Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
21:30
Прато
Арецо
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.29 | 3.10 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.36 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Прато, а гостите от Арецо. Разстоянието между двата града е 78.6 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прато - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Серия С - А | Олбия | 1 - 1 | Прато | 1.58 | 3.54 | 5.02 |
| 07.04.2018 | Серия С - А | Прато | 3 - 2 | Джиана Ерминио | 3.19 | 3.01 | 2.16 |
| 03.04.2018 | Серия С - А | Монца | 2 - 1 | Прато | 1.36 | 4.06 | 7.77 |
| 30.03.2018 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 1 | Прато | 1.72 | 3.34 | 4.35 |
| 24.03.2018 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Лукезе | 2.71 | 2.95 | 2.49 |
| 20.03.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 0 | Прато | 1.60 | 3.42 | 5.21 |
| 17.03.2018 | Серия С - А | Прато | 2 - 2 | Пистоезе | 2.81 | 2.97 | 2.39 |
| 10.03.2018 | Серия С - А | Прато | 1 - 0 | Про Пиаченца | 2.90 | 2.95 | 2.35 |
| 25.02.2018 | Серия С - А | Прато | 2 - 3 | Алесандрия | 3.59 | 3.15 | 1.92 |
| 18.02.2018 | Серия С - А | Карарезе | 4 - 0 | Прато | 1.66 | 3.39 | 4.51 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Арецо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2018 | Серия С - А | Арецо | 0 - 1 | Монца | 2.24 | 2.91 | 3.12 |
| 14.04.2018 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Сиена | 3.44 | 3.08 | 2.00 |
| 10.04.2018 | Серия С - А | Олбия | 2 - 3 | Арецо | 2.03 | 3.06 | 3.67 |
| 07.04.2018 | Серия С - А | Кунео | 0 - 0 | Арецо | 2.41 | 2.81 | 2.94 |
| 03.04.2018 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Ливорно | 3.91 | 3.22 | 1.83 |
| 29.03.2018 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 2 | Арецо | 2.15 | 2.90 | 3.32 |
| 24.03.2018 | Серия С - А | Арецо | 0 - 0 | Гаворано | 1.94 | 3.05 | 3.72 |
| 17.03.2018 | Серия С - А | Витербезе | 2 - 0 | Арецо | 1.67 | 3.35 | 4.56 |
| 18.02.2018 | Серия С - А | Понтедера | 0 - 0 | Арецо | 2.25 | 3.00 | 3.00 |
| 11.02.2018 | Серия С - А | Арецо | 0 - 2 | Алесандрия | 2.81 | 3.03 | 2.38 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Прато | 1.67 | 3.39 | 4.65 |
| 22.04.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 2 | Прато | 1.88 | 3.22 | 3.75 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 2 | Арецо | 4.53 | 3.43 | 1.66 |
| 19.10.2016 | Италия | Прато | 0 - 2 | Арецо | 3.74 | 3.22 | 1.88 |
| 27.02.2016 | Серия С - В | Прато | 0 - 2 | Арецо | 2.51 | 2.96 | 2.63 |
| 17.10.2015 | Серия С - В | Арецо | 1 - 0 | Прато | 2.13 | 3.09 | 3.13 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Прато имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Серия С - Група А класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 33 | +25 | 63 |
| 2 | Пиза | 35 | +15 | 61 |
| 3 | Сиена | 33 | +11 | 61 |
| 4 | Карарезе | 33 | +11 | 53 |
| 5 | Витербезе | 34 | +9 | 52 |
| 6 | Монца | 33 | +10 | 51 |
| 7 | Алесандрия | 33 | +15 | 50 |
| 8 | Понтедера | 34 | -12 | 43 |
| 9 | Пиаченца | 33 | -2 | 43 |
| 10 | Олбия | 33 | -6 | 43 |
| 11 | Пистоезе | 33 | -3 | 42 |
| 12 | Джиана Ерминио | 33 | +2 | 41 |
| 13 | Лукезе | 34 | -6 | 41 |
| 14 | Арцакена | 33 | 0 | 38 |
| 15 | Про Пиаченца | 33 | -10 | 33 |
| 16 | Кунео | 33 | -19 | 32 |
| 17 | Гаворано | 33 | -15 | 31 |
| 18 | Арецо | 33 | +2 | 30 |
| 19 | Прато | 33 | -27 | 25 |
Хронология в първенството
| Прато | |
| Арецо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Прато | Прато | Арецо | Арецо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Пиза | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 3 | Сиена | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Карарезе | 2 - 5 | 4 - 0 | 2 - 5 | 1 - 1 | |||
| 5 | Витербезе | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Монца | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 3 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 7 | Алесандрия | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Понтедера | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 9 | Пиаченца | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 4 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Олбия | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 11 | Пистоезе | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Джиана Ерминио | 3 - 2 | 5 - 0 | 3 - 2 | 4 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 13 | Лукезе | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Арцакена | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Про Пиаченца | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | Кунео | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 17 | Гаворано | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 18 | Арецо | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 19 | Прато | - | - | - | 1 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Прато | Арецо | |
| Позиция | 19 | 18 |
| Точки | 25 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 6 |
| Точки | 19 | 23 |
Форма в шампионата
| Прато | Арецо | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
10 18 |
12
9 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 7 |
6
5 5 |
Голове в шампионата
| Прато | Арецо | |
|
Вкарани
Получени |
30
57 |
37
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
28 |
19
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.29 | 3.10 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.36 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
