра Лига | Порто | 1 - 2 | Витория Гимараеш | 1.38 | 4.85 | 7.67 |
| 03.04.2024 | Купа на Португалия | Витория Гимараеш | 0 - 1 | Порто | 4.22 | 3.52 | 1.76 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Шавеш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2024 | Примейра Лига | Спортинг Лисабон | 3 - 0 | Шавеш | 1.07 | 12.00 | 23.83 |
| 10.05.2024 | Примейра Лига | Шавеш | 0 - 1 | Фамаликао | 2.63 | 3.25 | 2.63 |
| 04.05.2024 | Примейра Лига | Шавеш | 0 - 3 | Порто | 9.63 | 5.73 | 1.27 |
| 27.04.2024 | Примейра Лига | Каза Пиа | 3 - 1 | Шавеш | 2.01 | 3.24 | 3.86 |
| 21.04.2024 | Примейра Лига | Шавеш | 2 - 2 | Ещорил Прая | 2.87 | 3.24 | 2.45 |
| 15.04.2024 | Примейра Лига | Визела | 0 - 1 | Шавеш | 2.04 | 3.42 | 3.53 |
| 07.04.2024 | Примейра Лига | Шавеш | 2 - 3 | Портимонензе | 2.14 | 3.39 | 3.31 |
| 29.03.2024 | Примейра Лига | Бенфика | 1 - 0 | Шавеш | 1.10 | 9.58 | 20.04 |
| 17.03.2024 | Примейра Лига | Шавеш | 1 - 2 | Витория Гимараеш | 4.30 | 3.47 | 1.84 |
| 11.03.2024 | Примейра Лига | Жил Висенте | 0 - 0 | Шавеш | 1.87 | 3.41 | 4.24 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2024 | Примейра Лига | Шавеш | 0 - 3 | Порто | 9.63 | 5.73 | 1.27 |
| 29.12.2023 | Примейра Лига | Порто | 1 - 0 | Шавеш | 1.15 | 7.56 | 16.14 |
| 04.03.2023 | Примейра Лига | Шавеш | 1 - 3 | Порто | 11.06 | 5.17 | 1.28 |
| 08.12.2022 | Купа на Лигата | Шавеш | 0 - 2 | Порто | 9.24 | 5.40 | 1.28 |
| 10.09.2022 | Примейра Лига | Порто | 3 - 0 | Шавеш | 1.17 | 6.88 | 16.73 |
| 22.12.2019 | Купа на Лигата | Шавеш | 2 - 4 | Порто | 7.51 | 4.73 | 1.35 |
| 18.01.2019 | Примейра Лига | Шавеш | 1 - 4 | Порто | 8.87 | 4.46 | 1.36 |
| 14.09.2018 | Купа на Лигата | Порто | 1 - 1 | Шавеш | 1.15 | 6.79 | 13.76 |
| 11.08.2018 | Примейра Лига | Порто | 5 - 0 | Шавеш | 1.16 | 7.02 | 13.76 |
| 11.02.2018 | Примейра Лига | Шавеш | 0 - 4 | Порто | 7.22 | 4.27 | 1.42 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 9 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Порто имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 9.40 | 26.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.08 | 5.30 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.65 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.72 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.78 | 2.04 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.51 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.07.2024 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра